Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ya kızlar benim saçlarım çok dökülüyo,çok seyrek.adet düzensizlğinden kaynaklanıyor dedi doktor.bu banada iyi gelir mi yaa,gür olmasını çok istiyrum yaa.mafoldumbenmafoldumben

KIZLAR BENDE DENEDİM BU FORMÜLÜ GERÇEKTEN İŞE YARIO GÜRLEŞTİRDİĞİ DOĞRU AMA DÖKÜLMEYİ BİLEMEM AZALTIO DİYELİM GERÇEKTEN DENEYİN Kİ SAÇA HİÇ Bİ ZARARI YOK YALNIZ ARKADAŞIM BEKLETİLDİĞİ YERİ FARKETMEZ DEMİŞ BEN SUYU KARANLIK ODADA GÜNEŞ GÖRMEYEN Bİ ODAD SAKLADIM SADECE 4 GÜN YETERLİ DAHA SONRA SIPREYLİ Bİ ŞİŞEYE DÖKÜN SAÇ DİPLERİNE SIKIN İYİCE YEDİRİN FAYDASINI GÖRECEKSİNİZ BİLGİNİZEEopuyorumnanaktan

kızlar bu karışımı ben de yaptım olmasını bekliyorum uygulamak için. internette de var bu formül baktım ordan da. işe yarayacağını düşünüyorum bir de saçlarını benim gibi jöleli kullananlar için banyodan sonra da sürülebileceği yazıyordu internette ya da son durulama suyuna da koyabilirsiniz.. hepimize gür saççlaarrrrrrr

4gün mü bekletiyoruz....karışımı bende yaptım şaun bir buçuk saat olmuştur...yarın için denemeyi düşünüyordum 3gün daha bekleteyim mi?

bugünden itibaren denemeye bende başlıyorum bugün alacam karanfil ve yarına kadar bekletecem sonucu ilerleyen günlerde paylaşırım tabi olumlu bişey olursa

ben daha once yag bakımı almıştım ısırgan ,cam terebentin hint... bi cok yagın karışımıydı .. sac dokulmesi için ... sacıma surdugum gibi 200-300 tel dokulmuştu hemen yıkadım sacımı tabi
ince telli oldugu ıcın saclarım yag bakımı kaldırmıyor.
o yuzden her duydugumu yapmakta cekınıyorum kızlar sacları ınce telli olup deneyen varsa aranızda sonucu yazarsanız sevinirim .

bu tarifi başka kullananlarda varmış.
bu tarifde şöyle:

Saç dökülmesi nasıl önlenir yada seyrek saçlar nasıl gürleşir ? İşte Size Bir Formül :

Saçlarınız mevsime ve kullandığınız saç ürünlerine bağlı olmaksızın dökülüyor ve belirgin şekilde seyrekleşiyorsa bitkisel ama %100 etkili bir çözüm bir avuç karanfili 1 lt suya atıyorsunuz. Suyun kavanoz içinde olması birincil tercihimiz bunuda belirttikten sonra gelelim hazırlama aşamasına elimizdeki bire avuç karanfili 1lt su ile dolu kavonaza koyuyor ve üç gün karanlık ortamda bırakıyoruz üç günün sonunda hazırlanan bu karışımdaki siyah suyu bir kaba alıyoruz artık işimiz bu siyah suyla bu suyu haftada bir kere saç diplerinize sürüp tarayabilir yada banyo sonrası durulama suyuna uygulayabilirsiniz uyguladıktan sonra mucizevi etkisini sizde göreceksiniz.
yerimseniben

eger aıleden gelen bıseyse bu valla hıcccc bısey etkı etmıyo. benım annemın sacları yaglı ve dokuluyo al işde aynı sorun bendede var mafoldumben

benim annem çayımızı hep karanfille karıştırır demlerkende tabi karanfilli çay içiyoruz en güzelii

kızlar anlattığınız şekilde karanfilli suyu kullanmak saç rengini koyulaştırır mı peki dersiniz??kullananların saçını koyulaştırıyor mu??

şampuanınızın içine ÇAMTEREBENDİN koyun hem saçları dökmüyor saç çıkartıyor ve mis gibi çam kokuyor. 50 ml şişednin 3 de 1 ini şampuanınıza koyun sonuca inanamayacaksınız...

ben yeni başladım daha saçımı şampuandan arıttıktan sonra karanfilli suyu boca ediyorum yani saçım karanfilli su ile kuruyo saç rengini de bence koyulaştırmaz yaniii evet koyu sarı bir rengi var ama saç rengine etki etmez bence yeterki saç çıksın da gerisini düşünmüyorum açıkcası......

X