Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

bayanlar en son sıze sormak ıstıorum bugun cok acık sarı boya almaya gıdıcem...saclarım koyu kahve-koyu kestane gbı bısey kendı dogal sac rengım bu . hıc boya yapılmadı . cok acık sarı kullanırsam sacımda acılma olur mu

bayanlar en son sıze sormak ıstıorum bugun cok acık sarı boya almaya gıdıcem...saclarım koyu kahve-koyu kestane gbı bısey kendı dogal sac rengım bu . hıc boya yapılmadı . cok acık sarı kullanırsam sacımda acılma olur mu

cnm alıcaksanda küllü olanlarından al..turunculaşma olur yine tabii ama en azından daha az olur..

saoLn kızLar dedgnz gbı turuncu oldu ben acık sarı bulamadm koyu sarı buldum... zaten saclarım koyu renk oldugu ıcın uclara surup bıraz canlandırmak ıstemıstım ama pek bellı olmuor off keske bu kdr koyu saclı olmasaydm :sinifsinif:
tuy sarartıcı surucem bu sefer sempatiksalakcinni

kızlar bnm kendi dip rengim koyu kestane,loreal 01 kullanıyorum ama bal köpüğüne kdr açıor.acaba küllülerinden kullansam daha iyi mi olur ?

banada bi fikir verin kızlar kendi sac rengim kestane acıkda degil koyuda ben bunun üstüne fındık kabuguna boyadım sonra dipler gelince renktende sıkılınca su casting boya serisinden acık kestaneye boyadım
ama boya aktıkdan sonra diplerle uclar arasında renk farkı oldu günestende iyce acıldı
dipler kestane uclar acık bi renk oldu sarımsı
cikolata kahve düsünüyorum ama kapatırmı acık yerler yine dahamı acık olur
bide yine kestaneye boyasam(kendi rengime) hangi boya markasının kestanesi siyah olmuyor
koyu kestane istemiyorum cünkü

Kızlar ben yaklaşık bir hafta once saçlarımı açık kestane dore akaju diye bir renge boyadım ( loreal ). Boyada biraz kızıllık vardı ve kızıllıkta bana gitmedi esmer tenli olduğum için herhalde .Neyse forumu araştırdım ve baktım ki herkes bu konuda beyaz sabunu oneriyor. Ben bir haftadır saclrımı beyaz sabunla yıkıyorum ve nerdeyse kızllar bitmiş durumda, banyoda resmen kırmızı kırmızı sular akıyor küvete. Bir kaç hafta daha devam edeceğim hemen boyamak istemiyorum saçlarım yıpranır diye.Neyse merak ettiğim asıl konu ise herkes akıtma işlemden sonra küllü renkleri deneyin diyor. Peki bu küllü kumral kızılın üzerine boyandıktan sonra nasıl bir renk alıyor?

ben boya yapalı 3hafta oluyo yeniden ne renk yapsam giderrr kızılın üstüne bidee palette gizemli kızıl yaptım herkes çok güzel renk olmuş diyo ama esmerim hiç begenmedim haftasonu dügün var bu renkle olmak istemiyom ne renk yakışır esmerlere

mrb kızlar saçlarımı 2 gun once sapsarı yaptım ucları yandı kestrdım cok kotu oldu sımdı saclarımı tekrar koyuya boyamak ıstyrm ama korkuyorum saclarıma bısey olur mu lutfen bırı cvp verısn bugun boyamayı dusunuyorum

Selam kızlar, kendi saç rengim kestane fakat bi süredir siyaha boyuyodum en son 7 ay önce falan boyadım yine siyaha. Ama artık çok sıkıldım değiştirmek istiyorum :/ çok açık bi renk istemiyorum yine kahve tonlarında düşünüyorum ama korkuyorum açıkcası. Sizce 7 ay siyahı açtırmak için iyi bi süre mi ve açtırmaya kalkarsam saçlarım çok zarar görür mü ? Yardımlarınızı bekliyorum.

kızlar bende belki alakasız olacak ama bi şey sormak istiyorum.ben 2 hafta önce saçlarıma sarı röfle attırdım ama fazla sarardı arada ki o tatlı kahveler gitti:KK43:( ben o kadar da sarışın olmak isteimyorum acaba araya kahverengi attırsam olurmu daha önce bu tarz bi şey yaptıran oldumu

kızlar sizce karamel ile kahve köpüğü boya karışımı nasıl bir renk çıkarır?
turuncu turuncu mu olur yoksa açık tonlarda bir karamel kahve falan mı??:1ninca:

kızlar bnm saç rengim aşağıda paleettee bal rengine boyadım ama turunculuklar bni rahatsız edio ben daha doğal olsun istiyorum saçım istedğim renkleride aşağıda yükledim önerisi olan varmı??? küllümango die bi arkadaş var acayip tecrübeli ama son sayfalarda göremedim kendisini burdaysan bana yardımcı ol lütfen küllümangocum..bide aranızda hiç evde balyaj yapan varmı saçlarımın uçlarınıda hafif sarımsı olsun istiorum evde bu işlemi kendim yapabilirmiyim yapabilirsemde hangi boyayla en son resimdeki gibi mesela :)

Eklentiler

• $34970_1538047132503_1274638081_1494854_6856672_n.jpg
    $34970_1538047132503_1274638081_1494854_6856672_n.jpg
    12 KB · Görüntüleme: 68
  • $kumral_sac_modelleri0477.jpg
    $kumral_sac_modelleri0477.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 73
  • $spl57437021333x500.jpg
    $spl57437021333x500.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 121
  • $usash.jpg
    $usash.jpg
    14,7 KB · Görüntüleme: 71
bal mı yoksa bal köpüğü mü boyadın da bu rengi elde ettin?
ben de palette bal 7.0 aldım kendime de çok açık geldi resmindeki saç rengi.

bal mı yoksa bal köpüğü mü boyadın da bu rengi elde ettin?
ben de palette bal 7.0 aldım kendime de çok açık geldi resmindeki saç rengi.

bal rengi cnm bal köpüğü değil..boyanın üzerindeki rengi elde ettim ama hemen hemen aynı gibi.. ama ben daha doğal olsun istiorum eklediğim fotolardaki gibi yane...

benimde saçlarım yandı hemde bahçecik kuaför yaptı :KK43:
bende kerastase in yeşil olanını kullandım şu anda bayağı ii durumdalar

X