Sadece icimi dokmek istedim

Nill41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2015
1.025
1.311
DAHA ANLASILIR OLMASI ICIN TEKRAR YAZIYORUM..
20 yaşımda evlendim 29 yaşına giricem. Biz çok kavga ettik bunda internet geçmişi de mini etekli kıza baktin da var. Daha geçen gün whatsabimdan hızlıca cıktı Çünkü kız arkadaşimin resmine bakıyordu ve bana zaten kara kuru bi kız ne yapayım dedi. Bu şekilde...
ikincisi," biRiyle msjlasmis ama pişman olmuş helallik istedi, tamamen nefsime yenik düştüm sadece zevkineydi dedi. ama diyor ki baskasini görünce daha iyi oldu senin kıymetini çok iyi anladım senden vazgeçemem vs vs. Bütün kadınlar aynı zaten artık evim yuvam diyor"

cinsellik
esnasında bazı karşılaştırmalar yapiyor bazı söylemleri yani fantezileri ama bunlari buraya yazmak istemiyorum... onlar da sinirimi bozuyordu artikkk.... buna da bir örnek vereyim de dusunup kafayı yenmektense... ..
Neyse pandemi de tamamen uzaklaştık herşey kavga oldu
"Evde limon yoktu neden salata yapmışım limonsuz salata mı olur diye birbirimize girdik. "
"Çocuğa dış fırçalamayı öğret artık diye kavga ettik. Ki kendisi o an dış fircaliyor bana söyleyene kadar oğlum gel fırçalayalım desene" gibi gibi yedi beni pandemide.
Yasaklar kalkınca aile büyüğünün yanına geldim ve anlattım herşeyi ama daha çok erkekler yapar yuvanı kurtar tayin olunca değişir pişmanmış dediler. Sonra taşındık tamam okulum bitsin dedim.

bu surecte bi şekilde babam duydu ve eşimi arayıp kızmış çünkü ben bu süreçte inanılmaz kilo verdim bi deri bi kemik her gören şok oldu o dereceydi. Boyumda var tabi . Hatta bi hastalığı mı var demişler... mutsuz oldugum da belli oluyordu demekki..
Velhasıl yeni evde ders çalışıyorum ama yasadiklarimizi unutamiyorum iste.

aslinda ben okulu kazandigimi ogrendigim gun cok buyuk kavga etmistik. okul bizi oyaladi. ama bu bi sure gitti. kardesimizin dugunu vardi o donem okulu da birakicaktim bosanalim dedim. ama dugun gecsin diye oyaladi sonrasinda duzelmeler oluyordu tabi. okul cocuk olunca gunler yogun tempoda geciyordu bazen iyi bazen kotu ama sonra boyle aldatma mevzulari olunca da onlar kavga degilmis diyorum cunku insan bunlari sindiremiyor..
Aslında şiddet de oldu ama... onu yazmak istemiyorum şuan için.. BELKI EVLILIGI BITIRMEYI KAFAYA KOYMAMIN NEDENI BU SIDDET. RUYALARIMA GIRIYOR... O GÜN OGLUMUN TLFNDA OYNADIGI OYUN VARDI ONUN SESINI DUYUNCA BILE O GUNE GIDIYORUM AGLIYORUM... TV DE KI SESI DUYUNCA YINE O GUNE GIDIYORUM... BEN SANIRIM ASIL BUNU ATLATAMIYORUM...

Son düzenleme:
Pozitif deyince ben korona pozitif diye düşündüm ama yazının gidişatı öyle göstermiyor. Eşiniz tam olarak hangi hastalıktan pozitif?

üzüldüm senın senin adına ,

inşallah herşey senın için çok güzel olur , evladınla birlikte kalbin ruhun rahat bir hayat yaşarsınız ,

evliliğin bitmesenin en zor kısmı alışkanlıklardan evinden düzenındne vazgeçmek ,

Ne oldugu pek anlasilmiyor konuda ama kendini girdaba sokmussun kuzum ne gerek var?20 yasinda beri vs duygusallastirma erkekler hic boyle degil ,kimse kimsenin hozunun yasina bakmiyor insanoglu acimasiz ki insanlar anasindan babasindan neler neler goruyor ...suan ki durumunu buyutmeden iyice dusun kendine biraz zaman tani bakalim hangisini yaparsan kaldirabilirsin mutlu olursun ve secim yapacaksin sana derdin buyuk gelebilir ama daha buyukleride var ,akil sagligin yerinde beden sagligin yerinde en onemlisi bunlar gerisi gelip gecer suan da kalacakmissin gibi gelsede gecer

Eşiniz corona pozitif siz negatifsiniz. Sorun mu mu ? Evlilikle alışkanlıkla bağlantı kuramadım ? Eşiniz vefat mı etti Allah korusun ?

Cinsel yolla bulaşan bir hastalıktan bahsediyorsunuz sanırım.
Eşiniz farklı bir partnerden kapmış yine gizli saklı anlatımınızdan anladığım.
siz de tam rahat edecekken boşanmak istemiyorsunuz, çocuk da var..
Ama kabul de edemiyorsunuz.
Keşke böyle yazsaydınız Eğer doğru anladıysam.

Allah'ım bu nasıl bencillik ya!!! Çocuğunuz var ama siz ölmek istiyosunuz !
Silkenip kendinize gelin lütfen..

Cinsel yolla bulaşan bir hastalıktan bahsediyorsunuz sanırım.
Eşiniz farklı bir partnerden kapmış yine gizli saklı anlatımınızdan anladığım.
siz de tam rahat edecekken boşanmak istemiyorsunuz, çocuk da var..
Ama kabul de edemiyorsunuz.
Keşke böyle yazsaydınız Eğer doğru anladıysam.
Böyle bisey yapmis olsa kaldıramam ama yalnis anlasilmis. Covid pozitif ve hastayız ben ona o kadar sinirliyim ama ona bakıyorum. Öyle bir bunalım.

Böyle bisey yapmis olsa kaldıramam ama yalnis anlasilmis. Covid pozitif ve hastayız ben ona o kadar sinirliyim ama ona bakıyorum. Öyle bir bunalım.
Covid olmasıyla evliliğinizin ne alakası var? Niye sinirlendiniz? Bulaştı diye mi?

Ay şu konularınızı nolue düzgün anlatın yaa
Adam korona oldu diye boşanmayı mı düşünüyorsunuz doğru mu anladım? Ya da soğudunuz diyelim.

biraz daha detay mı versen arkadaşım?
neden boşanmak konusunu düşünüyorsun

üzüldüm senın senin adına ,

inşallah herşey senın için çok güzel olur , evladınla birlikte kalbin ruhun rahat bir hayat yaşarsınız ,

evliliğin bitmesenin en zor kısmı alışkanlıklardan evinden düzenındne vazgeçmek ,
Beni anlayan bi msj olmuş.. iste kalbim ve ruhumun ahat olduğu bi yaşam olur umarım. Ama buna nasıl karar verilir ki ne iyi gelir nasil bulabiliriz ki...

Eşi corona diye kızmış evlilikte bu olur mu diyor, kendini öldürecekmiş konu sahibi sanırım. Ben adam coronadan öldü sandım 😂 her zaman erkekleri gömerim
Cidden güldürdünüz ama ne yalan soylim :) sim ölmedi tabi niye öyle anlaşıldı ki. Onun covid pozitif benim negatif ama ben ondan daha kötü hasta oldum tekrar da test yaptırmadım. Zaten bunalımdaydım daha zor bi dönem geçiriyorum demek istedim. Ben tekrar test yaptıran belki de pozitif ama ben hastayım diyorum anlayan yok yani

Ne oldugu pek anlasilmiyor konuda ama kendini girdaba sokmussun kuzum ne gerek var?20 yasinda beri vs duygusallastirma erkekler hic boyle degil ,kimse kimsenin hozunun yasina bakmiyor insanoglu acimasiz ki insanlar anasindan babasindan neler neler goruyor ...suan ki durumunu buyutmeden iyice dusun kendine biraz zaman tani bakalim hangisini yaparsan kaldirabilirsin mutlu olursun ve secim yapacaksin sana derdin buyuk gelebilir ama daha buyukleride var ,akil sagligin yerinde beden sagligin yerinde en onemlisi bunlar gerisi gelip gecer suan da kalacakmissin gibi gelsede gecer
Evet girdaba girdim ve kurtulamıyorum. Kıymet bilinmiyor geçmişi söyleyince yapmasaydın oluyor ya da ne yaptın ki oluyor.. bu dönem kpss calisiip kendimi dinleyeyim acele karar vermeyeyim diyorum ama yapamıyorum işte Bir yerde bunalıyorum patlıyorum...

Cidden güldürdünüz ama ne yalan soylim :) sim ölmedi tabi niye öyle anlaşıldı ki. Onun covid pozitif benim negatif ama ben ondan daha kötü hasta oldum tekrar da test yaptırmadım. Zaten bunalımdaydım daha zor bi dönem geçiriyorum demek istedim. Ben tekrar test yaptıran belki de pozitif ama ben hastayım diyorum anlayan yok yani
Birinin sizi anlamasına inanmasına ihtiyacınız yok ki. Hastaysanız hastasınızdır. İşe gitmeyip rapor almayacaksanız hastalığı tescil ettirmenin bi anlamı yok. Hastaysanız ve ilaca ihtiyacınız varsa gidin tekrar test yaptırın. Doktor da semptomlarınıza yönelik tedavi verir. İşin psikolojik olma ihtimali de var ama. Mesela ben çalışırken kendimi kaç kere hasta hissettim size sayısını bile verememem. O kadar çok yani.

Konunun eşinizin korona olması dışında eşinizle ne alakası var eşinizden niye soğudunuz niye bunalımdasınız oraları hiç anlayamadım.

biraz daha detay mı versen arkadaşım?
neden boşanmak konusunu düşünüyorsun
Bir sürü şey var ama herşeyi tam yazamıyorum.. başkasıyla konuşmaları olmuş ama mesajlaşma dedi bilemiyorum sonra helallik istedi benden. Sürekli başka kızlara bakıyorsun muhabbetlerimiz de olurdu aramızda. Pandemi başladı o dönem tamamen uzaklaştık aynı evde ayrı bi hayat oldu. Sinra tayin isteyince hatalarımı anladım yeni sayfa açalım yeni evimizde dedi ama o zamana kadar bir sürü şeyler oldu

Birinin sizi anlamasına inanmasına ihtiyacınız yok ki. Hastaysanız hastasınızdır. İşe gitmeyip rapor almayacaksanız hastalığı tescil ettirmenin bi anlamı yok. Hastaysanız ve ilaca ihtiyacınız varsa gidin tekrar test yaptırın. Doktor da semptomlarınıza yönelik tedavi verir. İşin psikolojik olma ihtimali de var ama. Mesela ben çalışırken kendimi kaç kere hasta hissettim size sayısını bile verememem. O kadar çok yani.

Konunun eşinizin korona olması dışında eşinizle ne alakası var eşinizden niye soğudunuz niye bunalımdasınız oraları hiç anlayamadım.
Boşanacaktık yeni sayfa açalım dedi bende son sınıfım okulum bitsin diye bekliyorum hemde biraz düşüneyim dedim ama bu süreç beni çok yıpratıyor o kadar bunalıyorum ki herşey bitsin istiyorum. Oğlum olmasa hiç hayat umrunda değil bile. O hale geldim.. surekli ağlamak geliyor içimden

Hastalığımı niye tecil ettirenin. Sadece eşim beni anlamıyor. Ben covidım diyor tamam ama bende çok hastayım o yüzden iyice bunaldim ona hizmet ederken o ayrı odada yaşıyor

Boşanacaktık yeni sayfa açalım dedi bende son sınıfım okulum bitsin diye bekliyorum hemde biraz düşüneyim dedim ama bu süreç beni çok yıpratıyor o kadar bunalıyorum ki herşey bitsin istiyorum. Oğlum olmasa hiç hayat umrunda değil bile. O hale geldim.. surekli ağlamak geliyor içimden

Hastalığımı niye tecil ettirenin. Sadece eşim beni anlamıyor. Ben covidım diyor tamam ama bende çok hastayım o yüzden iyice bunaldim ona hizmet ederken o ayrı odada yaşıyor
Demek ki yeni bir şans vererek kendiniz için doğru kararı vermemişsiniz. Bu durum sizi olumsuz etkiliyor. Bunun için niye bunalımlarda yaşayın ki? Ben denedim olmuyor kusura bakma ayrılalım deyin siz de kurtulun eşiniz de. Hiçbir çocuk anne babası mutlu olmadığı evde mutlu büyümez. Mutsuz evlilik oğlunuza bir iyilik değil.

Her şeyi bitirmek istiyorsunuz eşinizle. Sizi anlamıyor zaten genel olarak ki mutlu değilsiniz. Sizi anlamasını beklemek çok gerçekçi değil. Eşinizle hastalık yarıştırması yapmayın bence. Kim hasta kim daha hasta çok fark etmez. Dinlenin evde işte. Eşiniz odadan çıkamadığı için sizden yardım istemesi çok normal. Ne istiyor ki mesela sizden de bu kadar yük geliyor hasta olduğunuz için yapamıyorsunuz? Kuzu çevirme filan mı?

Sizin de bildiğiniz gibi çoktan bitmiş bu evlilik zaten. Ondan her şey gözünüze batıyor.

X