Sakallı(kirpi) İpten Mutfak Perdesi Yaptım..

bayıldım ben bu perdeye, rengi gibi çok şeker....canım sen marifetli bayansın maşallah...ellerine sağlık canım...

çok güzel olmuş perden ellerine emeğine sağlık.. ve çoook teşekkür ediyorum ayrıntılı anlatımların için.. püf noktaları ve zorlandığın yerler hakkındaki yani ipi uzun kesmemiz gerektiği, keserken çok döküldüğü için dikkat etmemiz gibi şeyler gerçekten çok içten.bende yapmak istiyorum mutfağım için çok faydalı oldu anlatımların sağol.. pisilerim var evde iki tane bakalım rahat bırakırlarmı perdeyi sonradan :))) offf of...

hıı unuttum uçları için tavsiyem olacaktı birde .. oje bence yıkanırken çıkabilir her nekadar elde yıkayacak olsak da dayanıklı olmaz sanıyorum . ben silikon düşündüm uçları için. silikon tabancasıyla minik bir dokunuş daha dayanıklı yapabilir.. perdeyi yaparsam ben öyle yapacağım.

çok beğendim çok (en sevdiğim renk ) ellerine emeğine sağlık , paylaşımın için teşekkürler güle güle kullan canım zemuszemus

çok güzel olmuş ellerine sağlık emeğine sağlıkk
bende yoğurt kutularına bu ipten örmştüm kızlarımın odasına koydum toka kutusu olarak kullanıyorlar
aslında çocuk odasına tül düşünüyorum boncuklu filan ama cesaret edemiyorum ziyan felan edersem diye

slm uzman kardeş bende yapmak istiyorum ip alacağm ama kaç yumak ip gidiyor?

uçlarına silokon sürbilrsin daha sert dik ve sağlam olurlar

ya bişey sormak istiyorum.bende perddde yaptım ve çok hoş oldu ama alt kısmı biraz kıvrımlı düz değil sizce nasl düzeltebilirim

X