sadece yumurtlama tedavisi ve çatlatma iğnesiyle hamile kalan var mı?

:ecrin_bebek:meraba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum benimde prolaktin seviyem yüksek çıktı tedavi görüyorum tedavi bittikten sonra çatlatma tedavisine geçilecek...benim evlenmeden öncede çatlama olmuyomuş sonuçlar karşılaşınca farketildi....inşallah isteyen herkesin bebişi olur..:ecrin_bebek:

:ecrin_bebek:meraba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum benimde prolaktin seviyem yüksek çıktı tedavi görüyorum tedavi bittikten sonra çatlatma tedavisine geçilecek...benim evlenmeden öncede çatlama olmuyomuş sonuçlar karşılaşınca farketildi....inşallah isteyen herkesin bebişi olur..:ecrin_bebek:

hoş geldin bendede prolaktin yüksekti 3 ay tedavi gördüm dostineks kullandım düştü hormon ama sonrasında yine yükseldi ama çözülemeyecek bi sorun değil canım inan çatlama tedavizide basit allah kolaylık vesinzemuszemus

merhaba kızlar
ıkı aydır yumurta takıbı yaptırıorum gecen ay klomen ıle catlatma ıgnesı oldum.ama olmadı..bu ayda doktorum adetın 3.gunu ılk gel demesıne ragmen ben gıdemedm ve kendım klomene 3.gunu basladım.normaldede 3.gunu baslatıodu.sonra doktoru aradım gelemedıgımı soledım.ılac bıtınce gel dedı.ve bu adetın 7.gunu oluodu.8.gun gıttım.sagda bı yumurtamın baya buyuk oldugunu normalde o gunlerde bu kdr buyuk olmaması gerektıgını soledı.cuma gunuydu.ptesi gel bakarız o zmn anlarız dedı.ptesi gittim bana dedıkı yumurtaymıs ve de catlamıs bugun ılıskıye gır demıstı.o gun degerlendırdık.hanı normalde yumurta catlamasından 14 gun sonra adet olunuyor ya ben en son ayın 25 ınde adet olmustum ama erken catladıgı ıcın benım bugun adet olmam gerekıyordu ve ben olmadım sımdılık.catlamadan sonra7.gun ıdrar testı yaptım cıkmadı
soyle bı durum var ..kendımden suphelenemıorum cunku bu ay ben mantar oldum ve doktor pek ustelemedı zaten yumurtada kendılıgınden catladı.mantarlıyken cocuk olması zormus.tamda o gunlere rast geldı.ıkıncısıde ben bu ay spora basladım.baktım cocuk olcagı yok spora devam edıyım dedım...sımdı kuskulanıyorum acaba spor etkılermı adet gecıkmesını?

benim etrafımda var yani umudunu kaybetme derim =)
Merhaba Arkadaşlar, öncelikle Allah herkese hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin... Ben ilkkez böyle bir siteye derdimi yazıyorum. yaşım 27, 2 yıldır düzenli olarak cyclo-prognova içiyorum, ilaçla adet görebiliyorum, gittiğim her doktor bebeğimin olma ihtimalinin çok çok düşük olduğunu söyleyerek dünyamı başıma yıktı. en son gittiğim klinik bi tüp bebek merkeziydi ve tüp bebek denemesinin % 80 başarısız olabileceğini söyledi :18: Açıkçası öyle bitki ilaçlarıyla çokta düzelceğini sanmıyorm tabi Rabbim bilir. bu uyarıcı iğne olayını çok merak ediyorum, acaba tüp bebek merkezlerimi yapıyor bunu, yani ben kendim eczaneden alsam ve kullansam yumurtalıklarımı büyütme şansım olurmu. lütfen yardım edin, napacağımı bilemiyorum :KK59:

Merhaba Arkadaşlar, öncelikle Allah herkese hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin... Ben ilkkez böyle bir siteye derdimi yazıyorum. yaşım 27, 2 yıldır düzenli olarak cyclo-prognova içiyorum, ilaçla adet görebiliyorum, gittiğim her doktor bebeğimin olma ihtimalinin çok çok düşük olduğunu söyleyerek dünyamı başıma yıktı. en son gittiğim klinik bi tüp bebek merkeziydi ve tüp bebek denemesinin % 80 başarısız olabileceğini söyledi :18: Açıkçası öyle bitki ilaçlarıyla çokta düzelceğini sanmıyorm tabi Rabbim bilir. bu uyarıcı iğne olayını çok merak ediyorum, acaba tüp bebek merkezlerimi yapıyor bunu, yani ben kendim eczaneden alsam ve kullansam yumurtalıklarımı büyütme şansım olurmu. lütfen yardım edin, napacağımı bilemiyorum :KK59:

cnm ya durumuna üzüldüm :KK50: ya sen yne ümidini kesme incir kürünü dene .. iğne icinde önce klomen kullanman lazm adetn 5. günü baslyrm ben ama sen 3. günü basla bde bunun iğne seklnde olanı var gonal f die o yumurtaları daha hızlı büyütyo etkisi baya büyük bi iğne bence onu kullanmalısn .. yani senn sorunn ne anlamadm yumurtalklarn calısmıyo mu :44: kullandıktan sonra ovitrelle die bi iğne var ben onu vurulmstm ama bnce sen doktora bi git ilacı kullandktan sonra ben ilacmı kullandm bitti yumurtalarma baktrcaktm de bakarsn yumurtalarn olusmustr yeterli olgnluga ulasms olur kim bilir :KK8: :KK4: :KK16: sonra iğneni vurulup beklersn .. bde tüp bebek sansnı dene derm ben tek doktora takılı kalma baska doktorlarada git mutlaka ..

merhab arkadaslar... uzun zaman önce üye olmama ragmen buralara hıc ugramadım gıbı bırsey.. gecen haft yumurt çatlatma iğnesi vuruldugum ıcın heyecnlanıp sızlerın yorumlarına bakayım dedım... evlenelı 3,5 yıl oldu ama son 1 senedır cocuk ıstıyor ve korunmuyoruz. ancak 3 farklı dr hıc bır problem gormemesıne ragmen bır sonuc almadık... en son geen hafta dr. 22 milim veya cm :) tam bılmıyorum... ok guzel bır yumurtlam kıstın var dedı ve ıgn verdı... bunu yaptır ve 2 gun ust uste ılışkıye gırın dedı....bir kac gun sonra konrole gıtıgımde yumurta catlamıs iğneden sonra kasıklarında hafıf bır agrı hıssettınmı dıye sordu... evet dedım... ve bu ıyı bırseymiş. 1 haft gectı bakalım neler olacak... sımdı adet gunu beklıyoruz yklasık 12 gun var cok heycanlı ve endıselı bır bekleyıs acıkcası.... paylaşma ıtedım tecrubelerınız bnm ıcın cok onemlı.. tşk..

X