Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
kızlar bende bugün karanfil aldım kaynar suya attım karanfilleri yarın uygulıcam inş kesin sonuç alırız...

valla benim dökülmem durmadı kızlar, ne kadar da hevesle başlamıştım ikinci haftadayım ama hala dökülüyor,hele en sonki yaptığım akşam yaptım yattım sabah yıkadım havluyu çıkardığımda köküyle bir top dökülüverdi çok korktum her şeyi deniyoruz, çoğalacağı yerde kel kalacaz bu gidişle.

3 haftadır kullanıorm saçları yumuşacık yapıyor ama sac ckardımı anlıyamadm birde şampuaım ıcıne sarımsak koydm bakklm nasl olcak

arkadaslar cok vaat edip hayal kirikliginiza ugramanizi istemem ama benim 2 kullanisimindan sonra saclarim kuvvetlendigini hissettim dökülmem durmustu ama artik daha az dökülüyor yeni sac cikaririrmi onu zamanla görürüz ama isirganda cok faydali diyorlar arastirin isterseniz

bende ısırgan çayı içiyorum ama 4 aydır falan inanın ufak dolu saçlarım var birde dökülmem tamamen dursa inanıyorum ki gür saçlarım zamanla gelecek...

1 aydır karanfil kürünü yapıormm hacı şakir bal özlü şampuan kullanıorm ıcıne sarımsak ezip koydum ve cok az cam terebentın yagı koydm ufak ufak saclarm cktı doklmem azaldı yumusack oluo saclarm cok mtlym :)

bu karanfil suyu lekesi çıkmadı bende.(yastığa damlamış,2 kere iyice yıkadım çıkmadı leke)
sizde de öyle oldu mu?

kızlar ya ben bunu 2 haftadır kullanıyorum düzenli kullanıyorum gerçi ama hiç işe yaramadı birde kardeşim abla kafan terlemiş gibi kokuyıor diyoo

kullananlar bayağı memnun sanıırm bi denemediğim karanfil vardı bende heveslendim şimdi deneyim bakayım faydasını görcekmiyim :kedi:

merhaba arkadaşlar.ben bu yöntemi yaklaşık bir aydır aklıma geldikçe yapıyorum toplamda 5-6 kez yapmışımdır herhalde ama sonuçtan çok memnunum.paylaşan arkadaşımıza teşekkür ediyorum.saçımı her yıkayışım benim için işkence gibi oluyordu.dökülen her telde içim gidiyordu..gerçekten çok iyi geliyor mutlaka deneyin derim.bir de ben ilk önce maya formülünü denemiştim ondan da çok memnun kaldım ama zahmetli olduğu için onu yapamıyorum.karanfil daha pratik geliyor.herkese kolay gelsin

bu arada arkadaşlar dökülen saç telimdeki inanılmaz değişikliği söylemeyi unutmuşum.mayayı ilk kullandığımda öyle farkediir bir sonuç almadım ama ikinci kullanımdan itibaren fark gözle görülür biçimdeydi.mayayı yanlış hatırlamıyorsam haftada iki kere yapmıştım ve zahmetinden dolayı iki üç hafta ancak yapabildim.sonra karanfili okudum daha kolay geldi.ve inanın şu an banyodan sonra taradığımda dökülen saç telim 10 u geçmiyor.elimi gün içinde saçıma attığımda bile en fazla bir iki tel geliyor.eskiden kazaklarım,çalışma masam,halı,parkeler...kısacası her yer saç oluyordu..şimdi daha rahatım.Allahıma şükürler olsun.

arkadaşlar bu yöntem kesinlikle dorudur ben buna inanıyorum çok bir zaman olmadı daha gazetede bir doktordan ısrarla hanımların bu yöntemi kesinlikle denemelerini istemişti yakın bi zamanda okumuştum

X