Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
kimse yapmadan ben cesaret edemem:KK70:
bu arada turplu su için ark.ın saçında boya olduğundan anladık 2. yapışta 1,5 cm uzamış:KK70:
tşkler rapunzelcimm:KK70:

2. yapışta 1.5 cm miii:1shok: helal olsun vallahi ne diyim canım benimm cok mutlu oldumm Şeniz inşallah yararını görmeye devam eder..
Bende asla deneyemem başkası denemeden..:KK70:
deneyenler sonuclarını yazarlar inşallah..:jeyyar:

haydaa bide bu mu çıktı şimdi :1shok: ben nerden bulucam bu hapı gidip eczaneden isteyemem bile. annemin de kullanmaya ihtiyacı kalmadı kaç tane konuyor şampuana evli bi arkadaşımdan alayım bari kaydirigubbakcemile3

kimse yapmadan ben cesaret edemem:KK70:
bu arada turplu su için ark.ın saçında boya olduğundan anladık 2. yapışta 1,5 cm uzamış:KK70:
tşkler rapunzelcimm:KK70:

kimin saçı 2. yapışta 1,5 cm uzamış:1shok: ben kendimi atıcam artık biyerden ya off 2 haftada 1 cm uzattım anca.

valla 8, 9 YTL gibi bir şeydi, markasına göre değişiyor hem....

tüh daha geçen gün artan doğum kontrol haplarımı çöpe atmıştım
atmasaymışım keşkemmmm

hay allah iyiliğinizi versin inşallah çok güldüm

ayyyy ayyy nerden bulcam ben sımdı hapı yaaaaaa

kız zamanında çiçeklere koymuştum da azmışlardı vallamirmirmirmir
ama şampuan kafada çok azduruyo ne kadar yarar bilmem
akıp gidiyo hemen:sm_confused:
zaten kafama sürdüklerimi asfalta döksem saç çıkardı heraldemirmirmirmir
onlara bişe olmuyo gereksiz bütün kılların maşallahı var yani:mymeka:
yakında ben de elimde metre onları ölçecemlaelaelaelaelae
COLOR]

deniyorum ben şuan bişey yok:KK70:

kızlar marka önemli değil bir kutuyu atmanız lazm şamp. içine

Yakında saç uzatalım derken başka yerlerdeki kıllar coşucak insandan maymuna dönücez ondan korkuyorum :jeyyar:

dur bakalım birileri denemeye başlamış gözlemleyelim :kahve:

doğum kontrol haplarını teyzeler çiçekleri için bile kullanıyor. inanılmaz ama gerçek.

kızlar marka önemli değil bir kutuyu atmanız lazm şamp. içine

canim tüm kutuyu komple mi atacaz?

bide mesela bazi sampuanlar kücük boyutta... kac milim olmasi lazim bi kutu icin?

aarrttiii dogum kontrol hapinin adini verirseniz sevinirim :eek:
avusturyada recete ile aliniyo... bakalim bi sekilde yolunu bulurda yaparsam yaparim yoksa tr gidene kadar beklicem :KK70:

simdilik turp suyu ile idare ederim ben ama bilmekdede yarar v ar yane kaydirigubbakcemile5

avusturyada recete ile aliniyo... bakalim bi sekilde yolunu bulurda yaparsam yaparim yoksa tr gidene kadar beklicem :KK70:

simeranya avusturyanin neresindensin doktora Yaz isminde hapi yazdir onu tavsie ederim zaten arkadasda demis markasi önemli deil die

bu arada gercekten ilginc deneyenler ark.larin dedigi gibi bizlerle paylasirsa cokcok ii olur yerimseniben

simeranya avusturyanin neresindensin doktora Yaz isminde hapi yazdir onu tavsie ederim zaten arkadasda demis markasi önemli deil die

bu arada gercekten ilginc deneyenler ark.larin dedigi gibi bizlerle paylasirsa cokcok ii olur yerimseniben

viyanadayim ben... fakat sorun doktora gidip almak falan degil... sigortam iptal oldu :S o yüzden gidemiyorum... ühüüüü

bende viyanadanim simeranya sigorta hmm olmamasi kötüde ben pek anlamam onlari receteyle yazdirip almayi sırnaşık şey bana gecen gün doktor kendi verdi 2paket ama bi sor yinede o ismini yazdigim hapi belki öylede alabilirsin ne bilem iste =)

bende viyanadanim simeranya sigorta hmm olmamasi kötüde ben pek anlamam onlari receteyle yazdirip almayi sırnaşık şey bana gecen gün doktor kendi verdi 2paket ama bi sor yinede o ismini yazdigim hapi belki öylede alabilirsin ne bilem iste =)

dünya kücük iste :KK70:

hehehehe

ok bi ara eczaneye isim düsünce sorarim :KK66: sagol canim bilgi icin :KK70:

şaka gibi yaa..gerçekten işe yarıcak mı çok merak ediyorumm..sonuçları mutlaka yazın kızlar..

ya havleee :1shok::1shok:

bi bu kaldıydı yapmadığımız , hayır evdekilere şampuana katıyoruz desek , hayatta inanmazlar albaşına belayı :roflol:

X