Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

kızlar ben 5 yıldır çam terebentin kullanıyorum ölçü olarak şampuanın içine yarım şişe koyuyorum öyle zahmetli bişey değil kokusu saçta kalmıyo kesinlikle..
işe yarayıp yaramadığına gelince 7 yıldır saçlarım röfleli 2 ayda bir röflemi yenilerim 3 haftada bir dip boyası yaptırırım saçlarım ince telli olmasına rağmen bi sıkıntı yaşamadım.yani nasıl şampuanınız bittiğinde gidip alıyosanız çam terebentini de öyle alın ve içine koyun.bir de parklaklık veriyo

yaptım dün akşam koku yok ve saçlarım pırıl pırıl reklam yıldızı gibiyim

tek başına bademyağı işe yaramaz mı ?
benim saçımın alt kısmında yanık yıpranmış saçalr var..arasıra canım sıkıldıkça elime küçük bir makas alıp sürekli altlardan kırpıyorum
ufak ufak kesmek de belki uzamayı hızlandırabilir (mi acaba)

Yarın aktardayım çamterabentin alıp kullanmaya başlıyorum tek başına değil tabi badem yağı ile karıştırıp :)
gamse ye teşekkürler şimdiden.

benimde ev arkadaşımın saçları çok güzel lüle lüle fakat aşırı dökülüyor kepekli ve çok şikayetçiydi yazıları okuduktan sonra gidip ona çamterebentin aldım :)
bugün denemeye başlayacak sonuçları yazarım size işe yaradığı bariz belli olacaktır onda aşırı şikayetçiydi çünkü :)
teşekkürler gamzeeeeeeeeeee :)

sevindim canım iyi geldiğine:1yes2:
ama ben seni takip ediyorum kaçmaz benden:1ninca: sen bayağı bişeyler kullanıyosuuunnn bir ara kitap falan çıkarırsan ilk müşterin benim valla şeker:1yes2:

valla yurt dışında deneme tahtalarına bayağı para ödüyolar demekki kesin ben zengin olurdum.

bu arada bu çam terebentinli şampuanımı herhalde 4 yada 5 kullanışım daha önce sırf onunla yıkıyodum ama içime sinmeyince arkasında bide normal şampuanla yıkıyorum. dökülmeyi hafifletti gibi ama tam kesmedi en kısa zamanda enteleyi yapcam o en iyisi bence

biraz daha fazla dikkat edersem bişiycikler olmaz

Ben dün çamterabentin ve badem yağını karıştırıp uyguladım ama aklıma takıldı hergün uygulanırsa bir zararı olur mu ya da belli bir süresi var mı?Ben normalde saçımı hergün ya da günaşırı yıkadığım için hergün bu karışımı sürüp beklemek zor gelmeyecek yani eğer sakıncası yoksa böyle yapmayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

benim saclarim baya hizli uzuyor ama guzel bilgiler kuzenim de hep saci uzamaz diye uzuluyor ..tesekkurler paylasim icin

Ben dün çamterabentin ve badem yağını karıştırıp uyguladım ama aklıma takıldı hergün uygulanırsa bir zararı olur mu ya da belli bir süresi var mı?Ben normalde saçımı hergün ya da günaşırı yıkadığım için hergün bu karışımı sürüp beklemek zor gelmeyecek yani eğer sakıncası yoksa böyle yapmayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

çam terebentin ve badem yağını birer kapak şampuanına ekle karıştır o şekilde kullan 2 günde bir yıka hergün yıkamak zararlı saçlar için böyle daha etkisini görürsün
çam terebentinin içinde de yazar badem yağı vs ile kullanılırsa daha iyi sonuç alınır diye:1yes2:

canım bencede hergün kullanma bunu kimse tavsiye etmez zaten..hem saçların doğallığını kaybedebilllr die düşünüorum ben.... hem herşeyin fazlası zara derler yhaa :bbo:

saçlarınızın çabuk uzamasını istiyorsanız pirinç ve pirinç içeren gıdalar tuketin. saçlar çok çabuk uzuyor.

saçlarınızın çabuk uzamasını istiyorsanız pirinç ve pirinç içeren gıdalar tuketin. saçlar çok çabuk uzuyor.

bunu daha önce duymamıştım. sen bu pirinç tüketimine dikkat ettin mi? sonuç aldıysan bizde deneyelim :) bide ne gibi ürünler önerirsin?

bunu daha önce duymamıştım. sen bu pirinç tüketimine dikkat ettin mi? sonuç aldıysan bizde deneyelim :) bide ne gibi ürünler önerirsin?

pirinç biotin bakımından oldukça zengin,biotin de saç ve tırnaklar için oldukça önemli oldugunddan dolayı saç uzamasına yardımcı olabilir..

pirinç biotin bakımından oldukça zengin,biotin de saç ve tırnaklar için oldukça önemli oldugunddan dolayı saç uzamasına yardımcı olabilir..

bu dogru olabilir. cünkü asyalilar yani cinler ve japonlar cok pirinc yiyor ve saclari upuzun, parlak ve saglikli.

gamseeeeeeeeeeee aktardan çamterabentin +badem yagı aldım ama hangi miktarlarda kullanacagımı bilmiyorum büyük boy bir şampuana hepsini döksem yeterli olurmu yada badem yağı ile hepsinimi karıştırcağım birde ne kadar sıklıkta kullanmak lazım :) yardım lütfennnnnnnnnnnnnnnn

bir şey daha ben dün aktarda entele isimli bitkiyide sordum bana o çok pahalı ve zehiri bir bitkidir kesinlikle çok dikkat ederek kullanılması gereklidir göze falan değdiğinde çok zararlı olabilir dediler bilginize:)

gamseeeeeeeeeeee aktardan çamterabentin +badem yagı aldım ama hangi miktarlarda kullanacagımı bilmiyorum büyük boy bir şampuana hepsini döksem yeterli olurmu yada badem yağı ile hepsinimi karıştırcağım birde ne kadar sıklıkta kullanmak lazım :) yardım lütfennnnnnnnnnnnnnnn
,,

canım çamterabentini sadece şampuana katıyorsun badem yağı ile birlikte saçına süreceksin yha şampuanın büyük boysa sende büyük boy çamterabentin kullan küçükse küçük ve dediğin gibi entele bitkizini bende aldım bir avucun yarısı kadar ve 35 ytl verdimm hindistandan geliyor ve zaralı özellikle göze hiç gelmemesi lazım ama yaklaşık 1 ay oldu sıkça kullanıyorum ve çeyreğinin yarısı bile bitmedi yani en az 3 ay gidecek gibi ....

canım benim başka bir sorum olucak..benim saçlarım uzun fakat uçları çok kırık...şimdi kuaföre gidip uçlarını kestirsem saçlarımı uçuracaklar , hep öyle yapıyorlar çünkü..şimdi önümüzde yaz uzun saçıda çok seviyorum yani saçlarımı kestirmeden saç uçlarımda ki kırıkları tamir edebileceğim bir formül varmı?:çok üzgünüm:

kıvılcım maalesef saçlarını kestirmeden kırıklarından kurtulamazsın benim bir tavsiyem var sana
güvendiğin bir arkadaşından rica et çok az olacak şekilde saçlarının uçlarını kessin birlikte yaparsınız ,için rahat eder saçın sende kalır :)
ben artık öyle yapıcam kendimiz kesicez kırıklarımızı

sağol fulyacım kestirmeye karar verdim inşallah fazla uçurmazlar..ama önce o tavsiye ettiğin çamterabentin adlı ürünü alıcam ve kestirdikten sonra hemen onu kullanmaya başlıcam aslında saçlarım normalde çok çabuk uzuyor ve bunu kullanırsam belki de daha çok uzarlar...hem kırıklardan da kurtulmuş olurum..sağol bilgilerin için..

gamzecim merhaba bu çam terebentin ve badem yağlı karışımı haftada 1 i uygulıyacaz nekadar sürede bir uyguluyosun canım? sıvı bişey mi bu çamterebentin?bide mesela 200 ml lik bi şampuana nekadar dökelim 1 tatlı kaşığımı nekadar mesela?

X