Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

Cooook tedavi aldim hatta bir ara o kadar zayif düştüm ki bir hafta boyunca her gün serum yedim iğneler ilaclar ama kar etmiyor benim besin almam lazim yemek yeme alışkanlığim yok bende artik saldim cayiraa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya ben bu kürü yapıyorum ama yıkadıktan sonra şampuan falan kullanıyorum yoksa sadece durulamak mı gerekli?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım senin mutlaka vitamin eksikliğin yada kansızlığın vardır bu kürü yaparken kendi beslenmenizede dikkat etmelisiniz. Teminat veriyorum ayda 3-4 cm kadar uzatıyor.

Canım ben onu cam terabentin için yazmistim :-) sinameki kurunu bi kere tek yaptım. Remiks ampulün kokusu öldürdü beni. Peki her saçınıza surcemizde yenisini mi yapicaz bu kürün

Canım ben onu cam terabentin için yazmistim :-) sinameki kurunu bi kere tek yaptım. Remiks ampulün kokusu öldürdü beni. Peki her saçınıza surcemizde yenisini mi yapicaz bu kürün

Evet canım her seferinde yenisini yapacağız. Ben o kötü koku için kürün içerisine biraz da menekşe yağı koyuyorum hem saçları canlandırıyor hem banyodan sonra mis gibi menekşe kokuyor :)

Son düzenleme:
Evet canım her seferinde yenisini yapacağız. Ben o kötü koku için kürün içerisine biraz da menekşe yağı koyuyorum hem saçları canlandırıyor hem banyodan sonra mis gibi menekşe kokuyor :)

Tamam canım dediğini uygulucam :-) bi de bi sorum olacak sana argan yağı kullandınız mi hiç saçın icin

ben daha yeni entele losyonuna başladım ama bundan önce yaklaşık 15 gündür argan yağı ve argan yağlı bakım kremini kullandım gerçekten bu kadar faydası olacağını düşünmemiştim.

Ben sampuanıma sarımsak kattım. 2 kez kullandım henüz Sonuç süper yumuşacık parıl parıl dolgun :) Çabuk uzatıyormuş Deneyelim bakalım :KK16::KK16:

Sarımsak iyi geliyor ama bildiğim kadarıyla uzamaya değil yeni saç çıkartmaya yarıyordu.

birde argan yağını sadece saç diplerine mi yoksa bütün saça mı uygulamak gerekli.

Bakım kürü olarak kullanacaksan komple sürüp 1 saat bekle ve yıka, banyo sonrası için sadece uçlara...

Argan yağının hakikisini bulmak biraz zor ve hakiki olanları da zaten pahalı o yüzden ben argan yerine zeytinyağı içerisine 1 adet evicap ampul ekleyip o şekilde kullanmanızı tavsiye ederim. Argan yağının diğer yağlardan farkı daha fazla e vitamini içermesi, bunuda kullandığınız yağa ekstra e vitamini ekleyerek çözersiniz...

Sarımsak iyi geliyor ama bildiğim kadarıyla uzamaya değil yeni saç çıkartmaya yarıyordu.

Ben sadece sarımsak koymadım Çam terabentin Yağı (esansı değil) Doğum kontrol hapı ve bepanthene ampul de ekledim şampuanıma.Uzamaya etkisi olan bir formul diye okumuştum kullanan arkadaşların yorumlarında.Bende yeni başladım dün akşam 3. kürümü yaptım.Benim röfleli ve kuru yıpranık saçlarım tararken sürekli kopuyordu.Şimdi yumuşak oldugu için o sorun ortadan kalktı Bu da daha saglıklı uzayacagının göstergesidir diye düşünüyorum.:KK16:

arkadaslar ben hc diye bir urun kullaniyorum muhtesem saclarim hic uzamazdi eskiden simdi belimde

arkadaslar ben hc diye bir urun kullaniyorum muhtesem saclarim hic uzamazdi eskiden simdi belimde

Canım ürünü biraz daha acarmısın nasıl bişey? ?

canim nasil cevaplanacagini bilmiyorum daha yeni uyeyim o yuzden cozemedim nazlimoi ortaya yaziyorum o yuzden :)) internetten siparis veriliyor bir kac tane bitkisel yagin karisimi tamamen bitkisel bir sey haftada iki gun sacina surup 2 saat bekletiyorsun diplere ve uclara ve bi sisenin bitimine yakin farki goruyorsun gercektende.. ben inanmamistim basta ama simdi vazgecilmez urunum oldu kullanmadigim sey kalmamisti kerastase in herseyini denedim ama bunun gibi guzel urun gormedim. internet sitesi www.sacbakim.com canim bir arastir istersen

Canım ürünü biraz daha acarmısın nasıl bişey? ?

canim nasil cevaplanacagini bilmiyorum daha yeni uyeyim o yuzden cozemedim nazlimoi ortaya yaziyorum o yuzden :)) internetten siparis veriliyor bir kac tane bitkisel yagin karisimi tamamen bitkisel bir sey haftada iki gun sacina surup 2 saat bekletiyorsun diplere ve uclara ve bi sisenin bitimine yakin farki goruyorsun gercektende.. ben inanmamistim basta ama simdi vazgecilmez urunum oldu kullanmadigim sey kalmamisti kerastase in herseyini denedim ama bunun gibi guzel urun gormedim. internet sitesi www.sacbakim.com canim bir arastir istersen

Teşekkür ederim cnm..bi çok ürün var..sen hc nin turuncu olan ürününü mu kullanıyorsun sadece yoksa yanında başka ürünlerde varmı? Ben birde revox şampuan duymuştum onu denedin mi?

X