Saç Rengi ve Saç Boyama Saçtaki boyayı akıtmak için doğal bir yöntem biliyor musunuz?

dün akşam bi arkadşımı gördüm.
Ay herbishey çok seviyorum senin şu saçlarını, kabanınla aynı renk vallahi ne güzel kömür karası çokta güzel parlıyor dedi.
Yok arkadşlar yok olmucak bu iş galiba :KK43: ben bu saçı çamaşır suyunada batırsam açılmıcak. Vazmıgeçsem bu sevdadan ne etsem.

Siyahın yakıştığını söylüyorlar ama ben çok sıkıldım. Birde siz bakın arkadaşlar. Yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Ben de siyah mağdurlarındanım... Ya saçımı iyice mahvetmeden açabilecek bir güvenilir kuaför aramaya başladım ben artık =(((

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3anam mahvoldu saçlar:KK70:DDkuru ve kalın yapılı saçları olan arkadaşlar denemeyin be anam valla çalı gibi oldu saçlarım krem sürdüm yarım saat bekledim anca yumuşadı:KK70:DD

ben çok memnunum 2 defa sabunluyorum sonrada elideorun sarırenklimkreminden sürüyorum yumuşacık oluyor şiddetle tavsiye ediyorum

ben çok memnunum 2 defa sabunluyorum sonrada elideorun sarırenklimkreminden sürüyorum yumuşacık oluyor şiddetle tavsiye ediyorum

ben de aynı saç kreminden kullanıyorum. Yok ama yumuşatmıo bnm saçım ilk yıkadığımda güzeldi. Bikaç kez devam edince artık keçe gibi oldu. haftasonu dayanamadım şampuanladımsüprizzzzz Yumuşacık saçlarım geri geldi:sm_cool: Karar verdim arada bi yıkıcam sabunlaşakkıdı

Bu arada resmimi koydum kimse yorum yapmamış demek o kadar kötü:tomato::sm_cool::sm_cool:

bende hemen başlıycam saçımı sabunla yıkamaya.valla kızlar nasıl sevindim anlatamam saçlarım mavi siyah ve artık çok sıkıldım inşallah işe yarar

dün başladım ben de boya akıtmaya..
saçlarım da hala çok guzel..
parlakkhihoyyyt

mrb.saçtakı boyayı birde turp suyu akıtıyormuşşşşş. ne derece doğru bilmiyorum....

benim saçım mavi siyah..en son 3 ay önce boyatmıştım.1 haftadır beyaz sabunla yıkıyorum(bildiğimiz el sabunu)..köpükler resmen mavi oluyor.şampuanla yıkarken mavi olduğunu görmedim hiç..beyaz sabun gerçekten işe yarıyo...

benimde saçlarım mavi siyah ama bir benim saçlarımın rengini açamadı şu beyaz sabun off deliricem nasıl kurtulucam ben bu renkten yaa senağlama

Yaaa ben bayaa bi ugraştım ama olmadı arkadaşlar benim saçlarıma uymadı :KK43: Saçımı sertleştirmekten başka bişi yapmadısenağlama

Yaaa ben bayaa bi ugraştım ama olmadı arkadaşlar benim saçlarıma uymadı :KK43: Saçımı sertleştirmekten başka bişi yapmadısenağlama

canım bence bi daha denemelisin. ben saçımıloreal koyu kestaneye boyamıştım ve saçlarım resmen bildiğin siyah olmuştu sonra kuaför tavsiyesiyle beyaz sabunla yıkadım saçlarımı sonra da şampuanladım elseve le ve yıkadım gayet yumuşak oluyo bu şekilde. hem de saçlarım kendi rengine döndü yani kestaneye. ama şimdi de o kadar bekleyemedim kuaföre gidip saçımı karamel yaptrdım bunun için önce saçımı oryalle açtı. oryal sandıgınız gibi saçınızı yıpratmayabilir. kuaföre göre değişir tabiiki.benimki oryali önce uçlarına sürdü 10 dk bekletti sonra diplarine sürdü 5 dk bekletti sonra yıkadı yani saçlarıımın tonunu bi iki ton kırdı saçımda yarım saat falan bekletip zarar vermedi..gayet de memnunum :lepi: kuaförünüzle anlaşıp yıpranmaya tedbir alabilrsiniz bu şekilde kaydirigubbakcemile

ya beyaz sabun akıtıomu gercekten sıyah sactan kurtulmak ıstıorum bende

Ben beyaz sabun değil de ilkin komilinin zeytinyağlı sabununu kullandım şu an da el yapımı zeytinyağlı sabun kullanıyorum bir aydır. Önce sabunla yıkıorum sonra saç kremi sürüorum. Rengi açıldı biraz altında kızıl falan vardı hafif gözükmeye başladılar. Saçımı da keçe gibi falan yapmadı ilk yıkamalardan sonra alışıyor saç. Hem saçlarım avuç avuç dökülüordu artık dökülmüo hihoyyyt şiddetlen tavsiye ederim.
Biri de artık saçlarımı fazla tuzlu olmadan açtıracileceğim bi kuaför önerse tam süper olacak :nazar:

canım bence bi daha denemelisin. ben saçımıloreal koyu kestaneye boyamıştım ve saçlarım resmen bildiğin siyah olmuştu sonra kuaför tavsiyesiyle beyaz sabunla yıkadım saçlarımı sonra da şampuanladım elseve le ve yıkadım gayet yumuşak oluyo bu şekilde. hem de saçlarım kendi rengine döndü yani kestaneye. ama şimdi de o kadar bekleyemedim kuaföre gidip saçımı karamel yaptrdım bunun için önce saçımı oryalle açtı. oryal sandıgınız gibi saçınızı yıpratmayabilir. kuaföre göre değişir tabiiki.benimki oryali önce uçlarına sürdü 10 dk bekletti sonra diplarine sürdü 5 dk bekletti sonra yıkadı yani saçlarıımın tonunu bi iki ton kırdı saçımda yarım saat falan bekletip zarar vermedi..gayet de memnunum :lepi: kuaförünüzle anlaşıp yıpranmaya tedbir alabilrsiniz bu şekilde kaydirigubbakcemile

Canım ya benim saçlarım simsiyah :KK43: kömür siyah: ( bi seneden fazla zamandır boyuyorum. Denedim bayağı bi zaman biraz kırılsın isdedim siyahlığı ama olmuyor :KK43:(

Biraazda inatçıdır saçlarım hiç bilmiyorumki kime çekti bu inat konusunda:1no2:

siyah ve kızıl renginden kurtulmak gerçekten çok zor bende
sabun kullandım evet aktı ama iğneyle kuyu kazmak gibi çok az akıyor.. En sonunda iyi bir kuaföre gittim ve bitkisel bir şeyle şaçlarımı açtı çokta memnunum saçlarım koyu kızıldan sarıya döndü :) kızılın altında röfle olmasına ve saçımda bir çok renk geçişleri olmasına rağmen :)

Saclarımı ılk defa golge yaptırdım sonra dıp yaptır actır dıp yaptır actır derken sapsarı oldum :bbo: Ben hep aynı renk kalsın ıstıyordum ama oyle olmadı acıldıkca acıldı. Sonra dedım ben bu sapsarı saclarla gezemem boyatayım kuzenıme nasıl olsa tum boya yapıcak.Loreal in iki kutu siyah boyasından al dedı gittim aldım boyadı.Sacımı yıkarken saclarım oyle yumusacıktıkı anlatamam :1rolleyes: Kurutana kadar aynaya bakmıcam dedım. Saclarımı kuruttum aynaya baktım kapkarayım :1shok: :1shok: Eve gıttım kardesım tanıyamadı benı.Martta boyamıstım sonra hazıran sonunda yıne sıyah boyadım dugunum ıcın guzel olmustu saclarım. Kasım ayında yıne sıyah boyadı kayınvalıdem sacımı. Memlekete gıttım annemler ne bu hal karaböcükler gıbı olmussun dedı :1shok: oyle moralım bozuldukı. Ben ılk boyattıgım golgelı halımı ıstıyorum benneyaptımki

Ben de hacı şakir sabun kullandım hatta gecen hafta ılk boyadıgımda dıplerıne dıplerıne surdum sabunu bı taraftan elımle kopurttum. süprizzzzz Durularken gıcır gıcır olması kotu hıssettırıyo ama uzerıne gliss sampuanımı kullandım.Cıktım banyodan kuruttum saclarıı basımı one egerek kuruladım bı kafamı kaldırdım saclarım hala one egik duruyo koptum gulerken delikafadulden sonra taraya taraya ındırdım onları normal halıne ama baktım dıplerı acılmıs cıdden ya :)

X