Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Safra Kesesinden rahatsız olanlar...

kırklıyken kucağımda bebişimle ameliyat kapısına kadar gittim
ameliyattansonra durmadan yürüdüm,çok afedersiniz gaz çıkması lazım
sezeryanda yürümediğim için çok geç iyileştim
1 hafta çok zorlandım çünkü sezeryan ağrım da vardı
uzun müddet kuru fasulye nohut vb yiyemedim
şükür şimdi iyiyim
bu arada ameliyat olalı iki yıl oldu
Benim ameliayt olali 6 ay oldu ben halam c yemiyorum kuru fasulye nohut ama midem aciyo sanki fazla yiyince ameliyat oncesi yokti boyle sikayt

Bu arada bende dogumdan sonra ameliayt oldum 3 aykikti bebegim ben normal dogum yaotim sarilk oldum tas kanala dustu pankreatit oldum o sure zarfinda dogru duzgun yiyemedim ac gezdigim bile olmustur uzuntuden simdi ise yemek yemsem midem aciyo sisiyo

kırklıyken kucağımda bebişimle ameliyat kapısına kadar gittim
ameliyattansonra durmadan yürüdüm,çok afedersiniz gaz çıkması lazım
sezeryanda yürümediğim için çok geç iyileştim
1 hafta çok zorlandım çünkü sezeryan ağrım da vardı
uzun müddet kuru fasulye nohut vb yiyemedim
şükür şimdi iyiyim
bu arada ameliyat olalı iki yıl oldu
Uzun muddet derken ne kadar surdu yiyememeniz rahatsiz mi ediyor du da yiyiyordunuz

Ameliyat oldum dogru duzgun yiyemiyorum az bisey yesem sisiyorum

Siz nasil oldunuz ameliyat olunca sikayetelriniz duzeldi mi
Evet eskisinden daha iyiyim .ameliyattan önce ne yesem ağrı oluyordu şimdi sınırlı olcak şekilde kuru fasülyede yiyorum kzartmada yiyebiliyorum ağrım olmuyor

25 kilo mu ?? başka bir hastalığın olmasın senin
Yiyemedim ben sarilik olunca bi ay ac gezdim degerler yuksekti sonrasinda ameliayt oldum e onun sonrasinda da dogal olarak yiyemedim simdi hala yiyemiyirum endeskopi yaptircam gastroya gittim bakalim korkuyorum yaptirmaktan ama napicam bilemm

Arkadaslar ameliyat sonrasi asiri Kusma yasayanlariniz oldu mu cevap verirseniz Cok sevinirim Cok tedirginim.

X