Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar buda benım saclarım yorumlarınızı beklıorum ten rengıme kas rengıme gore daha acıkmı koyumu gıder???:ecrin_bebek: :emir_bebek:

gölge veya balyaj attırabilirsin bence canım, çok açık yakışmayabilir ama ne koyu ne açık orta tonlar yakışır bence...benim tenimde koyu ama saçlarım açık renk , kötü durmuyor, yakışacak tonu ayarlamak önemli..önce bi balyaj yaptır bence gözün alışırsa boyarsın , karamel tonları falan olabilir..örnek çağla şikel, teni ne kadar koyu ama saç rengi süper olmuş..sen ondan daha açıksın..
koyu saç esasında herkese yakışmıyor, kimi insanı çatık kaşlı gösterebiliyor..ifadeyi yumuşatmak için açık renkler, gölgeler, balyajlar koyu tenlilere güzel oluyor..

Son düzenleme:
gölge veya balyaj attırabilirsin bence canım, çok açık yakışmayabilir ama ne koyu ne açık orta tonlar yakışır bence...benim tenimde koyu ama saçlarım açık renk , kötü durmuyor, yakışacak tonu ayarlamak önemli..önce bi balyaj yaptır bence gözün alışırsa boyarsın , karamel tonları falan olabilir..örnek çağla şikel, teni ne kadar koyu ama saç rengi süper olmuş..sen ondan daha açıksın..
koyu saç esasında herkese yakışmıyor, kimi insanı çatık kaşlı gösterebiliyor..ifadeyi yumuşatmak için açık renkler, gölgeler, balyajlar koyu tenlilere güzel oluyor..

tamam canım tesekkür ederim dikkate alacağım önerini

arkadaşlar buda arkadaşım saçı maşallah:nazar: oda ne yaptırsa diye düşünüyo napsın sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör:
ya benim saçlarım arkadaşınınkinden daha uzun aslında ama boyum uzun olduğu için belime ulaşamadı saçlarım bi sürü boyu kısa olanların saçı da uzun gibi görünüyo gerçi arkadaşının boyu kaç bilmiyorum ama sokakta gördüklerim sınıf arkadaşlarım hep öyle keşke daha kısa olsaydım :KK43:

ya benim saçlarım arkadaşınınkinden daha uzun aslında ama boyum uzun olduğu için belime ulaşamadı saçlarım bi sürü boyu kısa olanların saçı da uzun gibi görünüyo gerçi arkadaşının boyu kaç bilmiyorum ama sokakta gördüklerim sınıf arkadaşlarım hep öyle keşke daha kısa olsaydım :KK43:

onun boyuda kısa 1.55 flndır bende 1.70 im bnmkilerde uzun aslında ama kısa duruyo işte olsun ya boyu posluyuz ama :) bnmde genelde saçları uzun diye beğendklerm kısa boylu hep

onun boyuda kısa 1.55 flndır bende 1.70 im bnmkilerde uzun aslında ama kısa duruyo işte olsun ya boyu posluyuz ama :) bnmde genelde saçları uzun diye beğendklerm kısa boylu hep
işte boyları kısa diye saçlarını uzun sanıyoruz
al benim saçları o kısa boylu kızlara tak poposunun altına kadar gelir valla
onların saçları bana taksak göğüslerime bile gelmez
ben de 1.73üm, neyse onlar boyunu uzatamaz ama biz saçımızı eninde sonunda uzatırız dimi böyle avunalım gamyoncuiremsu

işte boyları kısa diye saçlarını uzun sanıyoruz
al benim saçları o kısa boylu kızlara tak poposunun altına kadar gelir valla
onların saçları bana taksak göğüslerime bile gelmez
ben de 1.73üm, neyse onlar boyunu uzatamaz ama biz saçımızı eninde sonunda uzatırız dimi böyle avunalım gamyoncuiremsu

delikafadulden

aynı düşüncelere sahibiz :KK70:

benim boyum 155 ve evet saçlarım çok çok uzun olmamasına rağmen uzun gibi duruyorlar..

Su ana kadar hic boyatmadim saclarimi. Bu resimde de banyodan sonra direk disarda kurumus hali. Gayet dogal bir sac resmim yani. =]

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu da benim örgülü saçlarım hemide kendim ördüm zemuszemus

Eklentiler

• $DSC01040.jpg
    $DSC01040.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 44
X