Saç Bakım Ürünleri Saç serumu kullananlar...

canım benım serumun sac dokulmesıne ıyı gelıcegını pek sanımıyorum ya sonucta dıplere pek uygulanmasa daha ıyı olucak sankı sacı yaglı olan sakın dıplere hıc yaklastırmasın saclar cok yaglanır yoksa

Canım benim saç serumum farklı sadece diplere uygulanıyor.İçinde 6 tüp var saç diplerine elle friksiyon yapılıyor.Hatta kuaförüm sakın saçından başka yere değdirme tüy çıkar dedi:KK1: Googleden bak istersen canım adını ayrıntısıyla yazdım.Zaten tüm saça yetişmesi imkansız.

* Saç dökülmesine karşı bilimsel çözüm.
* Saç dökülmesine karşı serum-ampül.
* Saç foliküllerinin yeterince beslenememesi ve hormonların etkiisyle saç dökülmesi meydana gelir. Morfose bitkisel içerikli formülüyle saçı kökten uca besleyerek dökülmeyi engeller.
* Düzenki kullanımda saç dökülmesine karşı etkilidir.
* Zayıflamış saç köklerini güçlendirerek saç sayısında artış sağlar.
* Saçların dolgunluğunu, canlılığını ve parlaklığını artırır.
* Morfose Saç Dökülmesine Karşı Serum, saç dökülmesi problemi olanlar ve daha güçlü saçlara kavuşmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiştir. Morfose serum zayıf saç köklerini güçlendirerek dökülmeleri önler. Yeni saç oluşumunu destekler. Ölmemiş saç foliküllerini güçlendirerek saç tellerini kalınlaştırır ve canlandırır.
* Dermatolojik olarak test edilmiştir.

* Temiz nemli veya kuru saça bir şişe ampül önce saç dökülme problemi olan bölgeye ve sonrasında tüm baş derisine dairesel hareketlerle masajla iyice yedirilir. Durulanmaz. Etkin sonuç için 24 saat duş almayınız ve uygulamayı 3-5 günde bir tekrarlayınız.

İşte serumumun üzerinde yazanlar bunlar arkadaşlar.

ben bir yıla yakındır morfose saç serumu kullanıyorum.saç ucu kırıklarını onarmak için dökülme amacıyla olandan değil.sadece uçlarına sürüyorum diplerine sürmüyorum çünkü çok yağlı..düzleştirici kullandığım için saçlarımın uçları çok kötü oluyordu.ben faydasını gördüm yumusacık ve parlak oluyo..

saç serumu kullanıyorum bende saç serumununun saçlara verdiği parlaklılığı ve inanılmaz korumasını geç farkedenlerdenim saçım neme doydu...

Ben önce kuaförümden almıştım ama daha sonra internetten sipariş ettim.25 İLE 35 arasında fiyatlar değişiyor.

saçlarim ince telli ve az gürlesmesini va kalın telli olması icin ne önerirsiniz daha önceden yılan yagı kullandım bıraz faydasını gördüm ama daha cok gürlestiren ne önerirsiniz?

morfose keratinli serum kullanıyorum.ampul değil, boylar ve uçlar için, pompalı şişede.güzel bir ürün, yumuşatıp yatıştırıyor saçı.totexi de merak ettim, belki bitince onu da denerim.bu arada 13 tlye aldım, kuaför malzemeleri satan biyerden.

pronwer'in serumuda güzel diplere dediğiniz gibi sürmeyin bıraz uçlara doğru surun hatta saçım çabuk yağlanıyo dıyosanız taragınıza surun biraz o şekilde tarayın saç uçlarını hem saçınız kolay açılır, kırılmaz hemde kısa surede yağlanmaz

Morfose' un hagisini kullanıyorsunuz ki? Turuncu, Sarı, Siyah ( keratinli) ???? Ayrıca sarısının kokusu çok güzel, diğerlerinin nasıl?

Morfose' un hagisini kullanıyorsunuz ki? Turuncu, Sarı, Siyah ( keratinli) ???? Ayrıca sarısının kokusu çok güzel, diğerlerinin nasıl?
Bende siyah olan var, hafif bir kokusu var, öyle sürünce buram buram kokmuyor yani.biraz fazlaca serumum var, ufak bir kıyaslama yazısı yazayım bari :)

Morfose siyah: sıvı-jel bir kıvamı var, yağ gibi değil yani.nemli saça uygulanıyor, dediğim gibi pek kokusu yok, saçları sakinleştiriyor, yumuşatıyor.15 tl civarı, 75 ml
Avon yeşil: morpose siyah için yazdıklarım bunun için de geçerli.10 tl civarı,30 ml
Avon argan yağlı: bu daha yağsı, fazla uygulandığında saçı ağırlaştırabilir, çok kalıcı ve buram buram bir kokusu var.daha az yumuşatıyor, daha çok parlatıyor.10 tl civarı, 30ml
Elseve extraordinary oil: bu da yağsı, fazla kaçırmamak lazım, çiçeksi ağır olmayan bir kokusu var, ister banyo öncesi bakım, ister ıslakken tarama öncesi, ister şekillendirdikten sonra son rötuş olarak kullanılıyor, 20 tl, 100ml
Body shop üzüm çekirdeği serumu: ıslak veya kuru uygulanabiliyor.fresh, hoş bir kokusu var ancak pek kalmıyor.ne yağ ne losyon, ikisinin arası bir kıvamı var.75 ml, 25-30 tl sanırım.
Organix brezilian keratin therapy:ürün sprey şişede.(diğerlerinin hepsi pompalı) en çok bu parlaklık veriyor, nemlendiriyor pek yumuşatmıyor, güneş yağı gibi kokuyor, ıslak kuru kullanılabiliyor.118 ml 50 tl civarı
Kerastase touche finale: adı üstünde son rötuş olarak kullanılıyor.kabarıklığı elektriklenmeyi alıyor, uçlardaki kuruluğu kamufle ediyor.30 ml, 65 tl.pompalı şişede, 2 damlası tüm saça yettiğinden küçük olduğu halde bereketli.
Body shop beautifying oil: dökme şişede, saç yüz ve vücut için güzellik yağı diye geçiyor, farklı koku seçenekleri mevcut, parlaklık veriyor, nemlendiriyor.100ml, geçen yıl 25 tl idi.az kullanın, yağ sonuçta.

En iyi hangisi sorusunun cevabı ne beklediğinize göre değişir.burada yazmadığım serumlar da denedim, beğenmediğim için yazmadım onları.
Kullanma talimatlarına mutlaka uyun.bazı ürün ıslak saçta sudaki nemi hapsettiğinden, kuru saçınızı daha da kurutabilir, nemi kendine çekme özelliğinden dolayı.
Bazı ürününse ısıyla kullanılmaması gerekiyor.yanlış kullanım saçınızı güzelleştireceğine zarar verebilir.
Islak saçınızı düz fönleyecekseniz losyon kıvamındakiler daha iyi bir seçenek gibi.
Dalgalı saçınızın volümünden memnunsanız, parlaklık ve kuru uç kamuflajı istiyorsanız yağlar daha uygun.
Elseve in yağı banyo öncesi bakım olarak da kullanılabiliyor.böyle bir niyetiniz varsa tercih edebilirsiniz.
Body shop beautifying oilde istediğiniz kokuyu seçme şansınız var.üstelik cildinize de uygulayabilirsiniz.yaz aylarında hem saçım hem tenim parlasın,üstelik de mis gibi kokayım derseniz sizin için doğru olan seçenek bu.
Avonlar ve morfose fiyat olarak çok uygun olmakla beraber çok da etkili ürünler.avon u bulup edinmek de çok kolay üstelik.
Yağ mı losyon mu karar veremiyorsanız TBS üzüm çekirdekli arada kalmışlığıyla size hitap edebilir.
Kerastase pahalı ancak son dokunuş olarak en profesyonel etkiyi bu veriyor.düz fön sonrası için öneririm.
Bu sıralar fön öncesi morfose, fön sonrası kerastase tercih ediyorum.ikisiyle ayrı ayrı uğraşamam diyorsanız ıslak-kuru kullanılabilen elseve veya tbs üzüm çekirdeği diyorum.volumlü ve dalgalı saçlarınızı seviyorsanız, extra parlaklık ve uçları hizaya sokmak için organix tercih edebilirsiniz.

Bende siyah olan var, hafif bir kokusu var, öyle sürünce buram buram kokmuyor yani.biraz fazlaca serumum var, ufak bir kıyaslama yazısı yazayım bari :)

Morfose siyah: sıvı-jel bir kıvamı var, yağ gibi değil yani.nemli saça uygulanıyor, dediğim gibi pek kokusu yok, saçları sakinleştiriyor, yumuşatıyor.15 tl civarı, 75 ml
Avon yeşil: morpose siyah için yazdıklarım bunun için de geçerli.10 tl civarı,30 ml
Avon argan yağlı: bu daha yağsı, fazla uygulandığında saçı ağırlaştırabilir, çok kalıcı ve buram buram bir kokusu var.daha az yumuşatıyor, daha çok parlatıyor.10 tl civarı, 30ml
Elseve extraordinary oil: bu da yağsı, fazla kaçırmamak lazım, çiçeksi ağır olmayan bir kokusu var, ister banyo öncesi bakım, ister ıslakken tarama öncesi, ister şekillendirdikten sonra son rötuş olarak kullanılıyor, 20 tl, 100ml
Body shop üzüm çekirdeği serumu: ıslak veya kuru uygulanabiliyor.fresh, hoş bir kokusu var ancak pek kalmıyor.ne yağ ne losyon, ikisinin arası bir kıvamı var.75 ml, 25-30 tl sanırım.
Organix brezilian keratin therapy:ürün sprey şişede.(diğerlerinin hepsi pompalı) en çok bu parlaklık veriyor, nemlendiriyor pek yumuşatmıyor, güneş yağı gibi kokuyor, ıslak kuru kullanılabiliyor.118 ml 50 tl civarı
Kerastase touche finale: adı üstünde son rötuş olarak kullanılıyor.kabarıklığı elektriklenmeyi alıyor, uçlardaki kuruluğu kamufle ediyor.30 ml, 65 tl.pompalı şişede, 2 damlası tüm saça yettiğinden küçük olduğu halde bereketli.
Body shop beautifying oil: dökme şişede, saç yüz ve vücut için güzellik yağı diye geçiyor, farklı koku seçenekleri mevcut, parlaklık veriyor, nemlendiriyor.100ml, geçen yıl 25 tl idi.az kullanın, yağ sonuçta.

En iyi hangisi sorusunun cevabı ne beklediğinize göre değişir.burada yazmadığım serumlar da denedim, beğenmediğim için yazmadım onları.
Kullanma talimatlarına mutlaka uyun.bazı ürün ıslak saçta sudaki nemi hapsettiğinden, kuru saçınızı daha da kurutabilir, nemi kendine çekme özelliğinden dolayı.
Bazı ürününse ısıyla kullanılmaması gerekiyor.yanlış kullanım saçınızı güzelleştireceğine zarar verebilir.
Islak saçınızı düz fönleyecekseniz losyon kıvamındakiler daha iyi bir seçenek gibi.
Dalgalı saçınızın volümünden memnunsanız, parlaklık ve kuru uç kamuflajı istiyorsanız yağlar daha uygun.
Elseve in yağı banyo öncesi bakım olarak da kullanılabiliyor.böyle bir niyetiniz varsa tercih edebilirsiniz.
Body shop beautifying oilde istediğiniz kokuyu seçme şansınız var.üstelik cildinize de uygulayabilirsiniz.yaz aylarında hem saçım hem tenim parlasın,üstelik de mis gibi kokayım derseniz sizin için doğru olan seçenek bu.
Avonlar ve morfose fiyat olarak çok uygun olmakla beraber çok da etkili ürünler.avon u bulup edinmek de çok kolay üstelik.
Yağ mı losyon mu karar veremiyorsanız TBS üzüm çekirdekli arada kalmışlığıyla size hitap edebilir.
Kerastase pahalı ancak son dokunuş olarak en profesyonel etkiyi bu veriyor.düz fön sonrası için öneririm.
Bu sıralar fön öncesi morfose, fön sonrası kerastase tercih ediyorum.ikisiyle ayrı ayrı uğraşamam diyorsanız ıslak-kuru kullanılabilen elseve veya tbs üzüm çekirdeği diyorum.volumlü ve dalgalı saçlarınızı seviyorsanız, extra parlaklık ve uçları hizaya sokmak için organix tercih edebilirsiniz.

Gayet ayrıntılı bir yorum olmuş canım, ellerine sağlık birden bire mesajı okuyunca gözlerim parladı...

Benim saclar boyali oldugundan fazlasiyla yipranmisti .morfose siyah olanini kullanmaya basladim saclarim yumusadi ve gozle gorunur sekilde sakinlesti fakat uclarina uyguluyorum ben.saca etkili olmasi icin diplerine uygulanmazmu ki serumlar.

kızlar merhaba ben kararsız kaldım saç kırıkları için bakım ürünü alacağım ama sizce morfose keratin serum(siyah şişe) mu alayım yoksa morfose argan yağı mı?

kızlar merhaba ben kararsız kaldım saç kırıkları için bakım ürünü alacağım ama sizce morfose keratin serum(siyah şişe) mu alayım yoksa morfose argan yağı mı?
cnm ben siyah şişeyi kullanıyorum çok güzel bi kokusu var yumuşacık yapıyor onun dışında bir faydasını gözlemlemedim bilgin olsun :KK15:

Ben kullandım ama pek memnun kalmadım benim saçlarım çok ince o yüzden çok yıpranıyor keratin yapmamı tavsiye etti kuaförüm bende patentli olandan aldım kullandım ondan memnun kaldım şaçımdaki yıpranmış cansız görüntü gitti kırıklar falan kalmadı.

QL markasını çok beğendiğim ve sürekli olarak kullandığım için size tavsiye edebilirim. Daha önce ürünü Trendyol'dan almıştım ve çok memnun kaldım. Trendyol üzerinden veya kendi websitelerinden kullanıcı yorumlarını okuyarak sizde ürüne göz atabilirsiniz. Anında yumuşaklaştırıyor ve canlı gösteriyor. Kullanıcı Yorumları - En Hızlı Saç Uzatma Yötemleri

X