Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

arkdaşlar ben schwarzkoph royal kullanıyorum.saçlarım mavi siyahtı hiç bir boya açmadı rengini sadece bu boya açtı ve saçlarım çok parlak ve bakımlı duruyo,2. kez boyadım ve rengi tam tuttu deneyin derim:KK66:

ttalım bu cikolata kahve icine seyrek altın kahve balyajlı

sağol bir tek sen cevap verdin ya...bu arada birşey daha sorsam abartmış olurmuyum...benim saçım koyu kestane hangi işlem yapsam çikolata kahve olur saçım...yani direk mi boyayayım yoksa az açayım mı saçlarımı..bir de herkes çikolata kahveyle ilgili farklı yorumlar yapmış..hangi marka almam lazım..ya kuaförüme güvenmiyorum ne zaman boyatsam saçımın dibi başka ucu başka renk oluyor..bıktım ya...:eek:klava:

sağol bir tek sen cevap verdin ya...bu arada birşey daha sorsam abartmış olurmuyum...benim saçım koyu kestane hangi işlem yapsam çikolata kahve olur saçım...yani direk mi boyayayım yoksa az açayım mı saçlarımı..bir de herkes çikolata kahveyle ilgili farklı yorumlar yapmış..hangi marka almam lazım..ya kuaförüme güvenmiyorum ne zaman boyatsam saçımın dibi başka ucu başka renk oluyor..bıktım ya...:eek:klava:
rica ederim canım,kendi sac tonun kestane ise yani boyasız hali o zaman biraz koyu olur fakat cikolata kahve ..bir kac boyada altın kahve tonu var organiklerde..bence onlara bir bak.cunku istedigin tona benziyor.koyu altın sarısı da ıstedigin tona benzıyor bak ?
73koyualtinsarisib.jpg

45442574.png

daliah yardımın için teşekkürler. ben sanırım kararımı verdim. lorealin casting serisinden boyatacağım. bu istediğimiz renk orda mevcut çünkü. tabi benim resimlerini yolladığım ünlüler kaç kez boyatıyorlar ediyorlar onlarda ki tonu tek seferde yakalamak mümkün değil sonuçta :S hele o ilk resimdekine aklım ermedi bile :)) kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
demothy saçlarını güle güle kullan. çok fresh duruyor. eleştirmek gibi olmasın ama turuncu tonundaki renginden daha hoş olmuş (:-) kızma :-)

Son düzenleme:
demothy saçlarını güle güle kullan saçlarını. çok fresh duruyor. eleştirmek gibi olmasın ama turuncu tonundaki renginden daha hoş olmuş (:-) kızma :-)

aşkolsun niye kızıyim :1hug: öyle arada yaparım ben kaydirigubbakcemile3 gelmesinler bana :eek: yaza doğru dönerim sankim gibi gelio turuncuma belli olmaz :sm_confused: a.s.

Ben en çok Deniz Seki nin rengini beğendim,açık çikolata kahve çok hoş olur.Ben buğday -koyu tenlilere küllü kahve üstüne ışıltıları çok yakıştırıyorum,beyonce un saçı gibi.Ona da bir bak istersen kafanı karıştırmış olmayayım ama çok hoş olabilir...

ilgin ve önerin için teşekkürler canım (:-) kaydirigubbakcemile5 ama ben biraz daha canlı renkler kullanmak istiyorum. ilk kez boyatacağım için birden açılmak istemiyorum.fisfisfis bu arada beyonce'nin yeni stili kızlar :
beyoncenewhaircolor.jpg
beyoncenewdo.jpg

kesinlikle taş olmuş delikafadulden

aşkolsun niye kızıyim :1hug: öyle arada yaparım ben kaydirigubbakcemile3 gelmesinler bana :eek: yaza doğru dönerim sankim gibi gelio turuncuma belli olmaz :sm_confused: a.s.

her zaman değişiklik iyidir kaydirigubbakcemile5 tenin beyaz olduğu için bakır-kahve-karamel sana iyi gidiyor :-) yerimseniben ama ben son halini daha çok beğendim naniknanik

45442574.png

daliah yardımın için teşekkürler. ben sanırım kararımı verdim. lorealin casting serisinden boyatacağım. bu istediğimiz renk orda mevcut çünkü. tabi benim resimlerini yolladığım ünlüler kaç kez boyatıyorlar ediyorlar onlarda ki tonu tek seferde yakalamak mümkün değil sonuçta :S hele o ilk resimdekine aklım ermedi bile :)) kaydirigubbakcemile3
cok fazla işlem vardır o sacta canım bir kac seferde elde edildigine bende eminim.

ilgin ve önerin için teşekkürler canım (:-) kaydirigubbakcemile5 ama ben biraz daha canlı renkler kullanmak istiyorum. ilk kez boyatacağım için birden açılmak istemiyorum.fisfisfis bu arada beyonce'nin yeni stili kızlar :
beyoncenewhaircolor.jpg
beyoncenewdo.jpg

kesinlikle taş olmuş delikafadulden

ya bu kadın gıdık yaptı yahu.cok itici

rica ederim canım,kendi sac tonun kestane ise yani boyasız hali o zaman biraz koyu olur fakat cikolata kahve ..bir kac boyada altın kahve tonu var organiklerde..bence onlara bir bak.cunku istedigin tona benziyor.koyu altın sarısı da ıstedigin tona benzıyor bak ?
73koyualtinsarisib.jpg

yok hayır kendi saç rengim değil..koleston koyu kestaneyle boyadım saçlarımı bir ay olmadı daha...zaten ben çok fazla açık istemiyorum bu rengi koyu istiyorum...işte o yüzden sordum ya boyamadan önce açmam mı lazım rengini az da olsa...

İmdaaat:ss
SaçLarımı bronz kahvé boyadımm
daha öncé cikoLAta kahvé boyuyordm dip boyam géLmşti vé haLiyLé dipLéri ayrı ucLarı farkLı oLduu
nası koyuLaştırabiLrm dipLérinii :KK43:((

bence ya aynı tonda benzer yansımalı kullan yada bi ton koyusunu yani bası 6 ile yada 5 ile baslasın kızılımsı bi yansıma oluyo 6.68 bronz kahve o yunden bence 6.35 yada 5.35 i kullan onlar bakır yansıma 7.6 ya baktım ben bariz kızıl 6.35i ben kullandm resmini eklicem 5.35i de arkadsm kullanyo tabii daha koyusu ya onu ya onu kullan fotoyu eklcem yalnız ben direk kendi saçıma boyamstm tutmustu benm saçımda siyah koyu kahve arası bi renk sonra boyami degstrnce dondugumde bu kadar tutmadi 2si arasnda karar ver fotografa bakıp ama yinede coğunluğu dinle daha danış derim

Eklentiler

• $DSC05825fbv.JPG
    $DSC05825fbv.JPG
    58,3 KB · Görüntüleme: 133
  • $KOLESTON%20ELEGAN%20KAHVE.jpg
    $KOLESTON%20ELEGAN%20KAHVE.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 117
ya arkadaslar bende size bsy sorucam ben saçımı en son kullu kumrala boyadım 7.1 e ondan once 7.3e boyamstm tabi oda tutmamsti simdi acmak icin 6.1 i kullansam loreal ultra açıcı olur mu sonucta acıcı ama 6.1 daha koyu ya 7.1den he ne dersnz

bence ya aynı tonda benzer yansımalı kullan yada bi ton koyusunu yani bası 6 ile yada 5 ile baslasın kızılımsı bi yansıma oluyo 6.68 bronz kahve o yunden bence 6.35 yada 5.35 i kullan onlar bakır yansıma 7.6 ya baktım ben bariz kızıl 6.35i ben kullandm resmini eklicem 5.35i de arkadsm kullanyo tabii daha koyusu ya onu ya onu kullan fotoyu eklcem yalnız ben direk kendi saçıma boyamstm tutmustu benm saçımda siyah koyu kahve arası bi renk sonra boyami degstrnce dondugumde bu kadar tutmadi 2si arasnda karar ver fotografa bakıp ama yinede coğunluğu dinle daha danış derim

çok tşk édérim akLımda buLunsun biraz daha araştrm

ya arkadaşlar ben kuafore gittim saçımı kahveye dönüştürmek istedigimi söyledim...sacımı 6 ay önce siyaha boyamıstım.. bna sacını acık kahve olması cok zor dedı ama akıtılıcak sacım...akılırtıldıgında da istedigi renk olmazmı....yani bide sacımda dalgalanma kalır dediler... ya ne bizim kuaformus ya moralım bozdu ya....

valla benim saclarım 5 senedir falan siyahtı.onları platin yaptım.dusun siyahtan platine..ama 3 ayrı ıslem ile aralarında zaman bırakara.begenmedım yine siyah yaptım.benim sacım hala yerinde duruyorsa demekki yapılabiliyormus ve resminide koydum gayet saglıklılar

YA BEN YENİ ÜYE OLDUM.YA BEN BU SAÇLARIMI KOLESTON ACIK KUMRALA BOYADIM AMA TURUNCUMSU GARİP BİŞEY OLDU BUNU NASIL DÜZELTEBİLİRM YA HİÇ HOŞUMA GTMEDİmirmirmirmir

ya arkadaslar bende size bsy sorucam ben saçımı en son kullu kumrala boyadım 7.1 e ondan once 7.3e boyamstm tabi oda tutmamsti simdi acmak icin 6.1 i kullansam loreal ultra açıcı olur mu sonucta acıcı ama 6.1 daha koyu ya 7.1den he ne dersnz
loreal ultra açıcı boyayı tavsiye etmiyorum.benim saçlarım sağlam olduğu halde hatır hutur oldu,yıpratıyor.zayıf saçlara ne yapar bilmiyorum.ha orielle açılmış ha bu boyayla nerdeyse fark etmiyo.lorealin diğer çeşitlerini dene bence

X