Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınizin Cabuk Uzamasi icin Kil Kullanin

Evt kilin saçı uzattığını bende duymuştum ama banyoda temizliği zor oluyo.Beltin sana ulaşmaya çalıştım ama özel mesajın kapalı konunun birinde eczacının önerdiği şampuanı kullanıyorum yazmışsın hatta o konuya yazı yazdım hangisi diye görmedin galiba o şampuanın ismi ne acaba yazarsan sevinirim.saçı uzattığını ve yeni saç çıkarttığını yazmışsın.

placenta shampoo cnm yazmıştım gerçi görmedin herhalde

arkadaşlar iyi hoşda bu kili nasıl, ne kadar, özellikle toz halinde mi yoksa macun kıvamına getirip mi sürecez? Temizlenmesi zor deniyor onu nasıl yapacaz?

macun gibi yapcaksın, saçına yetigi kadarını ayır yap göz kararı ile belirle ..
Kullancagın zaman diger kısmını kullancaksın,şampuan filan koymadan sadece suda bence temizlemesi o kadarda zor degil

o zaman şu mudur yani
bi miktar kil macun haline getiriliyor
banyodan önce saçlara sürülüp yarım saat bekletiyor
ve bu da saçı uzatıyor?

kullanan arkadaşlar var mı?
uzama oldu mu gerçekten?

evet odur ben kullanmaya daha yeni başlıcam annanem kullanmış işte yazmıştım başta :KK70:

Ayda ortalama ne kadar uzatıyor acaba.Kullanan arkadaşlar sonuçları yazarsa ona göre bir faydası olursa hemen yaparım.

evet temizlenir canım zaten eskiden şampuan yok die bunla yıkarlarmış ila yıkacam diyosan sen bilirsin yani :KK70:

hımmm kil bakımı yaptıktan sonra şampuan kullanmayalım yani dogrusu buysa eger bunu yapalım . gittim üşenmedim kil aldım akşam yapıcam bakalım yıkayınca yorumumu da yaparım

Şu entele bitsin bende başlıcam,annem metede metede bi hal oldu

hım bende entele 1 ay kullanmıştım bıraktım yeni şimdide yag bakımı yapıyorum bide kil denicem

entele bende bi işe yaradı uzaatı bayagı ama ayda 2,5 - 3 yani dedikleri gibi degil 6 santim filan olmadı kili ve ilaçları denicem bende :KK70:

sanırım benimde 2 cm uzadı aman aman bişey degil yani. ben daha fazla kullanmaya çekindim açıkçası zehirli olması sebebiyle kanser riskide fazla diyolar bu yüzden bıraktım

evt kızlar kili sürdüm saçıma deneyimimi anlatıyım size
amacım saç dibi ve uçlarına sürmekti ama diplere sürerken dondu hemen diger taraflara süremedim neyse uçlara süreyim dedim çok çabuk donuyor saçta sürereken neyse vel hasıl zorla sürdük bu arada benim saçlarım uzun aslında belkide bu yüzden sürmek zor oldu. madem uzun ne sürüyosun derseniz yıprandıgı için sürüyorum neyse yıkamaya gelince çok rahat yıkadım bol suyla ama şampuan kullanmak durumunda kaldım çünkü demiştim bazı yerlerine kil süremedigimi bidaha denermiyim bilmiyorum açıkçası biraz zor oldu benim için haberdar ediyim sizi dedim

gazi annem bizde kücüken bitlendimiz zaman kafamiza sürerdi sonra ince tarakla tarardi ama kili bende duydum sac uzattigini hic demendim

hımmm kil bakımı yaptıktan sonra şampuan kullanmayalım yani dogrusu buysa eger bunu yapalım . gittim üşenmedim kil aldım akşam yapıcam bakalım yıkayınca yorumumu da yaparım

evt sabah oldu kız naaptın kili nasıl temizledin memnun kaldın mı anlat bakem :)

evt kızlar kili sürdüm saçıma deneyimimi anlatıyım size
amacım saç dibi ve uçlarına sürmekti ama diplere sürerken dondu hemen diger taraflara süremedim neyse uçlara süreyim dedim çok çabuk donuyor saçta sürereken neyse vel hasıl zorla sürdük bu arada benim saçlarım uzun aslında belkide bu yüzden sürmek zor oldu. madem uzun ne sürüyosun derseniz yıprandıgı için sürüyorum neyse yıkamaya gelince çok rahat yıkadım bol suyla ama şampuan kullanmak durumunda kaldım çünkü demiştim bazı yerlerine kil süremedigimi bidaha denermiyim bilmiyorum açıkçası biraz zor oldu benim için haberdar ediyim sizi dedim

Ya nasıl olur arkım kullandı yarım saat filn tuttu hiç öyle bi sorunu olmadı

valla ne biliyim saçlarım hala sert. belkide saçlarım boya ondanmı acaba