Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

buldumm bak eskı bi foto. bundan sonra uclarından kestirmiştm bide.

2346.jpg

ben turplu su için kırıklarımı aldırdım bu sefer hicbiyerde turp yok yhaa :) :) havuc deniyim diyorum ama havuctan pek çok kişi sonuç alamamış:KK43: :KK43:

ya ben turplu suyu hergün yapıorum..bi hafta yaptım...yedi kez yani..neden uzamadı bi cm cik off çıldırcam...belindeki saçı omuzlarında kestir sora da böyle uğraş...of akılsız başım naptım ben alaahımmafoldumben

ya ben turplu suyu hergün yapıorum..bi hafta yaptım...yedi kez yani..neden uzamadı bi cm cik off çıldırcam...belindeki saçı omuzlarında kestir sora da böyle uğraş...of akılsız başım naptım ben alaahımmafoldumben

öyle bekler bekler bi anda uzar sen bile şaşırırsın benden söylemesi... omuzlarımdaki saç 1 yıl bile olmadı daha belimde... hemde turpu 2 günde bir yapmadan uzun aralarla yapmama ragmen bide ara vermesem kimbilir nasıl uzardı kafamçokkarıştı

sen üzülme bosuna uzayacak buyrunnnnnnnnn

bence hemen uzasın diye her gün yapmayın kızlar saçlarınız bi sakinleşsin hava alsın rahatlasın en azından 2 günde bi yapın sonra birden uzucak bence
bi de saç uzamasına milim milim odaklandığımız için uzamayı göremiyrz çünkü hemen uzamasını beklioruz

şampuanına sarımsak koymayı dene cnm :KK66:
saqol canımda o çok kokar yhaa CADIARZU turp yookkkk!!!mafoldumben havucta yapmaya korkuyorum açıkçası daha turpu denemeden havucu sürersem ki etkiside yokmuş havucun turpun belki etkisi olcaksa bile havuc yüzünden etkisinin gitmesinide istemiyorum korkuyorum açıkçası yhaa okul açılıncada dersler yüzünden hc vakit bulamam yhaaamafoldumbenmafoldumben:roflol:

TURP TURP TURP MUCıZEVı SEBZE =) hihoyyyt

Bidaha turp aldığımda söylicem satan kişiyee bi kart yazsın koysun tezgahın üstünee saç uzatan turppp =) kkden de bikaç döküm alsınnnn =) Faydalarından bahsedennn anacım köşeyi dönmezse ne olayımm =)

öyle bekler bekler bi anda uzar sen bile şaşırırsın benden söylemesi... omuzlarımdaki saç 1 yıl bile olmadı daha belimde... hemde turpu 2 günde bir yapmadan uzun aralarla yapmama ragmen bide ara vermesem kimbilir nasıl uzardı kafamçokkarıştı

sen üzülme bosuna uzayacak buyrunnnnnnnnn

inş cnm ya

X