Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Ben deneyen biri olarak söylüyorumki (mart ayından beridir) gerçekten işe yarıyor delikafadulden etki etmese söylemezdim 2 kullanımda farkettim etkisini uzamasını değil tabi 2 kullanımda saçıın dökülmediğini farkettim, eskiden çektikçe gelirdi ama kullandıktan sonra azaldı hatta bitmişti. Aynı etkiyi havuçta bulamıyorum nedense havuçla dökülmem hala aynı uzamasıda fisfisfis

olleyyy bunu duydugum süperr oldu yaa =)) yarndan tezz cıkıp turp aramya baslıcamm.. bırde guzelce ampullere devam edermm ohh bu yazz saclaa ugrasrm artkk..

bulamazsın canım çünkü ortalıkta turp yok mevsimi değil eylülü bekliyoruz hep birlikte :çok üzgünüm: yoksa bu topik kışın böylemi sanıyosun dakikada bi yorum gelirdi hehe delikafadulden abarttım biliyorum ama öyle bu aralar çok sakin forum ya üzülüyorum senağlama

walla ben yazın burdayım kısın fazla takılamıom dersler falan =( yazn ewde boş duruom oyalancak seylerle ugrasıom ıste cıltmıss sacmıs =)) pfff bı bakayım yarn buyuk marketlere :KK70: ıns bulurum.. sende ıse yaradı demıı dokulmuo saclar bırdee sac cıkartma özellıgı yoktur heraldee demıı :S

bi kere kullandıktan sonra hemen bi uzama bekleme canım ben zaten 12 13 kere falan yapabildim 2 günde bir 1 aya denk geliyo ondan sonra zaten turp bitti :çok üzgünüm: neyse ama bi anda uzayıverdi işte yani mart ayında başlamıştım mayısa kadar sonra dedim ya bulamadım bulsamda çok pahalıydı ne kadar uzadı bişey diyemicem tam çünkü ölçmedim ama farkediliyo yani canım dökülmemde azalmıştı :nazar: maşallah ama havuçla gene başladı havuç dökülmeyi önlemiyo ya :kızgın: sen bulabilirsen dene bakalım yerimseniben

=)) yaa ben uzamasndan sorunlu degıl benm saclar zaten belıme yakın yerde ama cansız ıstee parlak ve canlı gorunse super olurr dımıı =))

=)) yaa ben uzamasndan sorunlu degıl benm saclar zaten belıme yakın yerde ama cansız ıstee parlak ve canlı gorunse super olurr dımıı =))

turp bu konuda bir numara emin olabilirsin dalgalarım resmen buklelere dönüşmüştü arkadaslarım nasıl iç geçirerek bakarlardı bi bilsen dersanedeyken maşayla yaptım sanırlardı kendi saçım desemde onların pek inandıgını sanmıyorum :))) yani okadar güzeller opuyorumnanaktan

gosterr tabıkıı ama kıskanabılrıımm =)) cok sewıyorum dalgalı veya buklelı sacı yaa benmdee ne dalgalı ne duz karısık bsy ıstee :S pff sen baska bsy kullanıomusun yag veya bu ampuller falan

gosterr tabıkıı ama kıskanabılrıımm =)) cok sewıyorum dalgalı veya buklelı sacı yaa benmdee ne dalgalı ne duz karısık bsy ıstee :S pff sen baska bsy kullanıomusun yag veya bu ampuller falan

hayır çamterebentin var biraz şampuanımda ... simdi turp bulamadıgım için sarımsaklı sampuanı da kullanıyorum daha yeni ama:bbo:

turp mevsimi baslasın stok yapıcam resmen :lepi:

tamam ozaman sen kaça kadar burdasın ona göre resmi ayarlamam lazım opuyorumnanaktan

Kizlar sizi bilmem ama ben bu donem turptan isirgan otuna gecicem, gecen sene yaptigimda birsuru yeni sac cikarmisti, o kadar cok cikarmistiki kafamda tuy tuy kalkiyolardi =).. annem hatirlatti sagolsun =)

kızlar teyzemlerde kalmıştım bi kaç gün turplarımı orda unutmuşum..bgn hemen pazara gittim...büyükleri de gelmişti...azdı ztn bütün hepsinin aldım 2.5 kg falandı...kaynattım şimdi soğumasını bekliyorum...ben hergün yapıyrm bakalım sonuç ne olucak

X