sacmaladim acil yardim

Yapmayın Allah aşkına.konu sahibi 31_32 yaşındaydı sanırım.isteyen istediği gibi kutlasın tabi ama olmadı diye de olay çıkarmak komik.
sorun olmadi diye olay cikarmak degil anlamiyorsunuz regl donemle
Yapmayın Allah aşkına.konu sahibi 31_32 yaşındaydı sanırım.isteyen istediği gibi kutlasın tabi ama olmadı diye de olay çıkarmak komik.
olmadi diye olay cikarmak degil mevzu anlamiyorsunuz regl donemlerimde hep bu sekilde en ufak seye kiziyorum sinirleniyorum bazi zamanlar kendimi tutuyorum fakat boyle bir olay gelisti yani normalde asla huyum degildir nasil duzeltebilirim asil sorun bu

Sonra da "eşim niye doğum gününde yıldönümünde özen göstermiyor" oluyor. Bu adamla 6 yıllık geçmişiniz var, hiç doğum günü kutlamadınız mı daha önce? Az çok kim nasıl bir hediyeden hoşlanır, nasıl kutlama ister anlayamadınız mı?
(Belki duymadınız ama dünyada 1.8 milyar kadın daha var regli olan, yalnız değilsiniz)

Siz de onun doğumgününde arkadaş çağırmışsınız, eşiniz de belki baş başa kutlamak isteyecekti, sordunuz mu arkadaş çağırabilir miyim diye? Çift olup olmaları ne farkediyor? Siz de evlenir evlenmez bekarları ezikleyen tiplerden misiniz?

Bu sefer böyle kutlasın ses etmeyin teşekkür edin öpün, bir sonraki için de "bu sene ikimizin doğumgününde baş başa kutlayalım" diye çıtlatın. Yani adam akşam işten gelene kadar beklemişsiniz bir de. Plan plandır, adam düşünmüş, pasta çiçek almış gelmiş yaranamamış. Hevesini kırıp pişman ederseniz, yaptığını takdir etmezseniz niye özen göstersin?

Eşiniz bir dahaki doğum gününüzde "ne istiyorsan al kendine" derse de hiç bozulmayın.
iste yapmadim boyle ve ne kadar icimden kendime sus ne yapiyorsun desemde susamadim qsiri sacma konustum farkindaydim fakat engel olamadim regl donemlerim hep boyle geciyor nasil gonul alcam kirmadan sorun bu

iste yapmadim boyle ve ne kadar icimden kendime sus ne yapiyorsun desemde susamadim qsiri sacma konustum farkindaydim fakat engel olamadim regl donemlerim hep boyle geciyor nasil gonul alcam kirmadan sorun bu
Ben sizin yerinizde olsam "haklısın, saçma bir tepki gösterdim, ben arkadaş çağırınca doğal olarak sen de arkadaş çağırdın özür dilerim" derdim. İlk doğum günlerimizi baş başa geçirmeliydik, olsun bundan sonraki özel günlerimizde herkes içinden geldiği gibi kutlasın, alınma darılma olmayacak derdim. O regli kelimesini de gömün bir köşeye. Sizin vücudunuzda oluşan gerginliği ne hakla başkasına yansıtıyorsunuz?

Regli anındaki saldırganlığınızın size kaybettireceklerini o an düşünün, adamın suçu günahı yokken ben bunları yapıyorum ya benden soğursa deyin ki çok haklı soğumakta.

Emin olun kimse vazgeçilmez değildir ve evlilikler öyle bir günde bozulmuyor. Birikiyor, siz o an geçti gitti diyorsunuz ama karşı taraf için bitmiyor. Eşinizin sizi mutlu etme yöntemlerine burun kıvırmayın, içinden geleni yapsın. Bıktıkları an seçecekleri hediye ev eşyası almaya dönüyor. Yani hevesle çiçek seçip pasta alma olayı elektronik mutfak gereci almaya evriliyor.

Sizin iş hayatınız yok mu?orada ters davranıp kusura bakma regl dönemindeyim mi diyeceksiniz?aklıma güldür guldurdeki skeç geldi.😁toplantı oluyor, kadınlar regl döneminde, çikolataya falan saldırıp sakinlesiyorlardi.daha bir sürü olay.belki hatırlayan vardır..sizde çikolata falan yiyin😁

Nasıl bu kadar herşeyi ters yaşıyorsunuz. Benim bildiğim evlilik yıl dönümü başbaşa kutlanır, doğum günü partili olur. Aman işte regl olmayı da bahane etmişsiniz kızmak için.

kizlar merhaba, 6 yillik bir beraberlikten sonra evlendik cok mutlu bir evliligimiz var allaha sukur bugun evli olarak benim ilk dogum gunum fakat ayni ay icersinde birde evlilik yil donumumuz var , esimden surekli bir yere gitmeyi luks restaurantlar vs istemem fakat ozel gunlerimiz guzel
kutlansin isterim evli ilk dogum gununde ona sabahtan aksama kadar el emegi guzel
mezelerle bir sofra hazirladim masada yok yoktu bir cift arkadasimizi davet ettim guzel cok karman corman olmayan bir gece gecirdik hediyesini ve pastasinida kestik fakat 3 gun once dogum gunumde esim benim uc bes arkadasim ile plan yapip eve geldi elinde orkide cicegi ve pasta ile ben dogum gunumu asla arkadaslarla olcaksa bile az kisi veya cift isterim sevmem benim icin sadece esim gelse pasta ve cicekle yeterdi. fakat bozuntuya vermeden tesekkur ettim mutlu gorundum arkadaslarim varken ekstra tabi kosusturdum evde misafir vardi sonuc olarak esimde cikti gitti zaten kizlar var rahat oturalim diye fakat ben onunla guzel bir gun gecirmek istemistim yalniz evde pasta vs almasina bile gerek yok degerli hissettirse yeterdi. aksam eve gelince her seyi yuzune soyledim birde regliyim regliyken asla susmam dirdir konustum memnuniyetsizligimi dile getirdim cok tepki vermedi yil donumune saklamistim disari cikmayi dedi... konusuyorum konusurken bir yanim sus diyor fakat regli yuzunden hormonlar tavan asla susmadim ve esimi cok üzdüm halbuki onu cok seviyorum isinin gucunun arasinda dusunde cicegi pastasiyla sevdigim insanlarida ayarlayarak geldi. boyle bir insan olmamam beni daha cok uzdu aslinda fakat gercekten reglimin azizligi hatta oda regli olmana veriyorum dedi konuyu kapatti uyudu nasil gonlunu alicam yardim edin hdhdjjdj
Regl : Ben ne alaka 🙄

Garip garip huylarınızı regle atmayın. Büyüyün olgunlaşın sonra evlenin diye boşuna demiyoruz

Eşiniz bu defa anlayışlı olmuş ama bir iki üç derken eeeeee bir sen mi regli oluyorsun beeee diyecek.

Gerçi evvet bir tek siz regli oluyorsunuz 😆🤦🏻‍♀️🙈 genelde kadinlar regl olur 🤷🏻‍♀️🙈🌸

Neyse şaka bir yana, kendinizi törpülemek için iyi bir ders olmuş diye düşündüm..
Sonuçta regl dönemi de hayatın bir parçası. Her ay ortalama bir hafta desek.

Ee sizin evinizde her ayın bir haftası çöp.
Ne gerek var ?

Bende ikinci dogumdan sonra PMS olustu ve regl döneminden önce psikopata bagladigim oldu resmen. Doktor anti depresan ilaci bile önerdi yani öyle bir sinir 🤦🏻‍♀️ Ama bunun arkasina saklanamayiz tabi. Esinize gidip özür dileyin. Ne düsündügünüzü acik dile getirin. Genelde insanlar kalabalik kutlamayi sever. Oda öyle düsünmüstür

doğum günüm hafta içine geliyordu, eşim dedi ki cuma ya da hsonu akşamı canlı müzik olan güzel bir eğlence mekanına gidip kutlasak olur mu, h.içi yoğun çalışıyorum. tamam dedim fark etmez. doğum günü akşamımda şirketin organize ettiği voleybol maçına gitti iş çıkışı :KK70: ben de gündüz bana süpriz yapıp pastasıyla hediyesiyle gelen kvalidemle geçirdim doğum günümü. böyle de olabilirdi yani, bulmuşsunuz da bunuyorsunuz :KK70: ha bu arada hsonu bir yere gittik mi, hayır tabii ki...

Ben olsam dogum gunu de dahil tum ozel gunleri basbasa kutlamak isterim. Esim de bunu bilir ve misafir davet etmez. Ama siz onu dogum gununde misafir cagirmissiniz, o cagirinca kizmissiniz. Baya sacmalamissiniz. Siz de cagirmasaydiniz o zaman. Her seyi de regle baglamasin şu kadinlar ya. Evet regl zor bi surec ama bazilari da bunu simarikligina kilif olarak kullaniyor. Erkek olsam katlanamazdim bu regl bahanesine cidden

Lütfen yaaaaa,stresi ,şımarıkligi regl bağlamayın.Ben böyleyim diye adamı her ay canından mi bezdireceksiniz??? Bir yıla kalmaz ilişkiyi yipratirsınız.Adam bu sefer hata mı yaptım diye kendini sorgulamaya ,kendini sizden uzaklaştırmaya başlar hop bir de" sen artık eskisi gibi benle ilgilenmiyorsun" diye iyice gerilirsiniz yapmayın.Vucudunuzda olan normal döngünün stresini birilerinden çıkarmayın.
( Bir oncekinde siz arkadaş cagirdiniz diye bir sonrakinde seviyorsunuz diye o da çağırmış adamın suçu ne?)

X