Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

ben bakır olmayan kahveleri öneririm mesela çikolata kahve gibi palette öneriyorum canım bakır kahvelerde biraz kızıllık olabiliyor birde lorealin buzul kahvesi var çok keskin bir kahve çok hoş daha önce saçımı buzul kahveye boyamıştım bende beyaz tenliyim çok güzel olmuştu

ben bakır olmayan kahveleri öneririm mesela çikolata kahve gibi palette öneriyorum canım bakır kahvelerde biraz kızıllık olabiliyor birde lorealin buzul kahvesi var çok keskin bir kahve çok hoş daha önce saçımı buzul kahveye boyamıştım bende beyaz tenliyim çok güzel olmuştu
çok teşekkür ederim canım.tavsiyelerini dikkate alacağım:)

Arkadaşlar meraba ben beyaz tenliyim ve mavi gözlüyüm şuanda saçımda bakır karamel karışımı var ama yıknadıkça açılıyor uçları sarımsı oluyor ama pek sevmedim.küllü kumrala boyamak istiyorum acaba bana yakışırmı irde direk bakır karamle üzerine küllü kumral boyasam utar mı.. Küllü kumral mı ii yoksa normal kumral mıı.bir fikri olan var mı acabaaa???? Resimdeki kızın dibi ne renk acabaaa

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 44
Arkadaşlar meraba ben beyaz tenliyim ve mavi gözlüyüm şuanda saçımda bakır karamel karışımı var ama yıknadıkça açılıyor uçları sarımsı oluyor ama pek sevmedim.küllü kumrala boyamak istiyorum acaba bana yakışırmı irde direk bakır karamle üzerine küllü kumral boyasam utar mı.. Küllü kumral mı ii yoksa normal kumral mıı.bir fikri olan var mı acabaaa???? Resimdeki kızın dibi ne renk acabaaa

bu saç şimdiki saçınız mı, yoksa istediğiniz saç mı?

bunda balyaj var

Kızlar bu saç tam olarak hangi renk bir türlü bulamadım?

Bu kızın saçınında üst kısmındaki rengi merak ediyorum?

Birde ben saçımı geçen sene siyaha boyattım fakat aktı renk güneşte kızılımsı duruyor bu renklere boyatabilir miyim?

arakadaslar koyu kahve, koyu kestane, çikolata kahve bu renkler açtırma gerektiriyor mu? bakır üstüne yapcm da güzel olmazsa tekrar ilk boyamada bakıra döncem yani biraz çekiniyorum bu konuda. bilgisi olan varmı?

bakır karamel üstüne küllü kumral tutmaz.ben badem kahvesi üzerine küllü boyadım hala dorelik var saçımda.hele senin saçında bakır varsa çok zor ilk boyama küllü kumrala dönmen.ben bir hafta sonra yine küllü boya yapacağım sanırım 3.boyamada küllü kumrala döner.

arakadaslar koyu kahve, koyu kestane, çikolata kahve bu renkler açtırma gerektiriyor mu? bakır üstüne yapcm da güzel olmazsa tekrar ilk boyamada bakıra döncem yani biraz çekiniyorum bu konuda. bilgisi olan varmı?

bakır zemine bu renkler tutar ama dikkat et çikolata kahve zaten hafif kızılımsı olur bakır üstüne çikoalata yaparsan iyice kızıla döner renk o yüzden sen açık kestaneye boya en iyisi ve çok bekletme saçında sonuç güzel bir kahve olur

sibel canın saç rengi nedir ?
geçen bir magazin proğramında gördüm çok afilli çok parlaktı ya,günlük kullanımı zor olurmu ki?

kızlar bende bırsey sormak ıstıyorum ,

sacımı Loreal Paris Excellence Creme 4-54 büyüleyici bakır akaju rengıne boyadım. en son 4 ay önce boyamıstım saclarımı.
boya sonrası sac uclarımda bır değişiklik olmadı ust kısımlar cok guzel oldu ama uclar:KK43: boyanın her bölgede aynı durması ıcın ne yapmam gerekıyor.:KK43:

merhabalar arkadaşlar bende çok ciddi ölçüde saç beyazlaması sorunu vardı piyasada olan ve kullanmadığım ürün nerdeyse kalmadı en son stop grey'i kullandım aldığım sonuç harika diğer ürünlerle hiç alakası yok stop greyin içinde saça renk veren pigmentleri taşıyor gerçekten harika bi ürün fakat ambalajı biraz daha büyük olabilirdi onun dışında çok memnun kaldım stop greyden

canım şuan bakır kullanıyorum kendi saç rengim kumral ama kuaför yinede açmıştı saçı bakırı ilk defa kullanıyorsan gözüne biraz farklı gelebilir ilk başta ama neredeyse 2 yıldır hiç değiştirmeden bakır kullanıyorum saçlarımı gözün alışır zamanla en kötü ihtimalle aktıktan sonra kendi rengine boyatırsın hiç çekinme bence :KK66: özellikle buğday veya beyaz tenliysen çok yakışacak bence kaşlarının renginide biraz kırdırmayı unutma tabii

Arkadaslar ben burda daha yenıyım sıze bısey sormak ıstıyorum nolur yardımcı olunn . kızlar benım saçlarımın dogal rengı koyu kahverengı gecen sene kumrala boyadım ve kahverengı oldu suan saclarımın dıbı koyu kahve uclara dogru kumral acık kahverengı ve ben saçlarımı sarımsı acık bı renge boyatmak ıstıyorum bunun ıcın acık kullu kumralı tercıh etmeyı dusnuyorum uc kısımlarınada acıcı surerek krepe balyaj yapmayı dusunuyorum sızce nasıl olur ve acıcıyla nasıl saçıma krepe yapabılrıım? yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler:):)

Son düzenleme:
canım ben de mümkün oldugunca kuaföre para dökmemek gerektiğini savunanlardanım ancak işin içine balyaj gibi zor işlemler girince kesınlıkle kuaför gerekli diye düşünüyorum

X