Sakallı(kirpi) İpten Mutfak Perdesi Yaptım..

ya ben kendimi çok salak hissediyorum böle sizin yaptıklarınıızı görünce ne kadar beceriklisiniz yaaaaaa:1shok::1shok:

Beceriksiz olduğunu sanmıyorum..yerimseniben

çok şık duruyor bende oturma odama yapmıştım,koltuklarım ve halım mavi ,ipide mavi aldım herkes çok beğeniyor.arkadaşlara tavsiye ederim.

Güle güle kullan arkadaşım eminim çok şık olmuştur..

acaba uçlarında boncuk gibi birşey koyulsa...hani ağırlık yapsın,düz dürsun,kabarmasın diye...nasıl olur.Rüzgar falan estiğinde uçuşmasınlar

elifsen'ciğim uçlarına boncuk ağırlık yapar diye düşündüm..Sonuçte elde yapılan bir perde yani hani normal perdeler gibi makina dikişi yada ne bileyim sağlamlığı yok..

Boncukları uçlarından çok aralara olabilir mesela..Bir de mutfak perdesi olduğu için incik boncuk düşünmedim..Ben yatak odama öyle düşünüyorum..Böyle ipleri geçirdiğim gibi misina takılmış kristal boncuklar geçireceğim tabii zamanım olursa yapabilirsem..

Camı açtığımda güzel uçuşuyorlar ama görüntü güzel oluyor..yerimseniben

uzman ellerine sağlık bayıldım
bende kızımın odasına düşünüyorum ama yıkaması nasıl oluyor ipler birbirine karışmıyormu çok merak ediyorum nasıl yıkanacağını

uzman ellerine sağlık bayıldım
bende kızımın odasına düşünüyorum ama yıkaması nasıl oluyor ipler birbirine karışmıyormu çok merak ediyorum nasıl yıkanacağını

Teşekkürler canım..Sersoy arkadaşım da yaptı aynı perdeden daha önce ve nasıl yıkanması gerektiğini fotolarla anlattı..İstersen linkten bilgi alabilirsin..

Sevgiler..

http://www.kadinlarkulubu.com/kendi-el-emeklerimiz/217092-perde-yaptim-11.html#post5207982

Beceriksiz olduğunu sanmıyorum..yerimseniben

Güle güle kullan arkadaşım eminim çok şık olmuştur..

elifsen'ciğim uçlarına boncuk ağırlık yapar diye düşündüm..Sonuçte elde yapılan bir perde yani hani normal perdeler gibi makina dikişi yada ne bileyim sağlamlığı yok..

Boncukları uçlarından çok aralara olabilir mesela..Bir de mutfak perdesi olduğu için incik boncuk düşünmedim..Ben yatak odama öyle düşünüyorum..Böyle ipleri geçirdiğim gibi misina takılmış kristal boncuklar geçireceğim tabii zamanım olursa yapabilirsem..

Camı açtığımda güzel uçuşuyorlar ama görüntü güzel oluyor..yerimseniben

uzmancım sağolasın, aslında becerikliyimdir de yusuf eymen beyefendi izin vermiyo artık hiçbişeye, içim gidiyo sizin yaptıklarınızı görünce :çok üzgünüm:

vallahi dediğin gibi perde de yaparım kariyer de durumu var burada maşallah vallahi ablacım yaa süpersin
benimde mutfağımda perde yok tek cam var yere kadar daha doğrusu balkon kapısı var.
acaba oraya yapsam nasıl olur? ocak tam balkon kapısının yanında tezgahın bittiği duvarda balkon kapısı, kararsız kaldım
bi deee yapabilir miyim acaba ben hayatımda elime tığ şiş almışlığım yoktur da? :eek:

perdenin tığla örülen kısmını bir yere asıp saçakları öyle takmak lazım uzmancığım yoksa farklı boylarda oluyor birde çok karışıyor dikkatli kullan..ellerine sağlık şeker gibi olmuş..

parlatıcı oje kutusuna batırmanızı yada çakmakla yakmanızı tavsiye ederim ama dikkatli yakın siyah siyah kalmasın ben balkon pencerem için için yaptım :KK70: gerçi hem yaktım hem ojeye batrdım saglam olsun:teytey:

güzel günlerde kullanmanız dilediyle elinize saglıka.s.

Aynısından istiyom, :dilcikar:benim bu sene kolim ağriyi öremiyomsenağlama

bende oluşumun mutfana yapayım barı eskı şehır kırpı ipten perde görsün bayıldım doğrusu çok deyışık geldı uçlarınıda çakmakla yakıla bılır
bız oya yaparken ıplerı hep yakarız.

yaa bu nekadar güzel bişeyy.. ay ellerine sağlık..

ben çok beceriksizim yaamafoldumben

Çok güzel olmuş, bende istiyorum yapmayı ama, becerebilir miyim bilmiyorum.

cok hos olmus uclarina oje surmek zor olur cakmakla hafif yakabilirsinizyerimseniben

valla bu da planlarım arasında acayip şirin duruyor bu tüller yahuu :dance:

zaten bunu da becerirsem

artık becerikli kadınlardan olabilirim herhalde sırnaşık şey

dibine örgü falan da yapılıyor bunların sanırım

ellerinize sağlık süper görünüyor alkisalkisalkis

X