Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yeni saclarin cikmasi icin doğum kontrol hapi kullanlar var mi acil lutfeynnn

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Bonbonummm

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2018
91
39
29
:KK1::KK1::KK1::KK1:saclarim cok kotu durumda kel kalmak uzereyim dogum kontrol hapi kullanarak saclari yeniden cikan var mi yada cevrenizden duyduysaniz bilgi verir misiniz. Bana öneren kisi şöyle taruf etti;toz halime getirip şampuan a karistir 2 gun beklet her yıkama da kullan dedi. Kullanıp gayda gören var mi yada cevresinde bu kuru kullanan arkadaşlar varmi bilgilerinizi bekliyorum ❤❤

Ben kullandım saçlarım uzadı baya işe yarıyor. Ama onun bi ölçüsü var boca etmeyin.

:KK1::KK1::KK1::KK1:saclarim cok kotu durumda kel kalmak uzereyim dogum kontrol hapi kullanarak saclari yeniden cikan var mi yada cevrenizden duyduysaniz bilgi verir misiniz. Bana öneren kisi şöyle taruf etti;toz halime getirip şampuan a karistir 2 gun beklet her yıkama da kullan dedi. Kullanıp gayda gören var mi yada cevresinde bu kuru kullanan arkadaşlar varmi bilgilerinizi bekliyorum ❤❤
kız bu doğum kontrol hapı da her şeye şifa bitkilere kullanıyorlar saça şimdi duydum daha neler çıkacak bakalım:işsiz:

X