Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi hakkında

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Deniz3486

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2021
284
9
37
Merhaba kızlar
Saçlarım çok dökülüyor.
İnternetten baktım badem yağı Hindistan yağı ve evegen mi (adı yanlış sanırım bi türlü bulamadım e vitamini sanırım) karıştırıp sür beklet durula yazmışlar sizce ne kadr uygulamalıyım? Hangi sıklıkla yada önerebileceğiniz başka bir şey var mı

Merhaba kızlar
Saçlarım çok dökülüyor.
İnternetten baktım badem yağı Hindistan yağı ve evegen mi (adı yanlış sanırım bi türlü bulamadım e vitamini sanırım) karıştırıp sür beklet durula yazmışlar sizce ne kadr uygulamalıyım? Hangi sıklıkla yada önerebileceğiniz başka bir şey var mı
Kan degerlerinize bir baktirin
Metilfolat yani folikasit değeriniz düşük mü
A vitamininiz ve cinkonuz düşük mü ...
Öyleyse takviye içmeniz lazım.
Dıştan müdahale değil içten müdahale kurtarıcı olur .

Merhaba kızlar
Saçlarım çok dökülüyor.
Canım kan testi yaptırdın mı hiç bilmiyorum ama. Tiroid sorunları , çinko , b12 gibi eksiklikler çok fazla saç dökülmesi yapıyor. Benim çinko takviyesi sonrası saç dökülmem durdu hızlı uzadı ve gürleşti. İmkanın varsa dahiliyeden randevu alıp baktırabilirsin

Kan degerlerinize bir baktirin
Metilfolat yani folikasit değeriniz düşük mü
A vitamininiz ve cinkonuz düşük mü ...
Öyleyse takviye içmeniz lazım.
Dıştan müdahale değil içten müdahale kurtarıcı olur .
Kan değerlerim iyi yani hepsi . Yakın zamanda bebeğimi kaybettiğim için kan tahlili yaptırmıştım oradan biliyorum

Canım kan testi yaptırdın mı hiç bilmiyorum ama. Tiroid sorunları , çinko , b12 gibi eksiklikler çok fazla saç dökülmesi yapıyor. Benim çinko takviyesi sonrası saç dökülmem durdu hızlı uzadı ve gürleşti. İmkanın varsa dahiliyeden randevu alıp baktırabilirsin
Baktırdım canım Kan tahlilde sıkıntım yok . Çok şükür

X