Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Sinameki yapıyorum bende, eğer baban sinamekiye kokuyor diyorsa turba hiç dayanamaz, hiç denemeden vazgeç bence çünkü haşlarken allah günah yazmasın ama insani gaz gibi kokuyor haşlanırken:KK1::KK1::KK1:

Hem sen sinamekiyi yaptıktan sonra kafana strech geçir miyor musun? Baban kokuyu nasıl alıyor ki?

sinameki değil de eğer aynı tariften bahsediyorsak bemiks o berbat kokuyu yaratan sanırsam cnm :) bemiks de bebek idrarı gibi kokuyor yahu çok fena. biri gaz kokar biri çiş kokar biri sarımsak kokar bu ne yahu saçımızı uzatacaz derken kaçıracaz herkesi eheh :)

kızlar tarifte soyulmayacak diyor hatırlatmak istedim...
ben 1ay yaptım o şekilde ve 10cm sonuç aldım bilginize :)
:KK68:

1 ayda mi 10 cm uzadi ?? inanilir gibi degil..
nasil uyguladin, ne kadar slkLlkta uyguladin, cok ilgi gören $u özel günlerde mi uyguladin..?
detayli paylasirmisin bizimle, nasil yaptigini..

ilk kurumu buu az once kafama surdum sımdı beklıom oyle :)) ya bu kadın mılletı nelerle ugrasıyoruz dıyede guluyorum

kızlar ben sarımsak formulunu uyguluyorum daha 3 defa uyguladım ama saçlarım hem dökulmuyor hemde sıklaştı cok mutlu oldum sımdı uzaması ıcınde turp suyunu denıyorum inşallah uzar saçlarım

kızlar saçım 4 günde yarım cm uzadı.Daha yolun başındayım ama arkadaşım pink'e teşekkürü bir borç bilirim.Teşekkür ederim arkadaşım:KK71:

Kizlar ben de basliycam turplu suya yalniz kafamda bir kac tane soru isareti var..
Ne kadar slkLlkta yapmak gereiyor bu turplu suyu guzel sonuc almak icin ??
birde siyah turp olmuyor herzaman, kirmizi turp'unda uzatma etkisi ayni mi siyahla ??
soruma cevap veren olursa cok sevinirim, simdiden tskrler..:KK71:

Kizlar ben de basliycam turplu suya yalniz kafamda bir kac tane soru isareti var..
Ne kadar slkLlkta yapmak gereiyor bu turplu suyu guzel sonuc almak icin ??
birde siyah turp olmuyor herzaman, kirmizi turp'unda uzatma etkisi ayni mi siyahla ??
soruma cevap veren olursa cok sevinirim, simdiden tskrler..:KK71:

2 günde 1 yapıan çoğunlukta

slm arkadaşlar bende turplu suya bugün başldm saçlarım yumuşacık oldu inşş etkili olur saçlarım omuzlarıma değiyor belime kadar uzasın istiyorum :emir_bebek:

kızlar saçım 4 günde yarım cm uzadı.Daha yolun başındayım ama arkadaşım pink'e teşekkürü bir borç bilirim.Teşekkür ederim arkadaşım:KK71:

canım benım ne demek herzaman yanındayım:KK16: kızlar ben her yapısımda 1cm uzadı ama zaten sacım cabuk uzar bence gec uzayanlar her yapısta yarım cm uzatabılırler..ve haftada 2kere yapmanızı tavsıye edıyorum cunku sac dıplerınızı yormadan yapmak daha ıyı sonuc almanızı saglar..yumurtayıda mutlaka koyun merak etmeyın sarsı ve beyazı ayrı olunca cok kokmuyor..cunku yumurta keratın ıcerır aksatmadan koymak gerekır:KK12:

kızlar gerçekten sonuç inanılmaz! gerçi birkaç bakımı birden yaptım bu hafta boyunca, bu sonucu hangisi ya da hangileri yarattı bilemiyorum gene de paylaşmak istiyorum: geçen pazartesi ve bugün bemiksli sinamekili formülü uyguladım (toplam iki kez), perşembe ve cumartesi turplu su uyguladım (buradan yazan formülü), çarşamba ve cuma da bebe yağını uyguladım. tabii takdir edersiniz ki neredeyse haftanın bütün günleri banyo yapmış oldum.

tiftik tiftik tüy gibi olan saçlarım şu anda inanılmaz parlak ve bukle bukle. insanlar soruyor "maşa mı yaptın?" diye :) normalde de dalgalı saçlarım ama sanki maşa yapmışım gibi pırıl pırıl oldu ve yeni kestiğim kahküllerimin sol yanağımda kalan tutamından ölçüyordum: bir haftada 1 cm uzadı! gerçi yeni kesmemin de uzamasına etkisi olmuş olabilir, belki kahkül o kadar uzamıştır geri kalanı daha yavaş uzuyor olabilir bilemem ama net 1 cm uzadığını bugün ölçmüş bulunuyorum ve çok mutluyum :) bu hızla ayda 4 cm eder :) siteye ve üyelere bu başlıkları açanlar kocaman kalpler sevgiler öpücükler ve teşekkürler iletiyorum :KK69:

kızlar gerçekten sonuç inanılmaz! gerçi birkaç bakımı birden yaptım bu hafta boyunca, bu sonucu hangisi ya da hangileri yarattı bilemiyorum gene de paylaşmak istiyorum: geçen pazartesi ve bugün bemiksli sinamekili formülü uyguladım (toplam iki kez), perşembe ve cumartesi turplu su uyguladım (buradan yazan formülü), çarşamba ve cuma da bebe yağını uyguladım. tabii takdir edersiniz ki neredeyse haftanın bütün günleri banyo yapmış oldum.

tiftik tiftik tüy gibi olan saçlarım şu anda inanılmaz parlak ve bukle bukle. insanlar soruyor "maşa mı yaptın?" diye :) normalde de dalgalı saçlarım ama sanki maşa yapmışım gibi pırıl pırıl oldu ve yeni kestiğim kahküllerimin sol yanağımda kalan tutamından ölçüyordum: bir haftada 1 cm uzadı! gerçi yeni kesmemin de uzamasına etkisi olmuş olabilir, belki kahkül o kadar uzamıştır geri kalanı daha yavaş uzuyor olabilir bilemem ama net 1 cm uzadığını bugün ölçmüş bulunuyorum ve çok mutluyum :) bu hızla ayda 4 cm eder :) siteye ve üyelere bu başlıkları açanlar kocaman kalpler sevgiler öpücükler ve teşekkürler iletiyorum :KK69:

canım inanamıyorum. Ben de aynen hemen hergün başka başka bakımlar yapıyorum. 5 haftadır sinameki.3 aydır da yağlar .Ama bu turplu suyu hiçbirine değişmem.turplu suyu 1 haftadır yapıyorum.4 kere yaptım. yumurta saça bakım yapıyor.Tabiri caizse saçı tamir ediyor.Benim saçım normalde bukleliydi.4 yıldır oryalden dolayı buklesi bozulmuştu.Aynı senin dediğin gibi tiftik tiftikti. Çok üzülüyordum.Ama şimdi eski saçlarıma kavuştum:)) bugün yaptım yine.Sonra pantene 7-24 sürdüm.bukle bukle oldu.Bir başkasının da aynı sonucu alması çok şaşırttı.diğerleri fasa fiso geldi bu nun yanında bana. bu kürü yazandan Allah razı olsun diyorum.Hayatta bırkmam artık bu kürü

Son düzenleme:
X