Saçlarını kendi boyayanlar

Niloyatospikk

Believe in yourself
Pro Üye
23 Ocak 2016
30.430
45.944
Hanımlar saçlarını kendi boyayanlar nasıl boyuyor özellikle renk değişimi yapanlar

Saçlarımda ombre var ama yenileri yapılması gerek kuaförde onca vakit beklemek beni sinir ediyor çok vakit kaybı tüm günü alıyor saçlarımı kestirip evde kendim açık kumral rengi yapmak istiyorum kendim evde böyle hiç girişimim olmadı saçlarımı mahvetmek de istemiyorum sizler nasıl yapıyorsunuz?

Merhaba ben birkaç yıldır kendim boyuyorum, aldığım renk ve markayı değiştirmiyorum. Kuaföre gittiğimde birkez açtırırken yandı ve düzelmesi için hep kestirmek zorunda kaldım , benim tek renk bu arada , ombreyi yapamam tabii 🙂

Merhaba ben birkaç yıldır kendim boyuyorum, aldığım renk ve markayı değiştirmiyorum. Kuaföre gittiğimde birkez açtırırken yandı ve düzelmesi için hep kestirmek zorunda kaldım , benim tek renk bu arada , ombreyi yapamam tabii 🙂
Ombre evet yapılmaz tek renk boyayı uygulamadan önce açma işlemi yaptınız mı sizin ne renk saçınız?

Ombre evet yapılmaz tek renk boyayı uygulamadan önce açma işlemi yaptınız mı sizin ne renk saçınız?
Yıllardır aynı boyayı kullanıyorum çok net hatırlamıyorum ilk boyarken saçım ne renkti ama hatırladığım şey şu , boyayı sürdüğüm bu renk tutmazsa diye düşünmüştüm tuttu yani demekki şuankinden bir tık koyuymuş .. şuan açık kumral , açma işlemi yapmadım :KK16:

X