Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Yardımcı olurum umarım şimdi dip renginiz ne tam olarak turuncumsu hala. ama zaten ilk hatanız ne biliyormusunuz palette renk açıcı kaliteli iyi bi üründür siz gidip acıcıyla normal boyayı karıstırmanız hata ılk acıp sonra boyasaydınız keske actıktan sonraki renge göre adam akıllı boya alırdınız. yo düz bir koyu küllü kumrala boyayın sacınızı turunculugu alsın. Yok ben açık renk istiyorum sarı olsun derseniz Garnierin 11.1 Ekstra açık gümüş sarısı var hem boyayıp hemde 4 tona kadar acıyor sacı küllü bir sarı bence garnieri kullanın en azından turuncu olan bölgeler hem daha az yıpratır hemde turunculugu tamamen alır
cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Evet hata olduğunun sonradan farkına vardım. Açıcı yetmez korkusu ile o boyanın da çok açık sarı olmasına güvenerek karıştırdım. Şimdi alt diplerim cart bir sarı. Geri kalan saçın tamamı turuncu. Garnieri hangi markette bulabilirim acaba? Benim sürekli alışveriş yaptığım yerlerde hiç göremedim çünkü. peki bu renk dip ve turuncuyu eşitlermi. Ya da boyarken önce dipleri sonra uçları mı yoksa önce uçları sonra dipleri mi boyamaya dikkat etmeliyim. Açmışken çok koyu olsun istemiyorum. Biraz dinlendirip tekrar açabilirim yaza doğru.

Iki kutu 11.1 koleston aldim. Cig sarilara once vurdum boyayi turunculara sonra gectim. Bakalim ne olacak. Uclara boya yetmedi gibi geldi.. sonucu bekliyo. Renkler soyle 2017-12-12 20.03.42.jpg 2017-12-12 20.03.07.jpg

cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Evet hata olduğunun sonradan farkına vardım. Açıcı yetmez korkusu ile o boyanın da çok açık sarı olmasına güvenerek karıştırdım. Şimdi alt diplerim cart bir sarı. Geri kalan saçın tamamı turuncu. Garnieri hangi markette bulabilirim acaba? Benim sürekli alışveriş yaptığım yerlerde hiç göremedim çünkü. peki bu renk dip ve turuncuyu eşitlermi. Ya da boyarken önce dipleri sonra uçları mı yoksa önce uçları sonra dipleri mi boyamaya dikkat etmeliyim. Açmışken çok koyu olsun istemiyorum. Biraz dinlendirip tekrar açabilirim yaza doğru.

Arkadaslar bu sac renginin adini bilen var mi cok begendigim bir renk ama benimki bir ton koyusu, hangi boyayla ve numarayla bu renge ulasabilirim yardim lutfen
images (1).jpeg

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    18,3 KB · Görüntüleme: 50
Sacınızın suanki rengını bılmıyorum Palette 10.5 dore sarı fakat saçınız koyu ise boyama sonrası dore olduğu için turunculuk ve bakırlık yapabilir.. 9.0 daha güzel bir sarıdır.. İsterseniz araştırın hangi ton içinize sinerse.... :)

Sacınızın suanki rengını bılmıyorum Palette 10.5 dore sarı fakat saçınız koyu ise boyama sonrası dore olduğu için turunculuk ve bakırlık yapabilir.. 9.0 daha güzel bir sarıdır.. İsterseniz araştırın hangi ton içinize sinerse.... :)
Tamam cok tesekkur ederim ilgilendiginiz icin, su anki rengim orta kumral ama dediginiz noyla daha once boyamistim beyazlarimi kapamadi ben de dun garnier color naturels in 9.0 ini aldim onunla boyucam bakalim nasil olucak foto atarim insallah guzel olursa

Iki kutu 11.1 koleston aldim. Cig sarilara once vurdum boyayi turunculara sonra gectim. Bakalim ne olacak. Uclara boya yetmedi gibi geldi.. sonucu bekliyo. Renkler soyleEki Görüntüle 2078391 Eki Görüntüle 2078392

Şu an saçınızın son hali mi bu kolestonla boyadıktan sonraki?

Tamam cok tesekkur ederim ilgilendiginiz icin, su anki rengim orta kumral ama dediginiz noyla daha once boyamistim beyazlarimi kapamadi ben de dun garnier color naturels in 9.0 ini aldim onunla boyucam bakalim nasil olucak foto atarim insallah guzel olursa

Eğer saçınızda beyazlar fazlaysa market boyası yerine profesyonel tüp boyalardan almanızı tavsiye ederim. Kapatıcılıkları daha yüksek oluyor.

Merhaba arkadaşlar saçlarım şuan sarı ve rengi aktığı için tekrar boyama aşamasında sarı boyamla %3'lük oksidan kullansam daha doygun bir sarı elde edebilir miyim? Yani diplerimi zaten açıcıyla açıyorum ama tümünü boyarken daha önce saçlarım kızılken sürekli aktığı için iki haftada bir boyuyordum ve %9'luk oksidan kullandığım için saçlarım kopmuştu. Acaba %3'lük oksidanla sarıya boyarsam saçım daha az zarar görür ve sarı renk daha iyi tutar mı? Yoksa %3'lük kullandığım için boya tam etkileşime girmez ve tutmaz mı?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2090128

Kızlar saçım böyle,

Eki Görüntüle 2090130 Eki Görüntüle 2090131
Bu ikisini karıştırıp kullanmayı düşünüyorum, sizce?
Bakırı sarıyla karıştırmanız sadece bakır yansımanın rengini kıracaktır. Saçlarınızın doğal rengiyse 2 ton falan açılabilir ancak boyalıysa ancak 1 ton açılma olur ve bakır parlar. Yalnız saç uçlarınız boyalı ve dibi kendi rengiyse dibi daha açık olan bir sonuçla karşılaşabilirsiniz.

Selam arkadaşlar. Ben size bi renk sormak istiyorum. Seren serengilin bu saç rengi nedir çok beğendim. İnstagramından da bakabilirsiniz ben bir resim kopyalayıp paylaşıyorum. Bileniniz varsa çok sevineceğim:)
69293B43-F3C8-4CF9-A618-FCCCEC5477BC.png

Oryelle açıldı saçlarım dipleri küllü kumral yapıldı ama dipler doreye bakıyor saç uçlarımda da hafif dorelik var
saçım mor şampuanla yıkandı ama dorelik hala var ve hafiften sarı olan yerler yeşilimsi gibi duruyor
bu durumda çok çok az gri boyayla cila yapsam saçıma küllülük katar mı yoksa sonuç facia mı olur :KK70:
yada başka alternatif ne deneyebilirim

saçım koleston 7.0 kumral ve 7.3 fındık kabuğu karışımı iki kutu aldım kuaföre boyattim tam yetmedi şimdi koyu gibi sanki kolestonda hep görünenden bi ton köyü yapiyo acaba bu sefer iki kutu 7.3 fındık kabuğu ile bir kutu 8.0 açık kumral alsam boyatsam saçım bir ya da iki ton açılır mı acaba bilgisi olan lütfen yardımcı olsun ! :110:

X