Sakallı ipten koltuk örtülerim

Canım ellerine kollarına sağlık hepside çok güzel olmuş ben en çok klozet takımını beğendim çünkü diğerlerini örmeye sabrım gücüm yetmez.Tüm yazılanları okudum ama şu klozet takımını detaylı anlatırmısın.
Kalın iplemi daha güzel olur ince iplemi?
Halısının altına halı kaymazlardan diktinmi?, Halısı çok tok ve dik gözüküyor sonra sağa sola gevşeyip yamuk yumuk bişey olmaması için birşey yaptınmı? .(Bilhassa ne ördüysem son kapatırken kulak gibi uzar kesme işlemi esnasında)
Papatyaları sonradan yaptım demişsin nasıl yaptın ? :uhm: ,
Klozet üstü olanı böyle anneminkinin kapağı midye gibi geliyor onun için bi arttırma eksiltme yaptınmı ? Kaç numara şiş kullandın? 2 Ters 2 düzmü ördün?
Anneme anneler günü için örücem de :1hug: yazık kadının banyosundakiler çok eskimiş senin bunu görünce aklıma geldi çok hoş bir hediye olur diye düşünüyorum. Arkadaşlarda yardım edecek hemen bitiricez. Hemen cevap yazarsan çok mutlu olurum. Ellerine sağlık ellerin dert görmesin :nazar: şimdiden çok teşekkürler a.s.

Canım ellerine kollarına sağlık hepside çok güzel olmuş ben en çok klozet takımını beğendim çünkü diğerlerini örmeye sabrım gücüm yetmez.Tüm yazılanları okudum ama şu klozet takımını detaylı anlatırmısın.
Kalın iplemi daha güzel olur ince iplemi?
Halısının altına halı kaymazlardan diktinmi?, Halısı çok tok ve dik gözüküyor sonra sağa sola gevşeyip yamuk yumuk bişey olmaması için birşey yaptınmı? .(Bilhassa ne ördüysem son kapatırken kulak gibi uzar kesme işlemi esnasında)
Papatyaları sonradan yaptım demişsin nasıl yaptın ? :uhm: ,
Klozet üstü olanı böyle anneminkinin kapağı midye gibi geliyor onun için bi arttırma eksiltme yaptınmı ? Kaç numara şiş kullandın? 2 Ters 2 düzmü ördün?
Anneme anneler günü için örücem de :1hug: yazık kadının banyosundakiler çok eskimiş senin bunu görünce aklıma geldi çok hoş bir hediye olur diye düşünüyorum. Arkadaşlarda yardım edecek hemen bitiricez. Hemen cevap yazarsan çok mutlu olurum. Ellerine sağlık ellerin dert görmesin :nazar: şimdiden çok teşekkürler a.s.

canım yazın için çok teşekkür ederim nasıl yaptığımı değil nasıl yapıcağını yazayım ben sana çünkü ben bunu ince işle yapmıştım kalın daha iyi.
kalın sakallı ip al.
7 veya 8 no şiş.
istediğin ölçüde başla,
sanırım 70 ilmek yeter klozete.takıma
haroşa çok ip yer onun için ben,
10 ters 10 düz yapıp belli ölçüne kareler yapıyorum dengeliyorum.
yolluk şemamda var resmi.
istediğin uzunluğa kadar ör.
üzerinin süsünü tığ ile kafadan atarak yaptım anlat desen anlatamam çünkü ben tığ işinden anlamam :roflol:
klozetide tığ ile yaptım ortadan birleştirdim papatya gibi oldu
.a.s
halı kaymaz diktim ve kesimini sıkı yaparsan sarkmaz.

Son düzenleme:
bayıldıımmm bayıldım yapacam kıskandımseni maşallah ne hamaratsın

bişey sorucam size bende halı olarak yapıp kullanmak istiyorum ama sanki bi süre sonra birbirine yapışıp eski canlılığını kaybettiğini sanıyorum bu konuda bi bilgi verebilirseniz sevinirim.

bişey sorucam size bende halı olarak yapıp kullanmak istiyorum ama sanki bi süre sonra birbirine yapışıp eski canlılığını kaybettiğini sanıyorum bu konuda bi bilgi verebilirseniz sevinirim.

tüy değilki yapışsın güzelim.öylebir sorun yaşanmıyor yanlış duymuşsun sen.:1no2:

nutez merhaba halıyı ben mutfak için yapacağım.süpürmesi kolaymı.içine kırıntılar girince çıkıyormu

denedim kızlar süpürülebiliyorda yolluğum.süpürdüm makinayla birşey olmuyor içine çekmiyor yani süper oldu.foto makinemin pili gelsin resmini çekip koyucam.

ayy süpperrr olmuş bunlar yahu baya baya kaplamışsın örtü değil demi çok güzel fikir valla emeğine sağlık

elınıze saglık butun sayfaları okudum ben soracagım soruların cevaplarını ordan aldım...

ıns bende yapacam

ellerine sağlık bayıldım

senin kahverengili yaptığın koltuğun takımına 1 adet 3 lü 1 adet 2 li 2 adet tekliye ne kadar ip yer sence birde ince ipmi kalın ipmi ördüğün

canım ince sakkallı ile yaptım ama içine bir ucuz yün koydum hepsine kaç gider işte onu bilemem yapalı 2 yıl oldu ara ara aldım toplam çıkaramam sanırım.ama koltuk örtücü yaptırmaktan ucuzzemuszemus

X