Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Eki Görüntüle 1977210 Mrb arkadaşlar
Muhtemelen bu konu daha öncesinde de konuşulmuştur ama ben buralarda yemiyim o yüzden sizlere danışmak istiyorum
Şimdi benim saçlarım koyu kestane daha öncesinde birkaç kez saçlarımı boyamıştım ama 2 yıldır hiçbir işlem uygulamadım. Şu an ana renginde yani.
Saçlarımı ekleyeceğim fotodaki gibi boyamak istiyorum ancak öncesinde malımunuz renk açmam lazım hem nasıl açabilirim hem de bu tonu nasıl yakalayabilirim bana da yardımcı olursanız çooookkk mutlu olurum

canım bunu sen mümkün değil yapamazsın çok iyi bir kuaföre gitmen lazım

Bal köpüğü olması adına Koleston 9.3 altın sarısı + Vital 8.4 kahve köpüğü boyuyorum.Ama bu bana yetmiyo artık saçlarım daha sarı olsun istiyorum.Fikirlerinize ihtiyacım var, teşekkür ederim.)

Herkese merhaba, kızlar ben saçmı mavi sayaha boyamak istiyorum ama mavi siyahtaki mavi yansımalar yeterli gelmiyor bana, ben lacivert. Ya da koyu mavi bir saç istiyorum, lorealin profosyonel kullanım için olan boyalarından aldım, majirel serisi, 2.10 mavi siyah ve mavi renklerinden, istediğim renk için bir tüp mavi siyahla yarım tüp maviyimi karıştırıyım, yoksa bir tüp mavi siyahla bir tüp maviyimi karıştırayım, bilgisi deneyimi olan varsa lütfen yardımcı olsun

İyi akşamlar önceden de soru sormuştum ilgilenip cevap verdiniz çok teşekkür ederim :KK200:
Saçlarımın doğal rengi koyu kestane rengi uzun bir süre saçlarımı bal köpüğü rengine boyatıyordum kuaförde fakat cildim de beyaz olduğu için soluk gösteriyordu ya da ben öyle düşünüyordum..
Yaklaşık 1 ay kadar önce kutu boya alıp garnier 4.15 e boyayıp eski rengini alacağını düşünmüştüm. Fakat şimdi yine saç rengimi açmayı düşünüyorum bu boya da yıkana yıkana rengi değişti saçma bir renk oldu maalesef:KK12: Şimdi evde boyayarak açık kumral rengini istiyordum acaba boyasam tutar mı hangi karışımı yapmam lazım yardımcı olursanız çok mutlu olurum

İyi akşamlar önceden de soru sormuştum ilgilenip cevap verdiniz çok teşekkür ederim :KK200:
Saçlarımın doğal rengi koyu kestane rengi uzun bir süre saçlarımı bal köpüğü rengine boyatıyordum kuaförde fakat cildim de beyaz olduğu için soluk gösteriyordu ya da ben öyle düşünüyordum..
Yaklaşık 1 ay kadar önce kutu boya alıp garnier 4.15 e boyayıp eski rengini alacağını düşünmüştüm. Fakat şimdi yine saç rengimi açmayı düşünüyorum bu boya da yıkana yıkana rengi değişti saçma bir renk oldu maalesef:KK12: Şimdi evde boyayarak açık kumral rengini istiyordum acaba boyasam tutar mı hangi karışımı yapmam lazım yardımcı olursanız çok mutlu olurum

mümkün değil tutmaz nedenine gelince saçına koyu pigmentler yükledin ve senin şuanki olayın siyah bir duvarı sarı bir boyayla kapatmaya çalışmak gibi oluyor bunun için ilk olarak saçlarının akıtılması yani açılması şart cnm bnm istersen sarı sür bir ton bile kırılmaz ve kendin açamazsın saçlarını çünkü dipten 2 cm (saçın duruma göre değişe biliyor bu tabi ) aşşağıdan başlanması gerek ki saçta iz kalmasın bence iyi bir kuaföre yaptırmanda fayda var sana maliyeti en düşük 100 en fazla 500 lira olacaktır güzel saçlara kavuşman dileğiyle bayan kuaförüyüm bu arada.

Kizlaaar sacim isiltili kahve-kizil gibi bir renkti
Pazartesi gunu mavi toz acici alip sacimi actim
Sali gunu koleston 8.1 acik kullu kumrala boyadim ama hala turunculuk vardi
Ardindan persembe gunu palette 8.1 ile 7.1 i karistirip boyadim
Turunculuklar gitti fakat istedigim renk olmadi daha koyu oldu
Sacimin suanki hali bu bu flashli cekim daha acik gorundu fakat daha koyu ozellikle uclar daha koyu

20170519_143821-1.jpg

Ben acik kullu kumral istiyorum tam olarak su rengi nasil elde edebilirim artik bi sonuc almak istiyorum cok yoruldum

Screenshot_2017-05-20-01-30-27.png

Gecen sene kuafore acik kullu kumral dedigimde once koyu kumral yapti begenmedim duzelttirmek istedigimde ise tarcin bakir gibi bi renk oldu kafam kuaforu biraktim kendim ugrasmaya basladim, cok da yol kat ettim ama burda tikandim sizlerden eminim bilen biri olacaktir

İste son durum yukarida ben bu saci nasil acik kullu kumral yapabilirim :KK43:

Kizlaaar sacim isiltili kahve-kizil gibi bir renkti
Pazartesi gunu mavi toz acici alip sacimi actim
Sali gunu koleston 8.1 acik kullu kumrala boyadim ama hala turunculuk vardi
Ardindan persembe gunu palette 8.1 ile 7.1 i karistirip boyadim
Turunculuklar gitti fakat istedigim renk olmadi daha koyu oldu
Sacimin suanki hali bu bu flashli cekim daha acik gorundu fakat daha koyu ozellikle uclar daha koyu

Eki Görüntüle 1998220

Ben acik kullu kumral istiyorum tam olarak su rengi nasil elde edebilirim artik bi sonuc almak istiyorum cok yoruldum

Eki Görüntüle 1998221

Gecen sene kuafore acik kullu kumral dedigimde once koyu kumral yapti begenmedim duzelttirmek istedigimde ise tarcin bakir gibi bi renk oldu kafam kuaforu biraktim kendim ugrasmaya basladim, cok da yol kat ettim ama burda tikandim sizlerden eminim bilen biri olacaktir

İste son durum yukarida ben bu saci nasil acik kullu kumral yapabilirim :KK43:
Küllü kumral diyo ama küllüyle alakası yok nasıl yaparsın normalde en son neyle boyadın saçını onun içine birazcık dore yansıma katman gerek saçın dip rengi ne ona göre 20 lik yada 30 luk kullanırsın ama genelde 39 vol kyllsnılır açık tonlarda kolay gelsin.

Merhaba arkadaslar, ben saclarimi koleston aciciyla actim ustunede yine koleston 12.0 dogal cok acik sari kullandim onceki turunculuktan kurtuldum ama yinede cirtlak bi sari kaldi saclarimin diplerinde tepelrimde yani ama uclar daha acik dogal sari cunku zaten uclariyla diplerinde renk farki vardi bi turlu dengeleyemedim hepsini. Daha dogal bi sari tonu istiyorum bebek sarisi veya kullu sarilardanda olabilir ne yapmam gerekiyor onerisi olan var mi acaba su cirt saridan kurtulmak istyrm cilt tonum soguk renk tonu biraz fazla beyazim ve gozlerim yesil nasil bi renk gider bana acaba o konudada onerileriniz beklyrm lutfen.

Merhaba arkadaslar, ben saclarimi koleston aciciyla actim ustunede yine koleston 12.0 dogal cok acik sari kullandim onceki turunculuktan kurtuldum ama yinede cirtlak bi sari kaldi saclarimin diplerinde tepelrimde yani ama uclar daha acik dogal sari cunku zaten uclariyla diplerinde renk farki vardi bi turlu dengeleyemedim hepsini. Daha dogal bi sari tonu istiyorum bebek sarisi veya kullu sarilardanda olabilir ne yapmam gerekiyor onerisi olan var mi acaba su cirt saridan kurtulmak istyrm cilt tonum soguk renk tonu biraz fazla beyazim ve gozlerim yesil nasil bi renk gider bana acaba o konudada onerileriniz beklyrm lutfen.
Saçı görmek gerek cnm bnm ya ona göre birşeyler önere biliriz bu konuda.

Dun sacimi loreal koyu kullu sari yaptim 8.1 bildgn kullu sari oldu herkeste cok begendi zaten kendi dogal rengimde acik kullu kumral oldugu icin cok yakin oldu kaslarimla ayni gibi ve goz rengimde yesilde oldugu icin daha cok ortaya cikti gayet dogal duruyo suan yalniz dibim geldgi zaman yime bu renk.mi yapsam yada loreal 9.1 kullu sari mi yapsam tamammini yada dibini bilemyrm renk bi aksin bakalim nasil bi sari kullu toma degiscek ona gore belirlycem ve hep oyle yapcam artk. Yanlslkla sacimi o hale getirmemis olsaydm simdi bu rengi tutturamazdim ☺

X