Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
işte boyları kısa diye saçlarını uzun sanıyoruz
al benim saçları o kısa boylu kızlara tak poposunun altına kadar gelir valla
onların saçları bana taksak göğüslerime bile gelmez
ben de 1.73üm, neyse onlar boyunu uzatamaz ama biz saçımızı eninde sonunda uzatırız dimi böyle avunalım gamyoncuiremsu

yaaa inanırmısın aynı sorun bendede var çok sevdiğim bi arkadasım var ve benden cok cok kısa ben 1.72 falanım o 1.55 bile yok :) aynı günde kestrdk saçlarımızı ve o bnden braz dha kısa kstrdı bir parmak kadar bnmkiler göğsümün altnda onunkileeerr belinin aşağısında iştee :S onun sacını bnmle değiştrsek bnde ensemde gbi olur sempatiksalakcinni

catsql.jpg

bunlar da benim saçlarım

yaaa inanırmısın aynı sorun bendede var çok sevdiğim bi arkadasım var ve benden cok cok kısa ben 1.72 falanım o 1.55 bile yok :) aynı günde kestrdk saçlarımızı ve o bnden braz dha kısa kstrdı bir parmak kadar bnmkiler göğsümün altnda onunkileeerr belinin aşağısında iştee :S onun sacını bnmle değiştrsek bnde ensemde gbi olur sempatiksalakcinni

siz şimdi böle diyince fark ettim ya çok doğru bi tespit..bende 174 varım..:eek:

bunlarda benim saçlarım düz ince telli ve gür oyüzden sevmiyorm pek ve hiç boyamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ophelia35

bu saçlar sevilmez mi maşallah harika saçların var tam sevdiğim gibi

maşallah diorum başka bişe demiorum.uzasa benimkiler de aynı böle olur ama :SSS ne zamana bu kadar uzar allah bilio

buda benim saçım kızlar.
gören yaptırdım zannediyor.
kendi doğal hali bu bişey yaptırmadım yani.
farklı renklerde çıktığı için 3 resim koyuyorum..

2.olan flaşlı çekim.
diğerleri normal...

canım saçların çok havalı olmuş maşallah..
uçlarındaki ve diplerindeki boyaların nolarını veya isimlerini biliyor musun canım ?
kuaföre ne demek gerekiyor böyle boyaması için..( yani uçlara balyaj, gölge vs.. gibi kaydirigubbakcemile3 )

canım saçların çok havalı olmuş maşallah..
uçlarındaki ve diplerindeki boyaların nolarını veya isimlerini biliyor musun canım ?
kuaföre ne demek gerekiyor böyle boyaması için..( yani uçlara balyaj, gölge vs.. gibi kaydirigubbakcemile3 )

sağol canım..
dipleri kendi rengim :) balyaj bu.
dedim ki kuafore gunesten acılmıs gibi dursun dedim böyle yaptı..fazla acılmıs oldu ama :KK70:

X