Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

balyaj evde asla güzel olmaz gibi geliyor bana.Ben de aralara dalga dalga bir renk istiyorum ama nasıl desem böyle belirgin şerit şerit olsun istemiyorum.Öyle biraz nasıl desem banel duruyor gibi geliyor bana,hani nebiliyim ambalaj kağıdı gibi bir tuhaf:)

Ben daha saçla bütünleşmiş,modern bir görünüm olsun istiyorum.Sizce bu istediğim balyaj mı gölge mi?çözemedim gitti...

evet aynı fikirdeyim o şerit şerit olanlar pek banell:KK70: sanırım ordada kuaförün ustalıgı devreye giriyor,ve söylediğin şey balyajla oluyor diye biliyorum

ben de yenı yenı öğrenıorum canım :)sanırım aşagıda "cevap ver" i tıkladıgıın zaman altlarda "eklenti ekle" yazısı var onu tıklıosun,oradan "dosya ekle" yı tıklıosun,bir dene bakalım olacak mı ben de senle öğrenmiş olayım:)

byn kuaförü olarak sölüyorum yılan yag, badem yağı, susam yağı, çörek otu yağı, biberiye yağı, ve saf zeytin yağı karıştırn haftada 1 kere 1 saat saçta bekletin..... aynı işlemi 2. ay saçta yarım saat bekletin! unutmadan keten tohumu Yağı: Bu yağda bulunan Omega 3 ve 6 saç diplerini uyararak kuvvetlendirir ve daha hızlı gelişmesini sağlar. Böylelikle daha hızlı saç uzatmanıza yarar masaj yaparak bekleteirsek kan dolaşımıda hızlanır. :)

bu arada market den aldıgınız boyalrın üstündeki renk cıkmaya biliyo:) saçınz için aldıgınz kışkırtıcı kahve bazen siyah cıkabiliyor dikkat!

ben de yenı yenı öğrenıorum canım :)sanırım aşagıda "cevap ver" i tıkladıgıın zaman altlarda "eklenti ekle" yazısı var onu tıklıosun,oradan "dosya ekle" yı tıklıosun,bir dene bakalım olacak mı ben de senle öğrenmiş olayım:)

$9179_535980496429651_780076002_n.jpg bu tarzda bısey ıstıyorum becerdım resım yuklemeyı sayende tesekkur ederım:)

byn kuaförü olarak sölüyorum yılan yag, badem yağı, susam yağı, çörek otu yağı, biberiye yağı, ve saf zeytin yağı karıştırn haftada 1 kere 1 saat saçta bekletin..... aynı işlemi 2. ay saçta yarım saat bekletin! unutmadan keten tohumu Yağı: Bu yağda bulunan Omega 3 ve 6 saç diplerini uyararak kuvvetlendirir ve daha hızlı gelişmesini sağlar. Böylelikle daha hızlı saç uzatmanıza yarar masaj yaparak bekleteirsek kan dolaşımıda hızlanır. :)

bu yağlardan yılan yağı,zeytinyağı,ve burada olmayan çam terebentini şampuanıma katıyorum,dökülme çok azaldı,asileşen saçlar yumuşadı ve yeni saçlar çıkıyor bu sebeplede saç dipleri kaşınıyor.harika birşey bu,herkes denesin tavsiye ederim,ben şampuana katıyorum çok pratik oluyor.

bahar geliyor bende yeni birşeyler istiyorum,pişman olmayacağım ışıl ışıl birşeyler istediğim ,hülya avşarın odeo reklamlarındaki saç rengiyle,sibel canın yeni bir röpörtajındaki saç rengi çok hoştu,ne diye isteyeceğimi bilmiyorum :26::44:

kızlar yardımınız lazımmm uzun zamandır saçımı bu renge boyatmak istiyorum fakat bi türlü ne renk olduğunu bulamadım:s çok moda bi renk hangi kuaföre gtsem saçımı başka başka renklere boyayıp mahfettiler :KK43:((((((( sizce ne renk??? $580450_501903749851962_1330133770_n.jpg $72981_10200518795195954_211654837_n.jpg $555086_344812792294483_1084275486_n.jpg

kızlar yardımınız lazımmm uzun zamandır saçımı bu renge boyatmak istiyorum fakat bi türlü ne renk olduğunu bulamadım:s çok moda bi renk hangi kuaföre gtsem saçımı başka başka renklere boyayıp mahfettiler :KK43:((((((( sizce ne renk???Eki Görüntüle 650539 Eki Görüntüle 650540 Eki Görüntüle 650541

Canım bu renk kumral ya da bal kougu olabılır ama senın kendı dogal rengıne gore sonuc farklıda cıkabılır dıye dusunuyorum :/

bahar geliyor bende yeni birşeyler istiyorum,pişman olmayacağım ışıl ışıl birşeyler istediğim ,hülya avşarın odeo reklamlarındaki saç rengiyle,sibel canın yeni bir röpörtajındaki saç rengi çok hoştu,ne diye isteyeceğimi bilmiyorum :26::44:
cnm hülya avşarın saç rengi fındık kabuğu üstüne açık altın kahve gölge yani ombre hair koyudan açığa doğru bi renk. yalnız her kuaför yapamaz oyzdn çok iyi bi kuaför bulman lazım yoksa saçını mahveder.

arkadslar merhaba saclarım cıkolata kahve ama boya aktıgı ıcın sarıya donuk yansımalar olustu sacımda,evde saclarımı acıp açık kumral yapmak ıstıyorum bıraz renk oturuncada krepe balyaj yapcam,bugun bır tutam sac alıp denedım turuncuya donuk bır sarı olarak acıldı sacım cok beklemedım yıpranmasın dıye uzerıne yıkadıktan sonra acık kullu kumral ve koyu sarı karıstırıp surdum sonuc olarak kumrala donuk bır renk oldu ama bıraz turuncumsu oldu bana tavsıye edebılecegınız baska bır numara yada fıkır varmı acaba?????

X