Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç gürleştirme hikayem(resimli)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ülkeme döner dönmezilk işim bu kürleri uygulamak olucak=) çok teşekkürler. heycanlandım burda sabırsızlıkla dönmeyi bekliyorum saçlarım uzun zaten göğüs hizasında ama daha çok uzatmak istiyorum inşallah işe yararlar=)

ikinci kür:

bir kafa sarmısağı rendeleyip has zeytinyağının içie atıyoruz.bu karışımı iki gün bekletip sarmısaklarla birlikte saç derimize uyguluyoruz.bu karışımı max 4 saat bekletiyoruz.

BUNU DAHA ONCE DENEDIMM AMA SAMIRSAGNN KOKUSU CIKMADI COK İGRENÇ KOKUYOODU BUNUN ICIN NE YAPMALIYIZZ _??

Fotoğraflar site dışındaki foto yükleme sitelerinden eklendiği için linkler kırılmış ve görülmemektedir.

benim bir arkadaşım da yapmıştı zeytinyağı ve sarmısak kürünü. gerçekten de çok etkili oldu saçları çok gürleşti. 1 yılda falan sonuç verdi. haftada 1 kez yapıyordu.

benim bir arkadaşım da yapmıştı zeytinyağı ve sarmısak kürünü. gerçekten de çok etkili oldu saçları çok gürleşti. 1 yılda falan sonuç verdi. haftada 1 kez yapıyordu.

bende yapmaya başladım bu zeytinyağı sarımsak kürünü çok pis kokuyo ama ne yapalımdayanıyorum kokusuna.yıkayıncada çıkmıyo saçımı kurularken resmen sarımsak kokuyo saçım.eşim diyoki mantı gibi kokuyosun.Allahtan oda yapıyoda sadece gülüp geçiyoruz katlanıyoruz birbirimize.ama ben inanıyorum ya faydasının olucağına.2012 nin sonuna kadar bir sene boyunca yapıcam bakalım ne olucak sonuç

arakadaşla rdiğerlerini bilemem ama ben biryerde bu kadın doğum kontrol hapını duymuştum ve kullanmaya karar verdim saçlarıma benim gördüğüm uygulama şampuana hapı toz haline getirip atılıyordu denemeye karar verdiğim zamanlar gazetede bir haber okudum kızın biri bu kadın doğum kontrol hapını sivilceleri için yüzüne sürmüş ve hap ayaklarındaki damarları tıkamış ve ne kadar üzücü ki kızın bacağını kesmek zorunda kalmışlar kızın resmini gördüğüm an kullanmayacağıma karar verdim illa zarar vericek die bişey demiyorum ama yinede önlem almak lazım iyiki karar verdiğim zaman o haberi görmüşüm :KK31:

arakadaşla rdiğerlerini bilemem ama ben biryerde bu kadın doğum kontrol hapını duymuştum ve kullanmaya karar verdim saçlarıma benim gördüğüm uygulama şampuana hapı toz haline getirip atılıyordu denemeye karar verdiğim zamanlar gazetede bir haber okudum kızın biri bu kadın doğum kontrol hapını sivilceleri için yüzüne sürmüş ve hap ayaklarındaki damarları tıkamış ve ne kadar üzücü ki kızın bacağını kesmek zorunda kalmışlar kızın resmini gördüğüm an kullanmayacağıma karar verdim illa zarar vericek die bişey demiyorum ama yinede önlem almak lazım iyiki karar verdiğim zaman o haberi görmüşüm :KK31:

bende çok duydum doğum kontrol hapını şampuanına koyup kullanan ama ben cesaret edemedim zaten içiyorum ben öyle fayda etsin edicekse,

karamelim

saclarin gürlesti mi yani? ne kadar bir süre icerisinde etkisini gördün?

Kürleri kac zamandir uyguluyorsun?

esım eklemye gelınce kendı kontrol panelınde resımler albumler var oraya gıt album olştur kısmı var onu tıkla pc dekı resımlerını sec tek tek sonrada ok dersen yuklenıyor

2 hfta kullansak yeterli olur mu

X