Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımı boyadığıma pişman oldumm :((

cifmatik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
2.958
420
kızlar ben doğal kestane saçlarıma krepe balyaj attırdım ama hiç istediğim renk olmadı çok çiğ durdu. kapatmak için tümden boyayım dedim kuaförün güzel olur lafına kanıp

bakırlı bi kahveye boyattım. boyar boyamaz çok kırmızı geldi ve direk beğenmedim dedim. o da kendi rengime boyadı koyu kahveye. o sarılar kapandı.

ama bi önceki boyadan kalan kızıllık saç diplerimde çok belli oluyo :KK43:( alt taraflar kendi doğal rengim ama dipler kızıl kızıl parlıyo iğrenç ya :KK43:(

bi kaç yere sordum bi ay bekle sonra kendi rengine boyayalım dediler. bi ay bekleyemem 15 gün sonra boyatmayı düşünüorum kahveye.

sizce kahveye boyasam bu kızıllar gider mi? kızıldan kurtulmak zor diyolar napcam yahu :KK43:( bin pişman oldum o kadar güzel saçlarım vardı ki :KK43:(

kızlar bugün bi kaç kuaföre sordum bi çok şey söylediler kafam çorba oldu gene.

bi tanesi bi ay bekle sonra kahveye boyayalım dedi.

bi tanesi hemen gözenekler kapanmadan küllü kumrala boyayalım dedi. ama onda da yeşillenme riski var çünkü saçımdaki balyajda küllüydü:KK43:

şu an sadece tepe kısmı kızıl kızıl parlıo alt kısımlar normal kahverengi.

kahve boyadan sonra alttan yine kızıllar çıkar bi iki yıkamada diyolar :p

of nası kuttulcam ben bu kızıldan :KK43:(

sarı balyajda da hevesim kaldı. aslında kendi saç rengime boyatıp uçlarına yine balyaj attırasım var. ama çok mu yıpranır korkuyorum. bi de dipten kızıllar çıkar mı yine:p

şu kızıldan nasıl kurtulurum ??

kızıllar gider canım gittiğin kuaför yapamıyorsa kuaförünü değiştir bence bu kadar sıkıntı etme:)

kızıllar gider canım gittiğin kuaför yapamıyorsa kuaförünü değiştir bence bu kadar sıkıntı etme:)

kızılı ilk başta hiç yakıştıramadım kendime. şu an gözüm alıştı gibi:))

cnm bi de kızıldan kurtulması zor diolar ya o yüzden bulaştığıma pişman oldum.

evt kuaförümü deiştiriorum. 1 ay kadar beklicem kızıllar akar inş biraz. sonra kahveye boyatıcam tekrar bakalım :p

kızıllar akmasa bile koyu kahveye boyayarak kapanır

tabi iyi bir kuaförün elinin değmesi daha iyi olur

X