Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınizin Cabuk Uzamasi icin Kil Kullanin

evet dafne toplam kullanma sonucundaki etkiyi yazdı yani 10 yıkama artı 2 haftalık sireç hemen hemen 4 hafta 1 ay olur o da ama ayda saçlar en fazla 2 cm uzar ve herkeste aynı etki olmaz

benim saclarım ki hiç uzamayan saclar insallah bendede aynı sonucu verir .. deniycem

yaa bende kil maskesi istiyorum ama ogc nin sayfası açılmıo dafnee sen nasıl aldın annatır mısın canım yaa bende istiyorum :KK43:

bnde kil sabunu var vücudumu onla yıkıom...saçımıda onla yıkasam aynı işlevi görürmüki =P ?

hani orta okul yıllarında yaptıgımız kırtasiyelerde de satılan onlara şekil verip kuruturduk o mu canım bilgi verirsen çok sevinirim..

yeşil sabunda saça çok ii gelio ya ben denemiştim . kazık gibi oluyo kepek fln kalmıo

kazık gibi olur evet ama sonradan bence kremlerle fln yumuşatabilir bir onu denemediğim kalmıştı

yani bende ole etki yarattı canım :)) kazık gibiydiama keepekten eser yoktu sizleri bilemiyeceğim

kızlar killi karıstırdım sürdüm saçıma yarım saat beklettim yıkadım saçlarım kazık gibi oldu :) tararken ses çıkıo evde biraz daha kil var onuda başka vakir kekikli suyumla karıstırıp denicem :KK70: bide şimdi turplu su hazırladım içine sarımsakla sirke koydum kokusu çok kötü olmasın diede azıcık tarçın bakalım ne olcak havuçlu su kullanmıstım ben elma sirkesiyle karıstırıp süperdi saçlarım yumuşacık o bana uzatma yaptı kızlar bu arada bakalım şimcik su su bitene kadarda turba devam edim sona yine kil yapcem:KK70:

Yok artık bi sürmediğimiz gaz kalmıştı onu da sürelimdelikafadulden Canım tamam gaz saçtaki bitleri iyi geliyor ama uzaması için de sürekli saça gaz sürülmez ki :1shok: ben kilin yararlarına bakıyorum sanırım saça yararlıymış ama arıtması zormuş

ya kil bende kullandımm ama pek kötü yapıoo zaten sonrasında şampuan saç kremi bi hal oluoomm :roflol:

ya kızlar ben yeşil kil almayın meselesini anlayamadım.çünkü bildiğim kadarıyla kilin beyazı,pembesi,yeşili bi sürü rengi var.yani yeşil kil neden kötü olsun ki? hem ben toz halindeki yeşil kili 6 aydır yüzüme uyguluyorum ve çok memnunum.yani bence saça uygulanmasında sakınca yok

bence sakın surmeyın arkadaşlar
sonucta yuzumuze de sodayla suruoruz gersın diye
saçları kurutur
ve döker bence

ya kızlar ben yeşil kil almayın meselesini anlayamadım.çünkü bildiğim kadarıyla kilin beyazı,pembesi,yeşili bi sürü rengi var.yani yeşil kil neden kötü olsun ki? hem ben toz halindeki yeşil kili 6 aydır yüzüme uyguluyorum ve çok memnunum.yani bence saça uygulanmasında sakınca yok

evet bende yeşil kil olayını anlayamadım.bendede yeşil toz şeklinde olanı var aktardan almıştım.saçlarıma bir kez yapmıştım.suyla macun kıvamına getirip sürmüştüm saçlarıma evet önce biraz sertleştiriyo saçları ama sonra normale dönüyo.CADIARZU

arkadaşlar benim bildiğim küçükken annem bize yapardı memleketten kil getirmişlerdi böyle top halinde sert ama öyle taş gibide değil. annem onu suya koyardı eritirdi. ama su biraz fazla olcak banyo tasları vardı ya plastik onların yarısına kadar su koyarda kil onun içinde erirdi. sonra normal şampuanla yıkardı saçımızı ablamın saçları uzundu en son durularken krem niyetine saçına o kilin suyunu dökerdi kilin o dipteki kumundan kaçırmazdı dökerken ve ipek gibi yumuşacık yapardı saçları. ama uzatmaya etkisi varmıydı bilmem. bide öyle deneyin isterseniz.

Arkadaşın yeşili kullanmayın demesi içinde kireç bulunmasıymış arkadaşlar okursanız öyle diyor
Denemeyi düşünüyorum bunu
:eek: