Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
Muhahahahahahah:roflol::roflol::roflol:
Ben bazı kadınların doğum kontrol haplarını ezip saksılara döktüğünü duymuştum çiçekleri azdırıyormuş diye -tatlicadiarzu-
Biz ot muyuz-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

gercekten cok merak ettm, kullanan varsa detaylı anlatsın :)

annamm daha neLer duyacazz :uhm:
cidden kızLar kuLLanan yazsın deneyimini de biz de biLek yanii :kahve:
cidden şaştım kaLdım yaww işe yarar ise eğer sizden geLen yorumLara göre ben anneme ona göre yoL yapayım şimdiden :roflol:

ben bi sene boyunca içtim saçıma bi etkisi olmadı... deneyen arkadaşlar sonuç alırsa yaparız.neler sürdük kafamıza entele turp suyu yumurta zeytinyağı allah ne verdiyse bide onu süreriz. alıştı benim saçlarım böyle denemelere...

Ya bende merak ettim. Bi denemediğim o kalmıştı. Her şeyi deneye deneye saçlarım ellerimde kalacak. ( şimdilik turplu suya devam). Deneyenler bir sonuç bildirsinde sonuçlara göre bunu da deneriz.

bende bugunn bir paket bosalltim sonucu yazarim iki hafta sonra kizlar

Acikcasi cok sasirdim. Ben 9 yildir dogum kontrol hapi kullaniyorum , sacima hic bir etkisi olmadi . Kullanan arkadaslardan sonuclari sabirsizlikla bekliyorum. :uhm:

iyide ben bunu gidip eczaneden almaya utanırım...:KK43:(..ya birde benim saçlarım zaten çok gür..ama ben hızlı uzaması için denemek isterdim fakat ya daha çok gürleştirirse...daha gürünü düşünemiyorum :KK43:(

:1shok: çok ilginçmiş neyse bunuda not aliim diğeri olmadı bunuda deneriz sositososito

a.s:enbuyukkk:kaydirigubbakcemile5bende çiçekler için kullanıldığını duymuştum ama merak ettim doğrusu merakla bekliyorum hadi hayırlısı

Onu gidipte eczaneden almam benbenneyaptımki onuda alırsam annem beni üldürür kaydirigubbakcemile3 neyse işe yarıyormu ya merak ettimkaydirigubbakcemile2

kızlar ben bu uygulamanın sonuçlarını çook merak ediyorum :))

kullananlar yormlarını eklerse çok sevinirim.

sevgiler...

evet kullanan var mı herşeyı denemee kalkarsak kafamızda saç kalmıcak olan bu olcak valla.sonra peruk araştırcaz heheh.eee kımse denemedı mı nedir ne değildir merak ediyorum.:bbo:

hehe saçını o şekilde yıkıyormuşum sabah kalktığımda rapunzel gibi olma ihtimalim varmı :)

hapın etkisini anlayamadım ama annem o hapı bende görürse hayatta şampuana attığıma inandıramam :KK70::KK70:D:KK70::
tşk canım

X