Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç gürleşmesi için doğum kontrol hapı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Merhabalar :)
Uzun zamandır saç uzatmanın yolunu arıyordum.Bitkisel bi şampuanın çok etkisi oldu bu konuda 2ay kullandım.Etkisi gitmesin diye şimdi değiştiriyorum 250ml bitkisel olmayan şampuana 1kutu doğum kontrol hapı ezip koydum.Bitince sonuçları yazarım umarım etkisi olur..

kızlar bende yasmin hapını ezip şampuanımın içine karıştırdım ayrıca 5-6 damla da çam terebentin yağı damlattım oldukça işe yaradı. normalde duş aldığımda duşakabinin içinden saç temizlemek zorunda kalırdım duş sırasında dökülen saçlarımı ama bu şampuanı kullandıktan sonra hemen hemen hiç saç dökülmedi daha ilk kullanımdan itibaren. ortalama 1.5 , 2 aydır kullanıyorum çok memnunum. tek sorun saçı biraz kurutuyor ama duştan çıkınca saçlarıma tararken sıvı saç kremi sürüyorum sorun kalmıyor. gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz :)

kızlar bende yasmin hapını ezip şampuanımın içine karıştırdım ayrıca 5-6 damla da çam terebentin yağı damlattım oldukça işe yaradı. normalde duş aldığımda duşakabinin içinden saç temizlemek zorunda kalırdım duş sırasında dökülen saçlarımı ama bu şampuanı kullandıktan sonra hemen hemen hiç saç dökülmedi daha ilk kullanımdan itibaren. ortalama 1.5 , 2 aydır kullanıyorum çok memnunum. tek sorun saçı biraz kurutuyor ama duştan çıkınca saçlarıma tararken sıvı saç kremi sürüyorum sorun kalmıyor. gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz :)

400 ml sampunıma 6 7 dogum kontrol hapı kattım yetersiz mi acaba birde evde cam terebentin var ne kadar katarım

400 ml sampunıma 6 7 dogum kontrol hapı kattım yetersiz mi acaba birde evde cam terebentin var ne kadar katarım

kusura bakma çalıştığım için şimdi gördüm mesajını hap yeterli, çam terebentin den ise 10-12 damla katabilirsin. ben çok memnunum. fazla fazla katıyorum

slm canım hapın markası farkedermı bırde tresan sampuanın ıcınemı bıoblas sampuanın ıcıne mı koysak daha etkılı olur cam terebentını nerden alıyorsunuz bı markası varmı

kızlar bende iki ay oluyor bunu yapalı. saçlarımda aşırı dökülme başlamıştı aynı zamanda anneminde. bitkisel oldugu için yasmin aldık yarım paketini ezip şampuana kattık ve dökülme cidden durdu.ama yıkarken dikkat edin yüze filan gelmesin ne olur ne olmaz vücuttaki diğer tüyler etkilenmesin

kızlar bende iki ay oluyor bunu yapalı. saçlarımda aşırı dökülme başlamıştı aynı zamanda anneminde. bitkisel oldugu için yasmin aldık yarım paketini ezip şampuana kattık ve dökülme cidden durdu.ama yıkarken dikkat edin yüze filan gelmesin ne olur ne olmaz vücuttaki diğer tüyler etkilenmesin

kızlar selam :KK17: bende deneyeceğim genel olarak bu aralar saçım dökülmüyor saç diplerim çok güçsüz bence özellikle yoğun ışıklı ortamlarda diplerinin gözükmesi çok canımı sıkıyor umarım bir faydası olur ..

cnm halen kullanıyor musun memnun musun

çok enterasanmış zaten içiyoruz bi paket fazla alıp katmalı... herkes denemiş olumlu sonuç almış baktımda :) gür saçlar candırrrrrrrrr yeeeppp

Kızlar bunu şampuan olarak değilde losyon olarak kullanın daha etkili olur şampuan içindeki maddeler kısa sürede bozuyor etkinliği birde göze vs kaçabileceği gibi bu çok tehlikeli olabilir. Bu halde ilk olarak sacimindoktoru sitesinde uygulandı yığınla kullanıcı var hiç birisi şampuan olarak kullanmıyor bende tavsiye etmem.

bende denicem bu yöntemi. hangi dogum kontrol hapını eklediniz peki sampuana.annemde divina dogum kontrol hapı var onu eklesem olurmu

saçta dogum kontrol hapı gerçekten işe yarıyor arkadaşlar kremsiz şampuan alın ve 3 4 doğum hapını ezerek içine dökün ve çalkalayın
unutmayın: şampuanı sadece siz kullanın erkeklerde yan etki yapıyor ve şampuanı kullanırken saçınızı eğip diplere iyice masaj yaparak kullanın vücudunuza değmemesi lazım kıllanmalar artıyor
bu arada solmuş saksı çiçeklerinizin saksısına ezerek toprağına koyarsanız çiçeğiniz en kısa zamanda düzelir...:KK66:

ben bugun basladım bir kutu diane 35 dogum kontrol hapını tresan sampuanın içine koydum iyice karıstırdım bakalım faydası olacakmı içine cam telebentinde koymayı düşünüyorum ama kararsız kaldım sonuçları paylasırım faydasını görenlerde paylassınlar lütfen

3 seferdir bu sampuanla yıkıyorum saclarımı sac diplerimde acı hissediyorum dustan cıktıktan sonra sanki saç diplerimde uyusma var gibi. böyle bir sorunla karsılasan varmı bırakmalımıyım sizce korkmaya basladım

bence bırakmalısın bu sekılde bı etkı yapıorssa tresana devam et ve mumkunse yıkarken olabıldıgınce karıstırma sacını ve mumkunse sac kurutma makınenı soguga getır ole kurut kurutana kadarda tarama cok basıt ayrıntılar ama ınan ıse yarıo

suanda kasınma yanma gibi sorunlar kalmadı saclarım daha iyi görünmeye basladı hemde bukadar kısa bi sürede kullanmaya devam edicem sonucları paylasrım

suanda kasınma yanma gibi sorunlar kalmadı saclarım daha iyi görünmeye basladı hemde bukadar kısa bi sürede kullanmaya devam edicem sonucları paylasrım
bencede kullanmaya devam et canım gerçekten sonuç veriyo ve en yakın arkadaşım kullanmıştı kızın tepesi kelleşmişti artık düzeldi yeni saçlar çıktı kızda

X