Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

kızlar yardım koleston yoğun açıcı ile saçlarımı açtıktan kaç gün sonra boya işlemini uygulamalıyım:uhm:

Merhaba, yıllardır saçım palette sonbahar kızılıydı. Geçen yıl bir kaç renk değişikliğinden sonra tekrar kızıla döndüm. (Siyaha boyamıştım.Sonra kuaförde açtırdım. yaklaşık 8 ay önceydi.) Ama şimdi son 3 aydır saç rengim ilk yıkamada koyulaşıyor. Neredeyse 10 yıl kızılın her tonunu kullanmama rağmen hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.Sizce neden olabilir? Şampuandan diye düşünüp değiştirdim. Ama yine aynı. Hatta son boyamda saçımı yıkamadan koyulaşmaya başladı. Çok mantıksız biliyorum ama vallahi çok dikkatsiz eşim bile farketti rengin koyulaştığını.

Fikri ve çözüm önerisi olan var mı?

bence bi arkadasından yardım iste boyarken
göremediğin kısımlar olabilir sonra renk farklılıgı olabilir fisfisfis

Kızlar sacşlarım benım roflelı
ama artık rofeleye 100 mılyon vermek ıstemıorm
duz boya alsam sarı kolestonun
saclarım zarar gorurmu
yada bu sekılde boyayan varmı

sayın küllümango arkadaşım ltfen bna yardımcı ol bn saçımı kızıldan açtım şuan saç dıplerım sapsarı(kendı saçlarım)kızıl boya olan yerlerı ıse çok çok açık turuncu senden istediğim saçımı çok açık küllü kumral nasıl yapabılırım bu konuda bna yardımcı olman....
bi arkadaşımın tawsiyesiyle koleston perfect ıkı boyayı kullanıp boyadı küllendi ama hemen aktı eski haline döndü...(malum yaz ayındayız we 1 günde defalarca duş alıoruz boya dayamıor)...
bna yardım edersen sewınırım...

ya kızlar CADIARZU saçlarımı 3 senedir ewde boyuyuorum kızıla...ama son 1 senedir kahweye dönmüştüm. fakat dipler akıyo ..saçlarımın dipleri kahwe uçları kızıl kalıyo...ve kendi saçımın tonu açık kumral..diplerim resmen sarı gibi parlıo...bekletiyorum kızıl iyice aksın diye...ama bıktım...sevgilimle bu hafta görüşcez...tatlı..çikolatamsı bi kahve istiyorum diplerimi kızıllarımı kapatıcak??? sizce ne almalıyım kızlar birasdan çıkıcam alışwerişe :bbo:1 aydır görüşmüoruzdelikafadulden beni görünce şok olsun istiyorum yaa :kedi:

:CüvCüv:bnm saçlarım sarı ve üstelik ince telli komili şampuan kullanıyorum çok da memnunum tavsiye ederim

Kizlar benim saçımda uzun zaman kına vardi ve hic kına demezdi gören o kadar güzel sağlıklı ve parlaktıki 4kez felan üst üste yakmıştık sonra ben kızıldan sıkıldım ve kızıli tek kapatacak renk olan siyah yaptım saçlarımi simdi saçım parlamiyo boz duruyo kafam cok karıştı tekrar kına yaksam mi acaba diye herkes kınanin en yakışan renk oldugunu söylüyorlar ama kınadan da siyah hariç baska renge dönülmuyoo

arkadaşlar benm bi sorum olcak...saçlarım simsiyah çikolata karamel yapmak istiyorum ama kuföre de gitmek istemiyorum lütfen acil yardım nasıl yağayım açıcı kullanmadan boyaya bilirmiyim cvp yazarsanız çok mutlu olucam:bbo:

kızlar bu linkdeki saçın aradaki o açık olan ton ne renk bileniniz varmı kuaförüme resmi gösterdim ben böyle anlayamam elimde görmem lazım diyo. yardımcı olursanız sevinicem.. ne renk olduğunu kimse anlayamadı çevremde

Eklentiler

• $ashley-tisdale-alright-prev.jpg
    $ashley-tisdale-alright-prev.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 89
Kızlar bana da yardımcı olsanız saçlarım koyu kumral açık küllü kumrala boyamak istiyoruma. Rengin tam tutması içine içine hangi boya karıştırayım sizce..

merhaba arkadaşlar ben açık tenli siyah saçlı ve oval yüz hatlarım var saçlarıma sarı röfle yaptırmak istiyorum çevremdekiler yakışmaz diyo ama benim yardıma ihtiyacım var sizce olurmu

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

X