Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarımı kazıtmayı düşünüyorum sizce bir faydasını görür müyüm?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bn kazıttım saçımı 2 sene once , kısa saçı sevdgm ve kompleksli olmadıgım icn :) kel kel gezdim hele yazın cok rahat oldu , ama saçımda pek bi degişklk olmadı, uzarken guzel oluyo ,,kısadan ortadan uzuna her model denenebiliyo :) smdi bile 2 sene olmasına ragmen insanlar bni kel hatırlıyo :) gorunce aa saçların uzamıs mı snn diyolar oysaki 2 yıl da kac kere kestrdm ben ...

canım benimde doğumdan sonra sacım feci sekilde dökülüyordu 5 aya kadar devam etti benim sacım çok oldugundan beni pek rahatsız etmiyordu şimdi dökülme durdu cok şükür
tavsiyem ısırgan otu, kullanmadım ama hep iyi yorumlar okudum annemede önerdim üstelik bence denemekten bişi olmaz birde su yağ karısımlarının faydası oluyor aktarlarda satılan karısımlar

ay bendemi kazıtsam acaba.kapalı olsam yada çalışmıo olsam hiç düşünmeden denicem ama şimdi cesaret edemiorum.çok kararsızım-tatlicadiarzu-

ben de düşünüyordum bir ara ancak anladım ki ömrüm boyunca yapamayacağım bir şey bu:KK31:

ancak kazıtıp bildiğin tıraş jiletiyle 2 günde bir tıraşlanınca eminim saç çok daha kalın telli çıkacaktır. buna eminim.
ancak dökülmeyi engeller mi veya gürleştirir mi onu bilemiyorum. gerçi jiletlenince kökleri sağlam oluyor o yüzden azaltabilir.

X