Saç Rengi ve Saç Boyama SAC RENGİ ACİLLL

tuana3223

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
14
3
33
Arkadaşlar selam fotoyu eke ekliyorum saçım koyu
IMG_20201103_204402_837.jpg
kumraldi üstleri açıcı ile açtım turuncu oldu üzerine de küllü sarı ile boyadım ve şekil a üstü altın rengi kızıl gibi bişi oldu aşağısı omre bidi bu yüzden rengi beyazımsı sarı.size sorum evde nasıl kurtulabilirim bu durumdan boyasam he renk yapsam tutar açmak istemiyorum bir daha çözümünüz var mı acil bekliyorum

Turuncu azaltıcılar var, boyanızın içine ekleyin. Kullu sarı değil, kullu kumral boyayın. Kullu sarı sizin saçınızın bu rengini kapayamaz

Turuncu azaltıcılar var, boyanızın içine ekleyin. Kullu sarı değil, kullu kumral boyayın. Kullu sarı sizin saçınızın bu rengini kapayamaz
anladım yesıle falan doner de yazıyodu ınternetten bakındım cok cekındım vallahı 1 hafta beklettım acıcı baya yıprattı cunku sacımı o ust parlak altın rengı ve kızıllıklı renk kesın kapanır mı dersın dedıgın gıbı yaparsam :/

anladım yesıle falan doner de yazıyodu ınternetten bakındım cok cekındım vallahı 1 hafta beklettım acıcı baya yıprattı cunku sacımı o ust parlak altın rengı ve kızıllıklı renk kesın kapanır mı dersın dedıgın gıbı yaparsam :/
Yoğun kullu olursa, 7.11 gibi kapanır bence kesin. Sonrasında cila ile desteklenir

Sari yapmak istiyosan acici yine sart. Acici surup sonrasinda 10.1 kullu kumral surmelisiniz. Ama bu islemi bu kadar kisa surede yapmayin en az 1 ay kadar yaglarla sacinizi destekleyin sonra aciciyi sadece turuncu yere en son diplere surun. Cilayi da sadece dibe ve turuncu yere surmelisiniz uclar baya bi yipranir yoksa

Sari yapmak istiyosan acici yine sart. Acici surup sonrasinda 10.1 kullu kumral surmelisiniz. Ama bu islemi bu kadar kisa surede yapmayin en az 1 ay kadar yaglarla sacinizi destekleyin sonra aciciyi sadece turuncu yere en son diplere surun. Cilayi da sadece dibe ve turuncu yere surmelisiniz uclar baya bi yipranir yoksa
COK COK SAGOLUN CILAYI NASIL YAPMALIYIM

Acma islemi bitip saclar kuruyunca once aradaki yere surun. Ama diplerinizle bu turuncu yer esit acildiysa diplerden orta yer seklinde surun. Boyalari surmeden once sac uclarinizi yaglayabilirsiniz. Boylece boya uc saca islemez ve uclar haddinden fazla yipranmaz.

7.1 küllü kumral , saç kremi ve ılık su , 3 ünü karıştırıp nemli saça uygulayıp 15 dk bekletin. Tabi boya miktarı çok önemli sizin saç gür gibi duruyor 4 tane nohut büyüklüğü yeter gibi geldi bana , o turunculuğu biraz kırıyor diyebilirim. turuncu azaltıcı boya alın diyeceğim ama ona vereceğiniz para ile gidip saçınızı düzelttirseniz daha iyi

X