Saç Rengi ve Saç Boyama saç boyası(1 ytl)tam sonuç ayrıca doğal

Benim arkadaşım yıllarca yaptı ama her yaptığında pişman oldu, saçlarına ne boya giriyor nede saç rengi açılıyordu.
Geri dönüşü yok bu boyanın, hem arkadaşın dediği gibi kaliteli bişey olsa 1 ytl olur mu?
Ben piyasada satılan 5-6 milyonluk boyalı almazken gidip 12 ytl lik boyalrdan 2 kutu alıyorum.

12 ytl lik dediğin hangi boya canım?çünkü hemen hemen markaların genelinin kutu boya fiyatı 10 ytl üzeri tüp boyalar daha uygun set halinde olmadığı için boyama anlamında da farkları yok

aldığın 1 ytllık kına eminim ki gerçek olanı değildir.ve gerçek olmayanların içinde bildiğiniz zift konuluyormuş.malesef saçına en buyuk kötuluğu yapmaışşın.ilk zamanlar hoş gelecektir ama zamanla üzüleceksin keşke yapmasaydım dıye.

12 ytl lik dediğin hangi boya canım?çünkü hemen hemen markaların genelinin kutu boya fiyatı 10 ytl üzeri tüp boyalar daha uygun set halinde olmadığı için boyama anlamında da farkları yok

KOLESTON canım, ben hep 12 küsüre alıyorum, 2 yıl önce 10 ytl idi geçen yine sordum 12 küsür dedi.

bu hınt kınasında bende yıllar önce kullandım hıcbır yan etkısını görmedım üstelik sacı beslıyo..ama sacımda gıtmesı ıcın sacımı kestırmek zorunda kaldım..benım annem ve ablamda yıllardan berı kullanır saclarında dökülme falan olmadı.kafamçokkarıştıbana göre kötü tarafı sacta hic cıkmaması kalıcı ama renk konusuna gelınce sıyahtan baska renk olacagını sanmıyorum cunku ablam kızıl dıye alıyo ama sac sıyah oluyo..ben sıyah sacı sevmedıgım ıcın yapmıyorum:bbo:parası ucuz dıye neden kötü ve kalıtesız olsun anlayamadım..CADIARZU

kına ile beyazlamanın ilgisini daha önce de duydum ama o da bir boya hatta melanini tam yok etmiyor saçın teline yapışıormuş o zaman boyadan daha tehlikesiz demektir ama nedense böyle bir şey yaşayanlar da var

ben oksijenle açmıştım şimdi dipleri kül rengindee kötü duruo altı sarı dipleri kül napmamı önerirsiniz

hint kınasının kullanan biri olarak söylüyorum saçı döküyor benim saçlarımı toka tutmuyordu kalın sıksaçlarım hint kınasından sonra dökülmeye başladı az uzda değil yastığımda her sabah bir topar saçla uyandım saçlara ilk sürüldüğünde parlak ama bu parlaklık 15 gün sonra yok oluyor yerini laylon mat bir saça bırakıyor sonra saçlar dökülüyor benden söylemesi ben cilt doktoruna gittim hint kınasına buldu suçu hint kınasını bıraktıktan sonra saçlarım yerine geldi yavaş yavaş boya kullanıyorum şimdi her bünyede aynı şeyi yapacak diye bir şey yok ama dikkat etmek lazım hem renk seçeneği yok arkadaşlar hangi rengini alsanızda hepsi siyah oluyor

hint kınası çok tehlikeli ya annem bi zamanlar sürekli onu kullanıyodu bi kaç yıldan sora saçları aşırı döküldü okadar seyrekki saçları binevi kel gibi oldu şimdi ne yapsa eskisi gibi olmuyo aman sakın yapmayın hem üzerine kolay kolay farklı renk tutmuyor.

ya efsane gibi hint kınasını kötüleştirmek istemem ama benim kuzenimde de aynı akibet oldu saçları gürdü sonra azaldı epey ondan sonra ama bilemiyorum tabi

ya kızlar bende şimdi hint kınası yaptımm :S ya bence o kadarda abartılmaması lazım saçın dökülmesinin nedeni sadece hint kınası değildir bence o saç zaten yıpranmıştır sonra hint kınasını sürüncede dökülmeye başlamıştır ama ben yinede korktum baya ben daha yeni boyadım saçımı sizce ne yapabilirim dçkülmesini renginin matlaşmasını önlemek için??

benım saclarım sarı kumral karısık ve sıyah yakısmıyor bana
ama bazı bayanlara cok yakısıyor ama bu hınt kınasını surmeden bı durup dusunmek lazım pısman olurmuyum bu renkten dıe
cunku akmıyor

X