Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Merhaba arkadaşlar. saçlarım röfleli ama platin değil altın sarısı üzerine açık sarı röfleli, fakat pişman oldum çok soluk gösterdi yüzümü, ben böyle koyu parlak bir sarı olmasını istiyorum, dün parfümeride dolaşırken bir bayanın saçını çok beğendim bana garnier çarpıcı renklerin 8.0 olanınla boyadığını beyazlarını da kapattığını söyledi ben de aldım ama boyamaya cesaret edemedim sizlere danışmadan, acaba boyasam gerçekten parlak koyu sarı olur mu? Önerilerinizi bekliyorum. Bu arada beyazlarım da çok.

20170610_212402-1.jpg
Screenshot_2017-06-10-20-19-51-1.png
Screenshot_2017-06-10-21-18-17-1.png
Screenshot_2017-06-10-21-16-31-1.png
Merhaba kizlar.
Sac rengim orta kumral.
Uzun yillar rofleden sonra ombre yaptirmistim.
En son halini fotograf atiyorum sizlere.
Sorum su ben tam sari degil ama acik sac rengi istyorum ve artik kuafore gitmek istemiyorum gerekmedikce.
Istedgim sac renginide atiyorum.
Bunun icin acik kumral mi sarimi kullu sarimi ya da ne yapmam gerekiyor evde fikir verirseniz sevinirim.
(Bu arada kendi fotografim azicik koyu cikti fotografta normalde 1 ton daha acik gibi, ya da ben oyle saniyorum )

merhaba arkadaslar benim saclarim turuncumsu karamelimsi bi renk yani daha cok turuncu , saclarimi koyultmadan nasil kullu sariya cevirebilirim acil yardim eder misiniz ?
sac.png

kızlar saçlarımı yeni boyattım (lo... marka) önceden elidor kullanıyordum ve pamuk gibi oluyordu saçlarım şimdi ise kazık gibi oluyor

kuaför bi tane önerdi ama çok pahalı (aynı marka şampuan)

sizin kullandığınız bir marka varmı yardımcı olabileceğiniz
vallahi benimde saçlarımda sorun vardır. hem boya konusunda bi kaç renk oldu yıprandı toparlanmadı. sonra bir arkadaşımın önerisini dinledim. yakın zamanda Bakırköy Lokman Kuşak Saç tasarım var oraya gittim. saolsun Lokman bey hem düzgün bir fiyata saçlarımı toparladı hem yönlendirdi. hem de loreal' ın daha önce pahalıya almış bulunduğum şampuanı baya hatta neredeyse yarı fiyatına aldım diyebilirim. bu ay sonu da tatilden döndüğüm de keratin botox bakım yapacak saçıma. arkadaşım yaptırdı bayıldım. ısrarla tavsiye ederim doğru ellerde düzgün bir iş çıktı şükür. şampuan fiyatını 120 liraya 1 buçuk litreliğini aldım bu arada hatta nakitte indirimimi bile yaptı :)

Hanımlar açıcıyla açılan turuncu saçın üzerine boyamak için 8.1 ve mavi boyayı turunculuğu kapatması için aldım 1 tüp 8.1 boyaya ne kadar mavi boya koymalıyım? teşekkürler...

Merhabalar,

benim saçım milkshake açık kestane egzotik rengine boyalı. Koyu kızıl kahve tonlarında istiyorum. Aynı markadan hangi rengi almalıyım? 6.43 sizce nasıl bir renk olur? Ayrıca 30 volüm oksidan çok mu açar saç tonunu? Oksidanlar 1000 ml. Açıkçası sonraki boyamalarda kullanamayacaksam almam mantıklı olmaz...

arkadaşlar herkese selam :) takip ettiğim blogda ki kız saçını kızıla boyamış ve çok güzel bir sonuç elde etmiş resimleri falan da var onun anlattığı gibi boyadım ve işe yaradı sizinle de paylaşmak istiyorum.Esprili birşekilde yazdığından sıkılmadan okuyorum yemek paylaşıp kullandığı ürünleri yorumlıyor tavsiye ederim sevgiler

http://bazibaskaseylers.blogspot.com.tr/2017/07/nasl-4-admda-kzl-sacl-oldum.html

arkadaşlar kuaför benim saçımı bildiğin kadayıf yapmıştı ve koparak dökülüyordu sinir olmuştum kestimedim de inat ettim düzelitcem ben bu saçı dedim ! 1 çay bardağı halis zeytibyağıı hafif ılıttım içine yarım baş soğanı ezip bir karışım oluşturdum onu sürüp 2 saat bekletip yıkadım yani haftada 7 gün varsa 3 gün bu maskeyi yaptım 2 günde zeytinyağı+yumurta sarısı maskesi yaptım.İnanın işe yarıyor yani yağı ılıtmada ki mantık kafa derisinde ki gözenekleri açıp daha derinlemesine etki etmesi ama banyodan çıkarsınız mesela yine kafa derinizde ki gözenekler açıktır o da olur siz karar veririsiniz artık :) zeytinyağının faydalarını anlatmaycağım bilmeyen yok çünkü. ama yumurta sarısı süper b,r saç açıcı (dolaşan saçları açıyor)ve yumuşatıcı bir nevi krem gibi sarımsak ise inanılmaz saçı gürleştiriyor 3 ay sonunda sizde inanamazsınız bu gibi süreçler sabır istiyor maalesef ama saç kestirmekten iyidir

Merhaba kızlar. Resimde gördüğünüz saçın dip boyasının numarası kaç sizce

Eklentiler

• IMG_8252.PNG
    IMG_8252.PNG
    264,4 KB · Görüntüleme: 141
Merhaba, fotoğraftaki saç rengini elde etmek için saçlarımı palette 1.1 gece mavisi ile boyamayı planlıyorum. Doğru mu yapıyorum? Şu anda diplerim bakır ve saç uçlarım oryal nedeni ile karamel duruyor. Sizce tutar mı?

Eklentiler

• fc9ea85219694d6048fdc47e73e36a99--sexy-makeup-flawless-makeup.jpg
    fc9ea85219694d6048fdc47e73e36a99--sexy-makeup-flawless-makeup.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 119
  • images (27).jpg
    images (27).jpg
    20 KB · Görüntüleme: 96
ta
Merhaba, fotoğraftaki saç rengini elde etmek için saçlarımı palette 1.1 gece mavisi ile boyamayı planlıyorum. Doğru mu yapıyorum? Şu anda diplerim bakır ve saç uçlarım oryal nedeni ile karamel duruyor. Sizce tutar mı?
t
tamamen tutar ben paletteyle boyamıstım saclarım acık kumraldı resmen fotodakı gıbı duruyodu dipler filan kapatır mavi siyah gayet güzel secim

PhotoGrid_1503382129234.jpg

Saçım su an bu renk siyaha yakin mavi ya da koyu kırmızı boyatmak istiyorum. Sizce hangisi gider ten rengi Baya beyaz :) ya da normal su anki tonlardan mı gideyim?

Yıpranmıs saçımın üzerine köyü renk attrdim uzun süre bakım yaptrdm..bakm yaptım. .sadece dip boya ile yetindm. .suan saçım iyi biraz esneme de olsa çok çok iyi. .uzadı ve canlandı da..

Açık renk oldu ben yine açık renk istiyorum. .Bir ton daha açığı. .suan renk tutmuyor. .açıcı kullanmadan bu mümkün mü. .cila ile eski haline getirebilir miyim. .

Yıpranmıs saçımın üzerine köyü renk attrdim uzun süre bakım yaptrdm..bakm yaptım. .sadece dip boya ile yetindm. .suan saçım iyi biraz esneme de olsa çok çok iyi. .uzadı ve canlandı da..

Açık renk oldu ben yine açık renk istiyorum. .Bir ton daha açığı. .suan renk tutmuyor. .açıcı kullanmadan bu mümkün mü. .cila ile eski haline getirebilir miyim. .
canım ben sarı saç hastası bir bayanım yaklaşık 5 yıldır da sarı saç kullanıyorum..
Ve saç rengimi kendim deneye deneye elde ettim denebilir açıkçası sadece bir kere kuaförüm gel otur bak saçını biraz daha canlandıralım dedi ara ara zaten sarı olan saçımı açıcıyla biraz daha açtı..
Ben 7,3 kumralla başladım boyaya bi kaç ay bunu kullandım renk tam oturdu bi süre kumral kullandım bebeklerin saçları olur ya koyu kumral o tonlarda oldu sonra 8 e gectim bi kaç ay 8 kullandım rengim açıldı ve yine oturdu sonra 8,1 küllüye geçtim aynı şekilde rengi oturtana kadar devam ettim sonra 9,1 10,1 11,1 12,1 diye diye devam ettim ..... bi keresinde kozmetik magazasından toz açıcı aldım krem açıcının içine kattım uçlarımı boyadım 10 dk bekleyip yıkadım korktum saçlarımın yanmasından.

2 yıldır da sadece dip boyası yapıyorum alix diye bi boya var ( bilmiyorum reklama giriyor mu ama ) onun en açık rengi 11,1 rengini dip boyası olarak kullanıyorum 1,5 ayda bir falan dip boyası yapıyorum kendime. tabi uzun zamandır dip yaptıgım için dipler uçlara dogru aktı sarım koyulastı ..
sende bi kaç ay sürekli aynı boyayı boyayarak gittikçe numarayı artırabilirsin

X