Sağlıklı Beslenerek Zayıflama Deneyimlerimiz

canim bende denedim ama onu içtigim gün ba$im gün boyu bir kaç kez dönüyor o yüzden içmeye korkuyorum, ama metabolizmami baya hizlandiriyordu, tekrar alip kullanacagim ama ak$am yatmadan önce içerim belki daha iyi olur en azindan uykuda ba$im dönmez :KK37:
Allah anali babali büyütsün bebegini :)

canim bende denedim ama onu içtigim gün ba$im gün boyu bir kaç kez dönüyor o yüzden içmeye korkuyorum, ama metabolizmami baya hizlandiriyordu, tekrar alip kullanacagim ama ak$am yatmadan önce içerim belki daha iyi olur en azindan uykuda ba$im dönmez :KK37:
Allah anali babali büyütsün bebegini :)

çok sağol canım.bende hiç öyle bişey olmuyor.acaba içtikten sonra tamamen iştehın kesilipte bişey yemiyorsun ondanmı başın dönüyorki.tabi akşamda içebilirsin.çok sık nete giremiyorum ama buradan güzel haberlerini okumak istiyorum.hadi bakalım hepimize kolay gelsin.

hatice zeynep, tekrar elma sirkesi aldim ve 2 gün kullandim sabah-ak$am ama bu sefer ba$ dönmesi olmadi, galiba diger kullandigim bayatlami$ti belki ondan olabilir, bugün içmedim çünkü bütün gün di$ardayim dogru düzgün bi$eyler yemdigim için ondan içmedim, ama hergün içmeye çali$acagim, birde tadi beni rahatsiz etmiyor artik, ama malesef annemden gizli içmek zorundayim çünkü kilo vermemi istemiyor bu yüzden düzenli olarak kullanamiyorum özellikle o mutfaktayken :KK9::KK9:
herkese kolay gelsin bu arada, neden kimse ugramiyor? yeni gelen arkada$lar vardi ba$lamayi dü$ünenler, nerdesiniz?
iyi gecelerrr:KK71:

Leyyacım uğramaz olur muyum ama kimsenin motivasyonunu etkilemek istemediğim için bu aralar yazmadım. Çünkü bu aralar çikolataya iyice sardım :KK43:öffff doyduğum kadar yesemde sonra çayın yanına mutlaka abur cubur yiyorum yaaaa bu aralar doktora tezimi yazdığım içinde iyice stresim arttı ve kendimi bıraktım ama tekrar başlayacağım inş.:44:yani umuyorum

ya academic canim bende sinav zamanlarinda çok strese girip kilo almi$tim geçen sene çünki stresten çikolata yiye yiye bir hal olmu$tum ve 2 ayin sonunda 3 kilo alarak kendimi mahvettim, ama bu sene bir yöntem buldum, aldim light kolayi ak$amlari sinavlara çali$mak için odama çekildigim 2 literlik kolayida aldim yanima ve tam yarisini içtim, canim tatli istedikce içtim, 2 ak$am öyle yaptim, ve kilo almak orda kalsin, tatli yemedigim için vermi$tim :KK1: ama i$te $u 3 aydir durmadan kilo aliyorum malesef, ama paztsi doktorda randevum var bakalim ne dicek bu halimi görünce çünki 3 ayda 6kg aldim :KK43::KK43:

ba$arilar diliyorum, kolayi denemekte fayda var canim, veya sütlü kahveye tatlandirici kat, oda iyi geliyor :KK71::KK71:

ya academic canim bende sinav zamanlarinda çok strese girip kilo almi$tim geçen sene çünki stresten çikolata yiye yiye bir hal olmu$tum ve 2 ayin sonunda 3 kilo alarak kendimi mahvettim, ama bu sene bir yöntem buldum, aldim light kolayi ak$amlari sinavlara çali$mak için odama çekildigim 2 literlik kolayida aldim yanima ve tam yarisini içtim, canim tatli istedikce içtim, 2 ak$am öyle yaptim, ve kilo almak orda kalsin, tatli yemedigim için vermi$tim :KK1: ama i$te $u 3 aydir durmadan kilo aliyorum malesef, ama paztsi doktorda randevum var bakalim ne dicek bu halimi görünce çünki 3 ayda 6kg aldim :KK43::KK43:

ba$arilar diliyorum, kolayi denemekte fayda var canim, veya sütlü kahveye tatlandirici kat, oda iyi geliyor :KK71::KK71:

Leyyacım 3 aylık bir bebeğim var onu emzirdiğim için maalesef kola ya da başka gazlı içecekler içemiyorum. Ama şu tez bir bitsin gör bak nasıl zayıflayacağım. Sporda ypacağım bu aralar tezden başka birşeye zaman ayırmak istemiyorum o yüzden evden dışarı çıkmıyorum pek ama bir iki ay sonra tezi verdikten sonra kimse tutmasın beniii

Canım senin sorunun toridle ilgili olabilir belki ben de üniversiteyi bitirene kadar çubuk gibiydim hem de acayip yerdim ancak sonradan troidimde nodüller çıktı troidim az çalışıyormuş ve sonrasında ilaç kullandım.Bir ara az yesemde veremiyordum ama şimdi öyle değilim az yiyince veriyorum :KK61: çok yiyince alıyorum :KK43: İnşallah senin ciddi bir şeyin çıkmaz. Sağlıcakla canım, haberlerini bekliyorum:81:

uff buara yine kilo korkum yüzzünden devamlı tartılıyorum tokkende falan.ve regl dönemindeyim bir kilo fazla çıktım 59 yani ve acaip moralim bozuldu yaa,başarılarr kızlarrrrr

academic Allah anali babali büyütsün bebegini :KK19:
gazli içecek içemiyorsan, birde kabuk tarçinli sütü deneyebilirsin, ben dadini hiç sevmiyorum ama...
benimde tiroidimde sorun var, mikro kistler varmi$, 4 yildan beri ve az çali$iyor ama normal degerlerinin sinirinda oldugu için ilaç kullanmama gerek olmadigini dedi doktorum, satece anne olduktan sonra ömür boyu ilaç kullanacagimi dedi, ama bilmiyorum degerlerim hala aynimi daha dü$ükmü diye, ben küçüklügümden beri hep dönem dönem balik etli ve bazende çok zayif olmu$umdur, bebekligimdede hep böyleymi$im, ben geçen sene aralik 2009 da 53 kiloydum ama az yiyodum, $u andada az yiyorum ve spor yapiyorum ama yinede kilo aliyorum, hatta 2 gündür i$tahim kapali aç olup olmadigimi anlamiyorum bile, ve güçsüz kaldim ba$im dönüyo, oysa hafta sonuda tatliyi abartmi$tim :KK30:

aa fburcu, sende motivasyon olmazsa hiç kimsede olmaz, kaldir bakiyim o tartiyi odandan :) canim tok karnina bir kilo fazla göstermesi çok normal, eger merak ediyorsan haftada bir tartil ne gerek var her gün hergün dimi :KK19:
sen bir kilo almi$in diye üzülüyorsun, birde bana bak tami tamina 6 kilo, durumum ortada :KK14::KK14: sanirim bu hafta boyu çok az yicem bakalim bu durumda kilo verebiliyomuyum veremezsem doktordan bir ton tahlil yapmasini isticem.....

selam kizlar nasilsiniz?
ben 2 gündür kötüyüm canim sürekli tatli bir$eyler istiyor, engellemeye çali$tim dün yogurt yedim tarçin yedim light kola içtim ama yine tatli istegimi azaltmadi, sonra 100 gr çikolata yemi$imdir en az :KK43: bugün yine öyleydi, ben genelde $ekerlemeleri sevmem (jelibonlari falan) ak$am yemeginden sonrada 10 tane kadarda ondan yedim :KK43: sonra tekrar çikolata, ne oldu banaa anlamadimm belki adet dönemimdeyim diyemi acaba :KK17::KK17:
academic o bendede açilmiyor, fburcu acaba bi hatami var, siz nasil gidiyorsunuz kizlar?
saat çok gec oldu, iyi geceler....

uff evet farkettim yaa açılmıyor:KK43:(( leyyacım takma kafana adet döneminde ben tam bir deli oluyorum herşeyi yemek istiyorum ama bitti şuan bişi istemiyor canım,yani kafana takma birçok bayan aynı durumu yaşıyor.bide reglyken tartılmaa çunku fazla çıkıyor insan siniri bozuluyor.

fburcu haklisin bu dönemde herkes her$eye saldiriyo maalesef, birde bende adet düzensizligi oldugu için olunca çok ama çok tatli istiyorum

bugun doktora gittim, ve 3 ayin sonunda nihayet adet gördügüm için tahlil yapma geregi duymadi ama yine kagit verdiki tekrar 2 ay gecikme olursa bütün hormonlarima bakmak için kan tahlili yapacagim, ama ben belki bekleden yaptiririm, merak ediyorum bi sorunummu var diye... çok kilo aldigimi dedim, tatli yeme ve bol yürüyü$ yap dedi o kadar

hatice zeynep, tekrar elma sirkesi aldim ve 2 gün kullandim sabah-ak$am ama bu sefer ba$ dönmesi olmadi, galiba diger kullandigim bayatlami$ti belki ondan olabilir, bugün içmedim çünkü bütün gün di$ardayim dogru düzgün bi$eyler yemdigim için ondan içmedim, ama hergün içmeye çali$acagim, birde tadi beni rahatsiz etmiyor artik, ama malesef annemden gizli içmek zorundayim çünkü kilo vermemi istemiyor bu yüzden düzenli olarak kullanamiyorum özellikle o mutfaktayken :KK9::KK9:
herkese kolay gelsin bu arada, neden kimse ugramiyor? yeni gelen arkada$lar vardi ba$lamayi dü$ünenler, nerdesiniz?
iyi gecelerrr:KK71:

merhaba canım.çocuk ev ,işderken bide okulum var nete fazla giremiyorum.yazını yeni gördüm.bende o günden beri elma sirkesine devamediyorum.dkz yi uygulamaya çalışıyorum ama bebeğimi emzirdiğim için arada fazla kaçtığı oluyor.yalnız seninle yazıştığımızgünden beri kilomda bir değişiklik yok fakat vücudumda acayip bir erime oldu.bu da sanırım elma sirkesinin sayesinde.elma sirkesinden bir hafta önce aldığım 40(L)beden kıyafetler çuval gibi bol gelmeye başladı.ama tartı hala 68 gösteriyor.benim tartı bozuk diycem ama değil işyerindekide aynı gösteriyor.elma sirkesini ne yap et hayatına sok canım.çok faydalı.benim şu emzirme işi bitsin yanında sandaloz sakızıda kullanacam.

selammmm haticezeynep, bende 1 haftadir günde en az bir kere sirkeli sicaga yakin su içiyorum, haftasonunu saymasak yediklerimede dikkat ediyorum okula yürüyerek gidiyorum 15 dk haftada 1 ila 3 kez arasi spora gidiyorum, ve özellikle 3 gündür çok az yiyorum 800 ila 1000 kalori arasi aliyorummm, ve sonuç 2 haftada tammmmm 500gr vermi$im çok mutluyum 61.1 kg oldum, 4 aydir ilk defa kilo vermeye ba$ladim (tabi eger su kaybi degilse) birde 2 gündür nutella yemiyorum kendime yasakladigim tek gida çünkü beni en çok $i$manlatan ve i$tahimi açan o, bugün dayanamadim, ka$igi aldim ucuyla aldim yedim tekrar yicektimki aklima verdigim yarim kilo geldi ve biraktim, kendime ondan yemicem diye söz verdim, zaten onu yemiyince canim tatli istemiyor, hayatimin anlami o heralde :KK52:
cook uzun yazdim ama mutluyumm, senin adinada çok sevindim, önemli olan kilo degil bence görüntü o yûzden rahat ol :KK71::KK71:

arkadaşlar ben de artık diyeti bırakıp sizin yöntemle zayıflamak istiyorum..
kızımı emzirmeyi bırakınca 3 kilo kadar aldım az gibi görünüyor ama veremiyorum artı diyetteyken daha da aldım akşama kadar diyet yapıp akşam tatlılara saldırıyordum..
bu yöntem mantıklı geldi 54.5 kiloyum 50 olmak istiyorum..

hatice zeynep arkadaşım bende bebeğimi emziriyorum ve elma sirkesi içmek istiyorum bebeğe zararı olmuyomu birde ne kadar içiyosun cevaplarsan sevinirim

hatice zeynep arkadaşım bende bebeğimi emziriyorum ve elma sirkesi içmek istiyorum bebeğe zararı olmuyomu birde ne kadar içiyosun cevaplarsan sevinirim

merhaba sevcan benim bebeğim 11 aylık oldu.kilolar aldı başını gitti.bende dayanamadım 1 aydır yaklaşık içiyorum sirkeyi.çok araştırdım bir cevap bulamadım bende Allaha sığınıp içtim.bebeğimde öyle rahatsız olmadı şükür.kakasında fln sirke kokusuda yok.sabah ve akşamları bir bardak sıcağa yakın ılık suya katıp içiyorum bir y.k elma sirkesi bir çay kaşığı dolusu bal.evde fersanın elma sirkesi vardı bitince dün kemal kükrerinkini bulup aldım.bugün onu içtim ve bağırsaklarıma daha iyi geldi sanki.senin bebiş küçükse az daha bekle olmazsa.güle güle büyüt inş.

leyya canım ben evime o tür şeyler almıyorum dayanamam diye sende yle yap olmazsa.verdiine çok sevindim devamıda gelir inş.canım

te$ekkür ederim haticezeynep, ya bende senin gibi evimize almazdim ama, ben ailemele ya$iyorum, ve ailenin en büyügü olarak, küçük karde$lerim var, onlar çikolatasiz duramadiklari için evde hiç o tür $eyler eksik olmuyor, tabi bende faydalaniyorum, ama onlar yiyo ben kilo aliyorum sanki :KK70: yok yok Allah'a $ükür nutellayi artik bir çay ka$igindan fazla yemiyorum bugünde ayni öyle geçti ama bugün açikcasi zorlandim reçelle idare ettim, diyetim iyi gidiyodu, ama yarin arkada$arla anla$tik pizaaciya gidecegiz aslinda hiç gönlüm yok ama kiramadim :KK43: üstelik pizzayla falanda pek aram yok, karin doyurmak için yicem açikcasi..

bu arada yeni gelen arkada$lara ba$arilar diliyorum, eger bir saglik probleminiz yoksa, bu yöntemle çok kolay kilo verirsiniz :)

te$ekkür ederim haticezeynep, ya bende senin gibi evimize almazdim ama, ben ailemele ya$iyorum, ve ailenin en büyügü olarak, küçük karde$lerim var, onlar çikolatasiz duramadiklari için evde hiç o tür $eyler eksik olmuyor, tabi bende faydalaniyorum, ama onlar yiyo ben kilo aliyorum sanki :KK70: yok yok Allah'a $ükür nutellayi artik bir çay ka$igindan fazla yemiyorum bugünde ayni öyle geçti ama bugün açikcasi zorlandim reçelle idare ettim, diyetim iyi gidiyodu, ama yarin arkada$arla anla$tik pizaaciya gidecegiz aslinda hiç gönlüm yok ama kiramadim :KK43: üstelik pizzayla falanda pek aram yok, karin doyurmak için yicem açikcasi..

bu arada yeni gelen arkada$lara ba$arilar diliyorum, eger bir saglik probleminiz yoksa, bu yöntemle çok kolay kilo verirsiniz :)

ya kusura bakma yazılanlar çok okuyamadım :KK17: nasıl bir diyet ve ne kadar zaman da ne kadar kilo verdin diye sorsam acep cevaplar mısın?

X