Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçım ince telli.

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

liiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
270
0
saclarım ince telli cokta sık degil biraz gürleştirmek sıklaştırmak istiyorum kız arkadaşım sacın seyrek dedı ordan farkına vardım zeytinyagı sabunu kullan dedı ama bildiniz belki daha etkili yöntem vardır.bana yardımcı olabilirmisiniz bilgi verin lütfen.

benimkiler de çok ince telli napsakta kalınlaşsa acaba. ben kayısı sabunuyla yıkamaya başladım bakalım bi değişiklik olacakmı iyi gelirse sizede söylerim

Zeytinyağlı iyidir ama saçınızı sertleştirir fakat ısırgan otlu sabun güçlendirir

Benim saçlarımda çok ince telliydi. Hatta elime aldığımda görünmüyordu bile. Haftada bir kere ev yapımı yoğurdu saçlarımın tümüne sürüp, başıma bir torba giydim ve sıkıca bağladım. Hava almaması gerekiyor.20 dk bekletip yıkadım. Buna uzun süre devam ettim. Tavsiye ederim. Saç tellerim şu anda eski halinin iki üç katı daha kalınlaştı.

Cidden mi:1shok: bunu hiç duymamıştımm..deneyeceqim..Ne kadar süre dewam ettirsek faydasını qörürüz ki:uhm:

saç teli genetiktir ne yaparsan yap değişmez

ama belki boya yaparsan bikaç kez üst üste kalınlaşır ama biraz yani çok değişiklik olmaz

saçlarını gür göstermek için çıt çıt saç tak

saç teli genetiktir ne yaparsan yap değişmez

ama belki boya yaparsan bikaç kez üst üste kalınlaşır ama biraz yani çok değişiklik olmaz

saçlarını gür göstermek için çıt çıt saç tak

canım senin dedine katılıyorum genetiktir mutlaka,ama canlardırmak güclendirmek aslında istedıgım bunun içinde etkili bi yöntem aıyorum .:)

Mutlaka genetik ama bazı bakımların faydası oluyor. Eski haline göre çok şey değişiyor. Ben deneyerek öğrendim.
Saçlarımı taradığımda dökülenleri kolay kolay göremiyordum. Ciddi anlamda canlandı ve güçlendi. Resmen lavoboda saç tellerimi görebilmek bana keyfi vermeye başlamışı. Her hafta yaptım. Bazen sıkılıp uzun aralar verdim. Sonrasında yine başladım. Dağınık olarak 2 3 yıllık bir süreci oldu.

Benim saçlarım da ince telli yani o kadar da ince değil ama seyrek işte brz sıklaşmasını istiyorum bunun için de ıhlamur çayının iyi geldiğini duydum 1 2 haftadır kullanıyorum ıçıne karanfil de atıorum henüz bi sonuç alamadım bakalım devam edicem böle olmadı şu ampülleri denemeyi düşünüorum ama ıhlamuru 1 ay deniyim de bi sonuç alamazsam ona geçerim:) olumlu sonuç alınca paylaşalım lütfen kızlarkaydirigubbakcemile5

Mutlaka genetik ama bazı bakımların faydası oluyor. Eski haline göre çok şey değişiyor. Ben deneyerek öğrendim.
Saçlarımı taradığımda dökülenleri kolay kolay göremiyordum. Ciddi anlamda canlandı ve güçlendi. Resmen lavoboda saç tellerimi görebilmek bana keyfi vermeye başlamışı. Her hafta yaptım. Bazen sıkılıp uzun aralar verdim. Sonrasında yine başladım. Dağınık olarak 2 3 yıllık bir süreci oldu.

ne uyguladım saclarına.

Benim saçlarım da ince telli yani o kadar da ince değil ama seyrek işte brz sıklaşmasını istiyorum bunun için de ıhlamur çayının iyi geldiğini duydum 1 2 haftadır kullanıyorum ıçıne karanfil de atıorum henüz bi sonuç alamadım bakalım devam edicem böle olmadı şu ampülleri denemeyi düşünüorum ama ıhlamuru 1 ay deniyim de bi sonuç alamazsam ona geçerim:) olumlu sonuç alınca paylaşalım lütfen kızlarkaydirigubbakcemile5

peki canım dene bakalım sen sonra bize bildir.

öyle her duyduğunuzu sürmeyin saçlarınıza yasık
ben sadece bişeyi denedim etkili oldu burda okuduğum bişeydi bir avuç karanfile yarın kg su ekleyip bir gün bekleyip saça ve diplere sürüyorsunuz hergün 1 kere 10 gün içinde saç çıkarıyormuş bnm 2günüm dökülme çok azaldı saçı sürer sürmez kalınlaştırıyor parlatıyor kokusuda güzel renkte bi değişiklik yapmıyor yani kararma vs olmuyor bildiğiniz karanfil bu arada şu agız kokusuna ii gelen kuru olan bakkalda satılan bir gün beklemek istemiyorsanız karanfillere kaynar su dökün soğuyunca sürün denemeye değer bitkisel zararsız bunu her saç dökülmesi olan konulara kopyalıyorum benim dökülmem durdu herkese derman olsun istiyorum iyi gelirse dua edin yeter

X