Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

ah küllümangocum bende merka ediyodum acaba mesja yollıyamıyomuyum diye .nasıl mesaj gelmeisni sağlıyabilirim birde sorumu burdan yeniliyim burda anlatırsan çok sevinirim.
bugün watson a gittim saç boyasına bakan personelle konuştum saçıma baktı (çikolata kahve)leroal 5.1 in şuanki saç rengimden daha koyu olduğunu söyledi yani tutar dedi.ama açıkçası pek güvenemiyorum.sana şöyle söyliyim loreal in çikolata kahvesi tam anlamıyla benim şuanki saçım 2 aydırda saçımı boyamadım yani dipleri koyu kumral olarak çıktı.5.1 e boyarsam 2 renk olurmu ve göze batarmı 2. boyayaışımda düzelir mi? bide istediğim saç renginin resmini koymayı deniycem o renkle 5.1 in uyuşup uyuşmaıdğını uyuşmuyosa o rengin hangi renk olduğunu söylersen sevinirim.çok soru sorudm farkındayım.şimdiden binlerce teşekkürler:)
istediğim renk katie holmes ın dawson creek zamanındaki saç rengi kumralla kahve karışımı gibi duruyo resim buldum ama tam olarka belli dğeil gibi
dawsonscreek3x23truelovct9.jpg

dawsonscreek4x04futuretzt8.jpg

dawsonscreek3x23truelovzn9.jpg

Son düzenleme:
ah küllümangocum bende merka ediyodum acaba mesja yollıyamıyomuyum diye .nasıl mesaj gelmeisni sağlıyabilirim birde sorumu burdan yeniliyim burda anlatırsan çok sevinirim.
bugün watson a gittim saç boyasına bakan personelle konuştum saçıma baktı (çikolata kahve)leroal 5.1 in şuanki saç rengimden daha koyu olduğunu söyledi yani tutar dedi.ama açıkçası pek güvenemiyorum.sana şöyle söyliyim loreal in çikolata kahvesi tam anlamıyla benim şuanki saçım 2 aydırda saçımı boyamadım yani dipleri koyu kumral olarak çıktı.5.1 e boyarsam 2 renk olurmu ve göze batarmı 2. boyayaışımda düzelir mi? bide istediğim saç renginin resmini koymayı deniycem o renkle 5.1 in uyuşup uyuşmaıdğını uyuşmuyosa o rengin hangi renk olduğunu söylersen sevinirim.çok soru sorudm farkındayım.şimdiden binlerce teşekkürler:)
istediğim renk katie holmes ın dawson creek zamanındaki saç rengi kumralla kahve karışımı gibi duruyo resim buldum ama tam olarka belli dğeil gibi
dawsonscreek3x23truelovct9.jpg

dawsonscreek4x04futuretzt8.jpg

dawsonscreek3x23truelovzn9.jpg

canım katıe holmesın resımdeki saç rengi 6.1 yanı koyu kullu kumral. anlamadığım sey senin diplerinden çıkan saç rengi koyu kumralsa katıe holmesin su andakı saç rengine çok yakın bır renge benzemesi gerekmez mi?
kontrol panelinden açman gerekli canım zıyaretci mesajlarını ve özel msjlarını. anasayfada sık sorulan sorular ve cevaplar kısmından bakabılrsın nasıl yapıldığına ayrıca.
canım senden bır ana saç rengine benzeyen ikincisi boyalı yerlerine benzeyen iki fotograf koymanı ıstesem olur mu? çok daha kesin konuşabılrım o zaman. çünkü kendi saçım koyu kumral dıyorsun ıstedığın saç rengide koyu kullu kumral çünkü o yuzden anlamadım.

koyu karamelde kaşını boyamana gerek yok bence ama direk karamel renginde kaşlar koyu kalabilir

mhrmhclk arkadaşım bana sorduğun soruyu burdan yanıtlasam olur mu? çünkü hala zıyarteçi ve özel mesaj alma durumun kapalı. canım lorealın çikolta kahvesını bılmıyorum var mı? eğer boyaları karıştırmayı duşunuyorsan karıştırdığın renklerin aynı marka olmasına dıkkat et. ayrıca loreal preference jel boyadır. nemli saça uygulanır. koleston ise krem boyadır ve kuru saça uygulanır. o yuzden karıştırıldıklarında pekte ıyı bır sonuç alamazsın canım. eğer bulunduğun yerde koleston perfect serisi bulma sansın varsa ve onda çikolota kahvesı varsa ondan al canım.çünkü kolestonun market boyasıyla kuafor boyası olan koleston perfect arasında da kalıte olarak çok fark varmış. kolestonun market boyasının amonyak oranı çok fazlaymış yanı. bunu bızzat yıllardır kuaforluk yapan bırısı soylemişti bana. elimde market boyasıyla kuafore gittiğimde gülmüştü bana bu ne boyle der gibi:)

canım çok sağol evet sonuçta wella da iyi bir marka demek ki market boyalarında amonyak daha fazla çok sğol tekrar canım :)))

tamam.evet benim saçımda buna yakın ama ço kdaha koyusu katie in ışıkta vs de benimkinden çok daha açık kalıyo bide ben katie nin saçını daha çok kahveye benzetmiştim.
ama eğer boyadıktna sonra gerçekten birbirine çok yakın renklerse birdaha boyamıycam.
still4hh1.jpg

aynı bunun gibi dipleri birazcı kdaha açık güneşten falanda.
izpyj3.jpg

benim kendi saç rengimde böyle
ama dediğim gibi kahvelikten çok uzaktı 5.1 hem çok açık bir renk dğil hem kumral hemde kahve tam isteidğim gibi gözüküyo ama tabi kutudna pekte belli olmuyo eğer katie holems o renk değilse o rengin nasıl biş iolduğunu bi sanatçı örneği vererek gösterebilirmisin

canım şimdi senin ana saç rengin alt fotografta kı gibi,uçlarıda yanı daha önce çikolta kahvesıne boyanmış olan yerleride one tree hill yazan resimdeki kızın saçının rengi gibi ama bırazcık daha açılmış halı gibi mi ?
ve sende katıe holmesın bana ilk yolladığın fotograflarındakı saç rengini yapmak istiyorsun.doğru anlamış mıyım? eğer doğru anlamışşam bu ekte yolladığım kızın saçıda 6.1 bu renk mi istiyorsun
alimichael.jpg

yok gönderdiğin reismlerdeki saç rengi değil evet benim one tree hill yazan resimdekiyle aynı dediğim gibi 2 aydır boyamıyorum rengi biraz daha atmış olaiblir. şimdi ublduğum bir iki resm idaha atıcam tma isteidğim renk.buarada ben 6.1 değil 5.1 i benzetmiştim katie holme sın saçına ama sen katie holme sın saçının 6.1 olduğunu söylüyosun sanırım attığın rengede bakınca katienin saçıyla pek benzetemdim o rengi.
normal172ta9.jpg

istediğim renk tam anlamıyla böyle yanlız uçları biraz açık saçın dip kıısmlarına bakarsan orası tam isteidğim gibi sanırım dizi ilerledikça saç uçlarını açmış katie holmes bide çok fark ediyo ışık kafam çok karıştı oyüzden
normal519mo2.jpg

işte tma olarak böyle istiyorum erkeğin rengiyle kızınki benziyo snaki tam bunlarınki gibi istiyorum
ço kyordum senide herşey için saol.eğer 5.1 bu değilse bana 5.1 in nasıl bir renk olduğunu da 6.1 de resim koyudğun gibi koyarsan çok sevinirim

ikinci resimdeki sanç renginin hangi renk olduğundan eminsen ne renk diyosan onu yapıcam küllümangocum

bir resim daha buldum burdaki erkeğin ve kızın saçıda istediğim gibi ama her resimde ton farklı oluyo sanırım dimi?

normalcap0010ss5.jpg

of of ne saçmış 2 haftadır bitirdi beni gece gündfüz düşünüyorum valla cidden çok büyük yardımın dokunuyo binlerce teşekkürler

Son düzenleme:
2.renk 5-6 arası bir renk çok da emin olamayız çünkü ışık da etkili ve boyada direk aynen bu çıkar diye de bir şey olmayabilir katie in burdaki saçı koyu kumral açık kestane gibi bie şey hafif kestanelik var küllü bir renk değil yani olsa da çok hafif küllü
ama en son koyduklarında kestane tonları var cnm o yuzden eğer böyle küllü değil de son koydukların gibi istiyorsan koleston çikolata kahve yap demiyorum cesaret edemiyorum ama ona çok yakın bir renk oluyor benim doğal saçım da senin şuan ki saçın gibi şu ankisaçımda baştan 6.fotodaki saç renginin hafif koyusu kolestonun çikolata kahvesi kumrala dönen bir renk burada da hafif küllü hafif kestane kumral bir renk var 5 no koyu kaçar diye düşünüyorum 6.1 e boyarsan daha yakın bir renk olur küllü olsun istemiyorsan 6.0 koyu kumral düşünebilirsin kolestonunki de zaten 6.7

yok gönderdiğin reismlerdeki saç rengi değil evet benim one tree hill yazan resimdekiyle aynı dediğim gibi 2 aydır boyamıyorum rengi biraz daha atmış olaiblir. şimdi ublduğum bir iki resm idaha atıcam tma isteidğim renk.buarada ben 6.1 değil 5.1 i benzetmiştim katie holme sın saçına ama sen katie holme sın saçının 6.1 olduğunu söylüyosun sanırım attığın rengede bakınca katienin saçıyla pek benzetemdim o rengi.
normal172ta9.jpg

istediğim renk tam anlamıyla böyle yanlız uçları biraz açık saçın dip kıısmlarına bakarsan orası tam isteidğim gibi sanırım dizi ilerledikça saç uçlarını açmış katie holmes bide çok fark ediyo ışık kafam çok karıştı oyüzden
normal519mo2.jpg

işte tma olarak böyle istiyorum erkeğin rengiyle kızınki benziyo snaki tam bunlarınki gibi istiyorum
ço kyordum senide herşey için saol.eğer 5.1 bu değilse bana 5.1 in nasıl bir renk olduğunu da 6.1 de resim koyudğun gibi koyarsan çok sevinirim

yardımın için çok teşekkürler mhrmhclk.benim şuanki saçımda çikolata kahve resimde açıkçası bende çikolatay benzettim ama katienin çikolata değil ya normalde kagey 5.1 e benziyo kumral ama kahvemsi.güneştede ışığa göre değişiyo cnm dediğin gibi.
bu alıntı yaptıklarım tam isteidğim gibi ve sence tam olarak ne rnek bunlar?

ikinci resimdeki sanç renginin hangi renk olduğundan eminsen ne renk diyosan onu yapıcam küllümangocum

bir resim daha buldum burdaki erkeğin ve kızın saçıda istediğim gibi ama her resimde ton farklı oluyo sanırım dimi?

normalcap0010ss5.jpg

of of ne saçmış 2 haftadır bitirdi beni gece gündfüz düşünüyorum valla cidden çok büyük yardımın dokunuyo binlerce teşekkürler

canım erkeği saçı 7.1 kullu kumral kızın saçıda 6.1 koyu kullu kumral. arada çok fark olsaydı yanı kızın saçı 5.1 olsaydı bı resımde boyle benzer durmazlardı pek. ayrıca senin yolladığın fotograflarda dıkkat ettıtsen çok net fotograflar değil. yanı fotograf kalıtesı duşuk. bu yuzden saç farklı tonlarda daha koyu yada daha açık görunebılır. ama bak bı tane daha oldukça net bır foto koyuyorum. burad auçları çok az daha açık. sanırım aynı donemlerde çekilmiş olan fotolardan. ışık ve foto kalıtesını dıkkate al canım. eğer istediğin renk 6.1 değilse başka renktir senin istediğin saç rengi:)katıe holmesın 6.1 çünkü
1928_1634_Holmes-Katie-02-121503-lo.jpg

erkeğin 7.1 kızın 6.1 dediğim renkler erkekle kız opüşürken ki fotolarındakınden bahsetmıştım. ama bu kızla erkeğin kucaklaştığı fotodaki erkekle kızın saç rengi normal koyu kumral yanı 6 numaraya boyarsan elde edersin canım

en son fotodaki rengi de 6 ya boyuyarak elde edebilirsin ama markya göre değişir ve boyaalr daha koyu çıkıyor sen çikolata kahvenin üzerine yapacağın için 6.0 a boyarsan en sonki renge yakın olur her ne kadar seninki de benim gibi kızıl kahve durmuyorsa da çikolata kahve nin üzerine küllü boya nasıl olur küllümangocuğum bir sorun olmaz mı?

en son fotodaki rengi de 6 ya boyuyarak elde edebilirsin ama markya göre değişir ve boyaalr daha koyu çıkıyor sen çikolata kahvenin üzerine yapacağın için 6.0 a boyarsan en sonki renge yakın olur her ne kadar seninki de benim gibi kızıl kahve durmuyorsa da çikolata kahve nin üzerine küllü boya nasıl olur küllümangocuğum bir sorun olmaz mı?

canım arkadaşımızın saçı zaten sıcak bır tonmuş cikolota kahvesı gibi. ve onun ıstedığı renk 6.1 değilde 6 numaraysa bıle saçındakı sıcaklığı nötrlemek için kullu kullanması gerekli. zaten market boyalarındaki kulluluk oranı var ıle yok arasında.oyle kullu bır sonuç beklemek yanlış olur yanı 6.1 ile boyandığı takdırde de. ama angeliccc arkadaşım şimdi sen tam olarak ne renk ıstıyorsun?

canım bana göre koyu karamel bu bronz kahve,çikolata kahve bu renkler karamel kahve var loreal excellence da ben onu da beğenmiştim bir araştır cnma.s

saol cnmyerimseniben ama ben ilk defaa boyyayacak biri olarak bu konularda fazla fikrim yokk aacaba boyadıktan ne kadar sonra rengi acılırr ayrıca korktuğmm turuncumsu renk olması :çok üzgünüm: bir iki hafta sonrada tatilee gidicemm boyadıktan sonraa ..güneşş nasıl bi etkı yapar cok kararsız kaldım

X