Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

arkadaşlar iyi güzel yazmışınız yorumlarını da ama birde önceki halim sonraki halim diye foto ekleseniz süper olcak gerçekten.
saç dökülmesine iyi gelir mi bu maske yoksa daha çok mu dökebilir bilgilendirirseniz bende kullanmayı çok istiyorum.

ilk başlarda döküyor ama sonra yerine sağlıklı saçlar çıkıyor
gereksiz saçları atıyor diyebiliriz

benim saçlarım çok canlandı
ama içine 1 çorba kaşığı zeytinyağı da ekliyorum
aksi takdirde kurutuyor

turp buldummm..turp buldummm..pazarda turpu görünce sevincimden annemi öptüm..oleyyy.yihhuuu...yebbaaakaydirigubbakcemile3

turp yerine havuç da kullanabilirsiniz
havuç turba göre marketlerde bulunması kolay bir şey
ayrıca turbun kokusunu sevmeyenler de havuç kullanabilirler

yerimseniben

eski arkadaşlardan soruma cevap istiyorum

kızlar bugün pazarcı kadına turp sordum oda bi turp gösterdi ama böyle göbek marulu gibi salataya doğranıyormuş mor renkli acaba oda işe yararmı resim ekleyebilirsemde eklemeye çalışıcam lütfen yardımcı olun.

bi kaç ay önce bu forum ne kadar canlıydıı kızlar en ufacık bi belirtiyi bile yazıp kendi kendimize mutlu oluyoduk şimdi neden bu kadar sessizz senağlama senağlama senağlama

img08721.jpg

işte bu kızlarr kırmızı turp muş tabağın üstündeki kaydirigubbakcemile2 hadi kızlar önerilerinizi cevaplarınızı bekliyorum :1hug:

şuanda saçımdaaa turplu su var :)) bugün başladım kokusundan korkuyodum ama şuanda bile beni rahatsız etmiyoo. saçımda kaynak var ama kendi saçım çok kısa ve yandıı ondan foto çekemedim ama 1 ay sonra tekrar ölçcemm:) umarım işe yarar ve şu kaynaklardan kurtulurummm

şuanda saçımdaaa turplu su var :)) bugün başladım kokusundan korkuyodum ama şuanda bile beni rahatsız etmiyoo. saçımda kaynak var ama kendi saçım çok kısa ve yandıı ondan foto çekemedim ama 1 ay sonra tekrar ölçcemm:) umarım işe yarar ve şu kaynaklardan kurtulurummm

turbun kokusu rahatsız ederse havuç kullanabilirsin onun yerine canım hem kötü kokmaz hem bulunması daha kolay marketlerde falan,içinde keratin olduğu için uzatıyo paylaşıyım dedim a.s.

turbun kokusu rahatsız ederse havuç kullanabilirsin onun yerine canım hem kötü kokmaz hem bulunması daha kolay marketlerde falan,içinde keratin olduğu için uzatıyo paylaşıyım dedim a.s.

bugün havuçlu yaptım yumuşacık ve parıl parıl delikafadulden
turp bulamıyom diye yapmıyodum ama bu turptan da güzel oldu
turpta sert oluyodu CADIARZU

Yarin yapmayi dusunuyorum bende yine.. ama artik cok yapamiyorum, biktimmi nedir :p.. simdilik biotine hapi kullaniyorum

bugün havuçlu yaptım yumuşacık ve parıl parıl delikafadulden
turp bulamıyom diye yapmıyodum ama bu turptan da güzel oldu
turpta sert oluyodu CADIARZU

ben de turplu su ile yapıyorum. ama biraz sertleşti sanki kuruyunca. ben de içine 1 çorba kaşığı zeytinyağı katıyorum. inanın çok daha güzel oluyor. a.s.

aynı şekilde mi yapıyoruz turplu su gibi?? o kadar hızlı uzatıyo mu o daa?

içinde keratin olduğu için o da uzatır canım.ben turpla 3-4 kere yaptım ama uzatma konusunda sonuç alamadım.fakat bakım yaptı yumuşattı o ayrı konu.şimdi turp yerine havuç koyacağım.aynı turplu su gibi hazırlanışı.farkli bi yan yok.ama ben bu karışıma bir çorba kaşığı zeytinyağı koyuyorum.daha yumuşak yapıyor.uzatma etkisini daha göremedim 5. kez yapacağım.havucun daha hızlı uzatacağını düşünüyorum.a.s.

ben de turp bulamadığım için yapamıyodum.. ben de havucu deniym o zaman.. çıtır çıtır oldu saçlarımın uçları artk kesmem lazm kıyamıyorm yaa hemenn uzasın çoğalsınn parlasın yumuşasınnn!! =PP yapınca sonuçları paylaşırız

ben de turp bulamadığım için yapamıyodum.. ben de havucu deniym o zaman.. çıtır çıtır oldu saçlarımın uçları artk kesmem lazm kıyamıyorm yaa hemenn uzasın çoğalsınn parlasın yumuşasınnn!! =PP yapınca sonuçları paylaşırız

evet canım ama bir kaşık zeytinyağı koymayı unutma,biraz uzayınca kırıklarını aldırırsın,çok kesmeyin diye tembihlersin,sonra saçların sağlıklı olarak uzamaya devam eder,ben öyle yapacağımzemuszemus

X