Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

Evet canim ben bir kutuyu ezdim 400 ml sampuana ama 10 tanesi yeterli cok koymussun demislerdi. Bence kullandigin sampuana da eklesen problem olmaz sonucta olay o dhk icindeki hormonun saca yerlesmesi. Benim 6 ayda bir sampuanimi degistriyorum o yuzden bioblasi denemek istedigimden onu kulladim biraz da.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ben de , Hande Polat'tı sanırım adı, o kadının tarifini uygulamaya başladım. Daha bir kez kullandım tabii ki uzamadı ama saçlarım çok canlı duruyor. Yağ karışımının içinde; ceviz yağı, Hint yağı, çörekotu yağı, badem yağı, jojoba yağı ve sinameki yağı var. :)

aslında yıllardır uyeyım fakat sadece basım sıkıstıgında sadece yorumlarınızı okuyor ve bıcok sey ogrenıyordum bugun artık bısıyler yazma ıhtıyacı hıssettım.31 yasında 4 yasında bı cocuk annesıyım.2 yıldır saclarımla sıkıntılarım var AH KUAFORLER VE BENIM HER SEFERINDE ONLARIN AKLINA UYMAM.belımdekı sımsıyah saclarımı kat attırayım dedım ensemden cart dıye makası vuran PENDIK TALATIN O MUHTESEM PERSONELI ACILISI SEN YAPTIN HAKKIM HELAL DEGILDIR.rengını acalım sıyah senı cok sert gosterıyo deyıp MAVI SIYAHI BAL KARAMELE DONUSTURCEM DIYE SACIMI YAKAN KUAFOR NECO ESIMLE SOHBETIN DOZUNU AZ TUTSAYDIN KEL OGLANA BENZEMEYECEKTIM.YANIKLARI KISALT DIYE GITTIGIM PENDIK YILIN KUAFORU SECILEN AYDIN TANER SACIMIN ARKASINI OYUP ONDEN IKI TEL UZUN BIRAKIP BENI DAHA KOMIK BI HALE SOKTUGUN ICIN SENI YILIN DEGIL TUM ZAMANLARIN KUAFORU ILAN EDIYORUM.son olarak 1 yıl ıcınde sacımı her ay kestırdım.burdakı tarıflere uydum sacım en azından toplanacak kadar uzadı ve teelefonumu caldırdım sac dıplerımde ıyıcene cıktı sıyah boyalıydı yıne ve asırı beyazım var keyfım yerıne gelsın dedım PENDIK WOMAN ART HAKANA GITTIM.SACIMI dogal koyu kullu kumral yap dedım.beyefendı meger bana surprız yapacakmıs mavı sıyahtan orıelle donupte yıne koyu renge boyanırmıymıs acmısken sarı tonları yapacakmıs.saclarım 2. kez yadı bınbır zahmet toplanacak kadar uzattıgım saclar YINE YANDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.ALLAH BELANIZI VERSIN.BARI VICTORIA BACHIMIN BI MODELI VAR COK SEKSI ONU KES HEM BEN GAYRI IHTIYARI MEMNUN OLAYIM HEM SACLARIM YANIKTAN KURTULSUN DEDIM.ONUDA BECEREMEDILER HELAAAAAL.SONUC:ENSEMDE SAC YOK ONLER BI GARIP VE SACLARIM KAHVE.EN NEFRET ETTIGIM RENK. CUNKU ESMERIM CUNKU YUZUMUN RENGIYLE AYNI BOGUYOR BENI.BU KUAFORLER BENI BOGUYOR.SUANDA SACIMDA ILK KURUM SINAMEKI VAR.AXCITE DIYE BIR SERUM KESFETTIM GITTIGIDIYORDA 2.SURUSUM COK IDDIALILAR AYDA 8 CM VAADEDIYOR ARTI YANINDA MINOXIL KULLANMAMI TAVSIYE ETTILER.AKSAMLARIDA MAYALI SUT ICIYORUM 4 GUN OLDU.ICERDEN DESTEK OLARAK BIOTIN VE MULTI VITAMIN ALIYORUM.COK BISI ISTEMIYORUM KUT SAC YAKISIYO BANA 1 AYDA BELIME GELSIN DIYE FAHIS BI HAYALDE KURMUYORUM.SADECE 4 CM KADAR GITTI SACIM YINE KUT OLSUN TOPLAYABILEYIM OKADAR INANIN SUANDA AGLIYORUM APTALLIGIMA 1 HAFTADIR UYUYAMIYORUM GECELERI SIZE AY SONUNDA SACIMIN SUANKI VE AY SONUNDAKI HALINI KOYACAGIM INSAALLAH ISE YARAR.CUNKU SINAMEKI BI ARA KULLANMISTIM AMAN ISE YARAMIYO DIYE BIRAKMISTIMKI BIRAKINCA SACIM FENAAAAA UZAMISTI USTELIK DUZENSIZ 1 YADA 2 KEZ KULLANMISTIM.TUM KUAFOR MAGDURU HEMCINSILERIME SABIR DILIYORUM

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sofia55 arkadaşım ben sana cevap yazayım derken boş gönderdim aynı dertlerden bende muzdariptim seni çok iyi anlıyorum benim saçlarım hep yanmış ve aynı seninki gibi kısacıktı erkek modeli kestirmek zorunda kalmıştım ve uzamıyordu ama yağlarla 1 yıl içinde kalçamda şuan saçlarım ve benim uyguladığım formül
Çam terbentin
Badem yağı
Hint yağı
Sarımsak yağı
Susam yağı
Yılan yağı
Üzüm çekirdeği yağı
Hindistan cevizi yağı
Jojoba yağı
Bunları saçlarımın diplerine masajla sürüp en sonda bütün saçlarıma sürüyordum ve en son durulama suyunada elma sirkesi ekliyordum inş işine yarar arkadaşım çok üzüldüm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

şampuanıma çam terebentin koydum 1 kapak. 2 defadır kullanıyorum ama dökülme başladı. dökülme yapar mı terebentin ?

Arkadaşlar çam terebentin çok güçlü bir inceltici maddedir yağlı boyada tiner yerine de kullanılır boyayı çıkartmak veya açmak için. O yüzden kullanırken asla direkt saç derinize sürmeyin aman diyim. Etkisini göstersin istiyorsanız şampuanınıza 7-8 damla damlatın çalkalayın bu şekilde kullanın ve bu şampuanın yüzünüze veya vücudunuza gelmemesine özen gösterin çünkü saç köklerini uzatıp güçlendirdiği gibi kıl köklerini de uzatıp güçlendiriyor.
Not: Ayrıca çam terebentin saçınızı kurutabilir, eğer saçlarınız kuruysa kullanmanızı önermem normal veya yağlı saçlara daha uygundur.

Bazı saçlarda koku kalabiliyor, ilk kullanımda anlarsın canım...

Kılıçbalığı hazır seni görmüşken hemen sormak istedim :) ben sinameki kürü ve sığır iliği kürlerini yapıyorum uzun zamandır, arada maya maskesi ve yine aktardan aldığım yağ karışımlarından oluşan bir bakımda uyguluyorum haftada bir kez saç diplerime,bir de bunun yanında yine kk den aldığım bilgilerle sarımsaklı dkh lı çamterebentin ve badem yağından oluşan bir şampuan hazırladım onu da kullanıyorum ve yine restorex adlı hızlı uzatan bir şampuan aldım 2. yıkamayı da onunla yapıyorum ki koku vs kalmasın.. en son çıkarken de sirkeli su ile duruluyorum saçımı,yalnız aklıma takıldı abarttım mı ben :)
Tamam hızlı uzasın sağlıklı olsunlar istiyorum ama bütün bunları yaparken geriye gitmek istemiyorum.Bazılarını bıraksam mı sence?

Kızlar merhaba ben bir şey danışmak istiyorum saçlarım uzasa bile uzadıkça inceliyor ve az görünüyor bunun için ne yapabilirim ?

şampuanıma çam terebentin koydum 1 kapak. 2 defadır kullanıyorum ama dökülme başladı. dökülme yapar mı terebentin ?
hayır canım başlarda öyle gelebilir, ama sonradan dökülme -kepek-matlık gibi sorunlar kalmıyor, aynı şekilde uzun zamandır uyguluyorum , ayda 3 cm uzama elde ettim..

Arkadaşlar çam terebentin çok güçlü bir inceltici maddedir yağlı boyada tiner yerine de kullanılır boyayı çıkartmak veya açmak için. O yüzden kullanırken asla direkt saç derinize sürmeyin aman diyim. Etkisini göstersin istiyorsanız şampuanınıza 7-8 damla damlatın çalkalayın bu şekilde kullanın ve bu şampuanın yüzünüze veya vücudunuza gelmemesine özen gösterin çünkü saç köklerini uzatıp güçlendirdiği gibi kıl köklerini de uzatıp güçlendiriyor.
Not: Ayrıca çam terebentin saçınızı kurutabilir, eğer saçlarınız kuruysa kullanmanızı önermem normal veya yağlı saçlara daha uygundur.

evet, inceltici , evde boya işlemi yaparken kalan pürüzleri çam terebentinimle çıkararım, fakat bir şampuana 7-8 damla hiçbir etki etmez, ben 1 kapak katıyorum, şampuana göre değişiyor kuruluk, komilide kurutmuşken , gliss'te yumuşacık oluyor saçlarım..

kızlar sarımsakı ne kadar koyuyorsunuz? bir diş mi? şampuana katılsa da o kadar keskin bir kokusu var ki bana nolursa olsun saçta kalır sonra da terleyince diplerden diplerden kokar gibi geliyor :/

kızlar sarımsakı ne kadar koyuyorsunuz? bir diş mi? şampuana katılsa da o kadar keskin bir kokusu var ki bana nolursa olsun saçta kalır sonra da terleyince diplerden diplerden kokar gibi geliyor :/
aynen öyle oluyor sütte kaynat istersen kokusunu alır derler.
ama bana kalırsa sarımsak yağı al onlar kokusuz oluyor, 1 yıl kadar gider şampuana katarsın sürekli

Merhaba hanımlar ben de sacim hemencecik uzasin belime gelsin istiyorum.
Sacimi subat ayinda omzumda kestirmiştim sonra tabiiki cok pisman oldum.
Sacimi her gun duzlestiren masa yapan bir bayanim ve duzlestirmenin sacimi uzattigini guzellestirdigini gordum. Sacim belimden 4 parmak yukariya gelmisti yani bayagi uzadı.
Sacimda cok az kirik vardi onlari aldirmak icin kuafore gittim ama acemi oldugundan omzumun 2 parmak asagisina kadar kesti ben o kadar emek vermistim :KK43:
Simdiyse muskatli bi tarif kullaniyorum daha 2 kez uyguladim bu kuru yani 2 haftadir..
Bakalim ise yarayacak insallah..

Bende saç uzatıyorum bakalım artık nolucak :)
SArımsağı denmek istiyorum ama kokusundan korkuyorum

Bende saç uzatıyorum bakalım artık nolucak :)
SArımsağı denmek istiyorum ama kokusundan korkuyorum

evet canım normal şampuana kendin katarsan koku yapıyor gerçekten.. maskesini de yapsan aynı.. ama hazırlardan aldığın zaman kokusuz oluyor, içinde birçok bitki özü de oluyor.. yada istersen aktardan kokusuz sarımsak yağı al her kullandığın şampuana damlat.. 1 yıl belki daha uzun süre idare eder seni

evet canım normal şampuana kendin katarsan koku yapıyor gerçekten.. maskesini de yapsan aynı.. ama hazırlardan aldığın zaman kokusuz oluyor, içinde birçok bitki özü de oluyor.. yada istersen aktardan kokusuz sarımsak yağı al her kullandığın şampuana damlat.. 1 yıl belki daha uzun süre idare eder seni

Denicem Teşekkür ederim :KK55:

X