Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

kusura bakma yeni cvp verebiliyorum.17 günde 1,5 cm .düzenli değil aklıma geldikçe yaptım.yumurta koymadım.sadece 1 orta boy turbu 1 buçuk su bardağı suya koydum.

Canin sagolsun, daha güzel bir is cikar insallah en kisa zamanda karsina cnaim..
Estf. ne kusuru :)
Sendin demi yumurta koymadan sadece turpu kaynatip onuda banyo sonrasi sacina döküp öylece durulamadan cikan.. ?
Birisi yazmisti öyle ama simdi sen diyince hatirladim.
Siyah turp mu kirmizi turp mu kullandin peki sen ?
Bide sacinda durdugu icin, yani durulanmadigi icin kurutmus olabilir mi acaba turp suyu.. :44:

Canin sagolsun, daha güzel bir is cikar insallah en kisa zamanda karsina cnaim..
Estf. ne kusuru :)
Sendin demi yumurta koymadan sadece turpu kaynatip onuda banyo sonrasi sacina döküp öylece durulamadan cikan.. ?
Birisi yazmisti öyle ama simdi sen diyince hatirladim.
Siyah turp mu kirmizi turp mu kullandin peki sen ?
Bide sacinda durdugu icin, yani durulanmadigi icin kurutmus olabilir mi acaba turp suyu.. :44:

sağolun kızlar aliye valhala kılıçbalığı...biraz şanssızım bu iş konusunda.napayım sağlık olsun diyelim.
aliye evet bendim yumurtasız yapan doğru hatırladın .kırmızı turp kullandım.2 saat beklettim saçımda.durulamadan çıkan ben değilim.

sağolun kızlar aliye valhala kılıçbalığı...biraz şanssızım bu iş konusunda.napayım sağlık olsun diyelim.
aliye evet bendim yumurtasız yapan doğru hatırladın .kırmızı turp kullandım.2 saat beklettim saçımda.durulamadan çıkan ben değilim.

Tamam canim tsk ederim. saclarina ve sac dibine masaj yapip 2 saat bekletiyorsun yani sade turp suyunu.. sariyormusun sende srecle havluyla felan..?
bu aklima yatti bak, bende yapiim. yumurtayla yapmistim ilk ve son oldu cok igrenmistim omuzlarima damladikca :KK25:
yumurtasiz sade turp suyu tiksindirmez beni, bende öyle yapiim bundan sonra. :KK71:

Kizlar, baska yumurta koymadan sade turp suyu ile yapipta ayni sonuc alan var mi ?
Yumurta degildir bence saci uzatan. yumurta saci besler parlatir canlandirir.. turp olmali bu maskede saci uzatan..
yillar once haftada iki kez sacima zeytin yagi ve yumurta sarisi maskesi yapardim ama normalin disinda hic uzama olmazdi. bakim yapardi sadece.. uzatsa o zaman uzatirdi zaten yumurta sacimi :26:

Bende yarin siyah turp alip kaynattiktan sonra suyunu fis fis siseye koyup hergun sac diplerime slklp öylece yikamadan bekletmeyi düsünüyorum.. bi zarari olacagini sanmiyorum.

kızlarrr ben 3kere yaptım ve sonuçç 3cm:KK16: benım cok uzama sorunum yok ama bayagı kestırmıstım ve nerdeyse eskı halıne dondu ben 20-25dk kaynatıyorum kesınlıkle yumurta koyuyorum ve en az 3saat bekletıyorum ve sıyah turpla yapıyorum..kesınlıkle kurutmadı sacımı hemde saclarım cok kuru olmasına ragmen:KK31:aksine yumusacık yaptı sac kremıne bıle gerek duymuyorum bazen.. yani kızlar bu tarıfı veren arkadasımıza sonsuz tesekkurler mutlaka deneyın:KK16:

Son düzenleme:
ve 6. kafamda .yaa ne aklıma geldi biz 2 ay sonra turp bulamıcaz sanırsam. bu arada siyah turp daha etkiliymiş.ama ben hiç siyah turp görmedim pazarda valla

kızlar yaa bişi soracam bende bayaadır bu bakımı yapmak istiyorum ama karar veremedim normalde sinemakili olan bakımı yapıorm ama kokusu kalıo çıkmıo hiç babam öldürdü artık beni her gördüünde yine mi bakım yaptın kokusu gelio dio bundada öyle sorun yaşıomusunuz yaa sırf bu koku meselesi yüzünden bakım yapmayı bırakmaı düşünüorm yaa :KK53: :85:

kızlar yaa bişi soracam bende bayaadır bu bakımı yapmak istiyorum ama karar veremedim normalde sinemakili olan bakımı yapıorm ama kokusu kalıo çıkmıo hiç babam öldürdü artık beni her gördüünde yine mi bakım yaptın kokusu gelio dio bundada öyle sorun yaşıomusunuz yaa sırf bu koku meselesi yüzünden bakım yapmayı bırakmaı düşünüorm yaa :KK53: :85:

Sinameki yapıyorum bende, eğer baban sinamekiye kokuyor diyorsa turba hiç dayanamaz, hiç denemeden vazgeç bence çünkü haşlarken allah günah yazmasın ama insani gaz gibi kokuyor haşlanırken:KK1::KK1::KK1:

Hem sen sinamekiyi yaptıktan sonra kafana strech geçir miyor musun? Baban kokuyu nasıl alıyor ki?

Sinameki yapıyorum bende, eğer baban sinamekiye kokuyor diyorsa turba hiç dayanamaz, hiç denemeden vazgeç bence çünkü haşlarken allah günah yazmasın ama insani gaz gibi kokuyor haşlanırken:KK1::KK1::KK1:

Hem sen sinamekiyi yaptıktan sonra kafana strech geçir miyor musun? Baban kokuyu nasıl alıyor ki?

hadi yaa :KK14::KK14: yaparken deil ya yıkadıktan sonra kalıo ben alıştım die artıkçok gelmio sanırım banyodada derimi kazıorm resmen koku çıksn die yine kalıo kokusuz olanları yokmu şunların yaa :84:

kızlar ben de ilk tuplu suyumu yaptım şimdi.Bekliyorum.İlk sayfada 1-2 saat bekletin diyor.Siz kaç saat bekletiyorsunuz?Bir de benim turp kaynatırken çok kokmadı.KAra turp kullandım.Balkon kapısı açıktı.Belki ondandır.Ama şimdi de hiç kokmuyor.Sinameki daha çok kokuyor.Bir de her yerinden damlıyor.Silip duruyorum.Havlu sarmak istemedim kokar diye.streç yaptım.Ama yine de damlıyor.

kızlar ben de ilk tuplu suyumu yaptım şimdi.Bekliyorum.İlk sayfada 1-2 saat bekletin diyor.Siz kaç saat bekletiyorsunuz?Bir de benim turp kaynatırken çok kokmadı.KAra turp kullandım.Balkon kapısı açıktı.Belki ondandır.Ama şimdi de hiç kokmuyor.Sinameki daha çok kokuyor.Bir de her yerinden damlıyor.Silip duruyorum.Havlu sarmak istemedim kokar diye.streç yaptım.Ama yine de damlıyor.

yıkadıktan sonra koku kalmıosa süpermiş ozaman bende yapaım ozaman ya

kızlar ben yeni başladım bu küre.Belki size saçma gelecek aklıma geldi.Turpun kabuğunu soyuyormusunuz yoksa kabuklarıylamı yapıyorsunuz.Bazı meyvelerin vitamini kabuğunda daha çok derler ya, oradan aklıma geldi.Cevap yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

kızlar ben yeni başladım bu küre.Belki size saçma gelecek aklıma geldi.Turpun kabuğunu soyuyormusunuz yoksa kabuklarıylamı yapıyorsunuz.Bazı meyvelerin vitamini kabuğunda daha çok derler ya, oradan aklıma geldi.Cevap yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

ben soyuyordum cnm yaparken :)

X