Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmada 3 masrafsız ve etkili yöntem

minta123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2016
822
453
Kızlar öncelikle merhaba :KK200: uzun saçlarımı değişiklip olsun diye kestirdim ve çoook pişman oldum . birde üst üste 2 kez boyadım güya sarı olsun diye . turuncu iğrenç bir sey oldu çünkü altında kına var . Sakın ha kına falan yakmayın yakacaksanız da boyamayın sonrasında. benim gibi magdur olmayın . Gelelim asıl konuya . saçlarımı uzatmak için bir çok arastirma yaptım ve 3 farklı yöntem buldum .
1. yöntem soğanı haşlıyoruz suyunu soguduktan sonra temiz saça masaj yaparak uyguluyoruz. 2 saat bekletip yıkıyoruz .
2.yöntem yarım çay bardağı suda yaş mayayı eritip 1 saat saçımızda bekletiyoruz. ardından saçımızı yıkıyoruz .
3.yöntem 2 tutam sinemaki oyunu kaynar suda demlenmeye bırakıyoruz. demlendikten sonra içine 2 ampul bemiks e vitamini ve 2 tatlı kaşığı tatlı badem yağı döküp karıştırıyoruz . birazını sprey şisesine koyup saçımızın diplerine ve daha sonra her yerine sıkıyoruz 1 saat bekliyoruz ve yıkıyoruz .
Ek olarak ben saçlarımı doğal Defne sabunuyla yıkıyorum sert olmaması için ve diplerinden temiz olması içinde suya sirke ilave edip duruluyorum böylece yumuşacık oluyor . şampuanlar çok zararlı arkadaslar kimyasal oldukları için e doğallarıda çok pahalı . o yüzden bunları kullanıyorum . alta resim bırakacağım . her geçen gün yorum yazacağım . bugun ilk olarak soğan suyunu deneyeceğim
***ayrıca dax süpergro aldım o birazcık pahalı ama etkilymiş . kullanınca yazarım yorumlara
En Büyük KK benimle beraber saç uzatmaya ne dersiniz

Son düzenleme:
PhotoGrid_1478442665546-600x1067.jpg

bunlar şuan ki halleri

Eklentiler

• 20161106_162057-600x1067.jpg
    20161106_162057-600x1067.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 88
Sirke suyuyla durulamayi dene muhtesem uzuyor. Ayrica saclarini yikamadan 1 saat once argan yagini saclarina sur bekle. Sonra banyoya gir derim o da aşırı uzatıyor.sampuan konusunda da naturvay sarimsakli sampuan kullanıyorum. Sarimsagin kil cikarma etkisini herkes biliyor. Onu onerebilirim.

Sirke suyuyla durulamayi dene muhtesem uzuyor. Ayrica saclarini yikamadan 1 saat once argan yagini saclarina sur bekle. Sonra banyoya gir derim o da aşırı uzatıyor.sampuan konusunda da naturvay sarimsakli sampuan kullanıyorum. Sarimsagin kil cikarma etkisini herkes biliyor. Onu onerebilirim.
sirke suyuyla duruluyorum . peki şampuanın fiyatı ne kadar

baya uzamış nasıl kullandın ne kadar beklettin sacında
Haftada 2 kez yaptim. 1 saat beklettim sacimda. Bi tutam otu 1bucuk cay bardagi suda kaynatip icine 1 kasik badem yagi 1 kasik corekotu yagi 1 kasik arganyagi 1 tane de bemiks ampul kattim. Ayrica sampuanimin icinde de 2 bemiks ampul koymustum

Haftada 2 kez yaptim. 1 saat beklettim sacimda. Bi tutam otu 1bucuk cay bardagi suda kaynatip icine 1 kasik badem yagi 1 kasik corekotu yagi 1 kasik arganyagi 1 tane de bemiks ampul kattim. Ayrica sampuanimin icinde de 2 bemiks ampul koymustum
bunların yanısıra birde dax süpergro aldım onuda denicem

Arkadaşlar soğan suyunu denedim . koku falan hiç kalmıyor .

Kızlar dax supergroyu denedim 3 kez yıkamada çıkıyor ben sabunla yıkadım . kokusuda çok hoş

Saçlarımda boya vardı o yüzden diplerinin ne kadar uzadığını görebiliyorum ve arkadaşlar . diplerim gelmeye başladı . Henüz bir kaç gündür uyguladığım halde :halay:

X