Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

kizlar aranizdan biri su cam terbentini (adinin yazilisinida bilmiyom) resmini cekip gönderebilirmi? (bi bardaga koyupda rengini falan görmek istiyom..)
bide hic sisenin üzerinde latincesi veya baska bi dilden adi yaziyomu? bi arkadas italyancasini vermisdi ama bisi cikmadi :KK43:(

simdiden tesekkürler...sevgiler :KK66:

eczaneye ya da aktara giderseniz hemen verir zaten.. Bademyağına benziyor rengi ama kokusu farklı, nası desemmmmm, hah çıra kokusu gibi:))

çamterebentinin kokusu keskin bir çam kokusudur rengide su gibi bişi böle açık renkli ve gayet sıvı yağ gibi değil ama uçucudur dikkat etmek lazım kapağını kulanıp kapamazsanız uçar özelliği gider

gamzecim entele otunu nerden temin ettin ,bende almak istiyorum ama bulamıyorum.yardımcı olurmusun

aktarda satılıyor. 10 g alman yeterli 1 ay kullanıyorsun zaten fiyatı pahalı. ben 10 gramına 15 milyon para verdim. bugün 2. kez kullanacam ama sanki faysası olacak gibi

Ya 10gram bi cay kasigi kadar uncacik birsey nasil bir ay gidiyo anlamiyom :s

Ya 10gram bi cay kasigi kadar uncacik birsey nasil bir ay gidiyo anlamiyom :s

kız o 10 gr 4 bardak sıvıyla (2bardak su 2 bardak sirke) kaynatılıyoda ondan 1 ay gidiyo iice okusana yorumları canım yaaa!! bir kerette 2 bardak dökmüyon saçına bi kerette.acık püskürtüyon diplerine yaw.

Ya arkadasim onu biliyorum. Ama bide su yariya inene kadar kaynatiyosun felan. Ne bilim haftada bide iki kez kurlaniyosun. o yüzden sasirdigim icin sôylüyorum. Bazilari on grami haftada kurlaniyo. Hani aklima takilan aceba onun daha cok etkisi olmazmi?

Haa bu arada senem sanirim sen kurlanmaya basladin bile. Cok merak ediyorum,beni aldigin sonuctan haberdar et emi cünki benim saclarimda az ve ince.

kahverengi şekercim ben yarıya kadar kaynatmadım fokurdamaya başladı birazda öyle kaynattım azalmadan süzdüm. öyle yani :)

lalecim korkma derim ben tabii senin kararın ama cidden böle korkulacak bişi yok hiç yararını görmesen bile elma sirkesinin faydalarını görürsün :)

ya gamzecim bana da entele otunu rica etsem temin edebilirmisin.Ben bulamadım da.Ve birkaç aktara internetten ulaşmaya çalıştım ulaşamadım daha doğrusu ben ulaşıyorum onlardan cevap yok.

eedd canım ben aynı zamnda entelede kullanıom saç dipleime sürüomm ve gerçekten bende işe yaradı saçlarım her ay ---- bu çizgi kadar uzuyosa şimdi -------- şimdi bu kadar uzuyoo ::):)

ya gamzecim bana da entele otunu rica etsem temin edebilirmisin.Ben bulamadım da.Ve birkaç aktara internetten ulaşmaya çalıştım ulaşamadım daha doğrusu ben ulaşıyorum onlardan cevap yok.

eedd canım bazı aktarcılarda yok ben üsküdrda oturuom ordki aktarcılarda var ve gizli satıolar bazılarıda bende öle bi yerden aldım çünkü türkiyeye getirilmesi yasak bi ott çünkü bilindiği gibi zehirli hiç bulamadıysan ve üsküdarda yakınsan istersen ben seni götürüüm alırıss:):)

HATTA BÜTÜN KATILAN ARKADAŞLARADA SÖLÜYOMM BENCE BİZ SAÇLARIYLA BU KADAR SORUNLU VE UĞRAŞAN KISLAR OLARAK BİRLEŞEN KISLAR OLARAK PARTİ KURSAK TEK BAŞINA İKTİDARA GEÇERİZ HEAAA:):):) SEÇİMLERDE YAKLAŞTII BİLEMEİOM YANİİ..:)::):):)

HADİ BULUŞALIM EEDD DİYENLER ELİNİ KALDIRSINN_? PARDON YAZSINN :):):)sırnaşık şeysırnaşık şey:sm_cool:

gamze senin şu çam terebentin olayı çok güzelde saçları kuruttu yaw. ama ben ona akşam bi çözüm buldum. şampuana elma sirkesi döktüm. yıkadım saçımı 2 kere. şimdi kurumuyor saçlar:)))) heheh nasıl fikir ama. hem çamterebentinden iyi uzatıyor kızlar. ölçmedim ama uzadığını görüyorum. kepeklerimi geçirdi saçım daha geç yağlanıyor.hem böle havalı duruyo dolgun.

slm bısey sorcam ben daha once burda bır yazıda hınt yasgının sacı uzatdını okudum kullandım ama hft 3 kere sız nasıl kullanıyorsunuz hergun mu saollun

X