sadece anlatmak istedim

slawxx1122

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
33
9
32
merhaba,
benim iki abim var. büyük abim çok iyi biri fakat küçük abim içine kapanık, bizimle sohbet etmezdi ve çok sinirli yapısı vardı ben çok küçüktüm ara sıra beni taciz etmeye çalıştı küçük abi annemler bir yere oturmaya gittiğinde her fırsatta bişeyler yapıyodu masaj gibi mesela küçüktük ikimizde anlayamıyodum sonra rahatsızlık duymaya başladım yaptıklarından annem bizi aynı odada yatırırdı gece ne zaman gözümü açsam başucumda olurdu yaşım ilerledikçe nefes alamaz hela geldim kendi kendime ağlamaya başladım evdeki kimse bu durumun farkında bile değildi. sonra yıllar geçti askere gitti ben çok sevindim inşallah ölürde gelmez diyordum ama geldi ve geldiği gece başucumdaydı yine göğsümü okşuyordu bu travmayı hiçbir zaman atlatamadım. sonra beni üniversiteye göndermedi ailem bende evlenmeye karar verdim sevdiğim adamla herşeyi geride bırakmak için başlangıç istedim toparlandım 10 yıldır evliyim 32 yaşındayım şimdi bir kızım var fakat eşimin 1 yıldır beni aldattığını öğrendim ve ben mahvoldum toparlanamıyorum eşim evliliğimizi kurtarmak için herşeyi yaptı ama psikolojim bitmiş durumda kızımla ilgiilenemiyorum.. eşim 38 birlikte olduğu kız ise 22 yaşında benden daha genç çok kıskanıyorum çok kızıyorum ne yaptığımı bilmez haldeyim

Cok çok üzüldüm. Kız olsun erkek olsun anneler evlatlarını kolliycak. Hele hele kız anneleri😞 . Rabbim yardimcınız olsun esinizle ilgili olayda umarım sizim icin en hayirlısına karar verirsiniz. Ama kızınızı ihmal.etmeyin lütfen

8 yaşında kızıyla boşandı benim görme engelli kuzenim 4 sene oldu. Dimdik ayaktalar. Allah daha iyi etsin. Onun da kocası pislik 45 yaşında 27 yaşinda sevgilisi varmıs meğerse boşanmadan önceki 2 sene boyunca.

Küçük değil kızınız. Lütfen pes etmeyin. Çabalayın. Böyle bok gibi babayı kimse istemez. Katlanır yok gibi yaparsanız kızınız hem babasından hem anasından olmuş olur anlayacak vakte geldiğinde. Sizden de nefret eder.

Çok üzüldüm. Umarım abiniz tedavi olmuştur ve şuan böyle bir yetişkin değildir. Siz çok güçlüsünüz lütfen kendi ayaklarınızın üzerinde durup kızınız için hayatınızı yeniden inşa edin Allah yardımcınız olsun 🙏🏻

merhaba,
benim iki abim var. büyük abim çok iyi biri fakat küçük abim içine kapanık, bizimle sohbet etmezdi ve çok sinirli yapısı vardı ben çok küçüktüm ara sıra beni taciz etmeye çalıştı küçük abi annemler bir yere oturmaya gittiğinde her fırsatta bişeyler yapıyodu masaj gibi mesela küçüktük ikimizde anlayamıyodum sonra rahatsızlık duymaya başladım yaptıklarından annem bizi aynı odada yatırırdı gece ne zaman gözümü açsam başucumda olurdu yaşım ilerledikçe nefes alamaz hela geldim kendi kendime ağlamaya başladım evdeki kimse bu durumun farkında bile değildi. sonra yıllar geçti askere gitti ben çok sevindim inşallah ölürde gelmez diyordum ama geldi ve geldiği gece başucumdaydı yine göğsümü okşuyordu bu travmayı hiçbir zaman atlatamadım. sonra beni üniversiteye göndermedi ailem bende evlenmeye karar verdim sevdiğim adamla herşeyi geride bırakmak için başlangıç istedim toparlandım 10 yıldır evliyim 32 yaşındayım şimdi bir kızım var fakat eşimin 1 yıldır beni aldattığını öğrendim ve ben mahvoldum toparlanamıyorum eşim evliliğimizi kurtarmak için herşeyi yaptı ama psikolojim bitmiş durumda kızımla ilgiilenemiyorum.. eşim 38 birlikte olduğu kız ise 22 yaşında benden daha genç çok kıskanıyorum çok kızıyorum ne yaptığımı bilmez haldeyim
Ancak içinde bulunduğunuz zor durumdan sıyrılmanız ve yaşadığınız travmayı aşmanız için güçlü olmanızı takdir ediyorum. Kendinize güveninizi geri kazanmanız için zaman alabilir, ancak eminim ki bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Her şeyin daha iyi olacağına inanın ve kendinizi ve kızınızı sevin. Gelecek sizin için daha parlak olacak.

Geçmişten taciz travmanız olduğu için aldatılma durumunda ekstra etkilenmişsiniz psikolojik destek alman daha doğru olur. İnşallah en kolay şekilde atlatırsın. Abin olacak o şerefsiz beter olsun inşallah. Çocuğun 8 yaşındaymış sen ne yapmayı düşünüyorsun?

Çok üzüldüm. Umarım abiniz tedavi olmuştur ve şuan böyle bir yetişkin değildir. Siz çok güçlüsünüz lütfen kendi ayaklarınızın üzerinde durup kızınız için hayatınızı yeniden inşa edin Allah yardımcınız olsun 🙏🏻

Dışardan bakıldığında çok bilgili, akıllı, ağır başlı birisi oldu evlenince. Çevremden birine anlatsam asla inanmazlar onun böyle bişey yaptığına

Aile içi maruz kaldığınız taciz olayına çok üzüldüm 😔 ama imkanınız varsa uzaklaşıp kızınızla yeni hayat kurun ve terapi alın. Eğer imkanınız yoksa ve eşinizle devam etmek zorundaysanız, bu süreçte bir eğitim almaya çalışın ve para biriktirin. Günü geldiğinde çok işinize yarayacak. Çünkü aldatmak hata değil bir huydur, bir kere aldatan ikinciye de aldatıyor malesef

merhaba,
Boşanın kızınızı da alın herkesten uzak güzel bir hayat kurun.,
Abi olacak kişiyide hala şikayet hakkınız var, şikayet edin pislik başkalarına zarar veremesin daha fazla.

Önce hemen bir işe girin. İşiniz düzene girene kadar biraz sabredin kocanıza koca gibi görmeyin ev arkadaşı gibi düşünün.
Sonra kızınızı alıp kendiniz bir hayat kurup boşanırsınız.

Abinize dava açın. Kocanıza da açın. Ama lütfen abinize de açın. Kim bilir kendi çocuğu varsa yapmadığı ne malum?

evet çok güzel bir yorum dava açın . Anneler çocuklarına sahip çıkmalı yani bir çocuk annesine korkmadan ona herseyini anlatmalı . Anne arkasında değil yanında olmalı evladının

X