Sakin olmak sıkıcılık mı?

Bende sevmem bazı adrenalin kaynaklarını
Kayak yapmak hiç bana göre değil mesela, güvendiğim biri ile bile bana enerji vermiyor zevk vermiyor hiç denemedim si 1 ders almışsınız
Yüzme severim, veya bowling becerememem diye korkmam
Tekne sevmezdim ama gittiğim bir turda çok eğlendim ve sosis ile suya girdim sonra çok keyifli gelmeye başladı. Aslinda bazıları doğru ortam ve tecrübe ile alakalı
Bunu da sizin için söyledim yoksa kimin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez nasil isterseniz öyle yaşayın
İlk defa deneyeceğim bir şeyse ve mesela çok yakınım olmayan kişilerle deniyorsam daha da panik oluyorum, dediğiniz gibi ortamla da alakalı. Eşim ve bazı arkadaşlarım çok meraklı böyle şeylere ister istemez ben de maruz kalıyorum.

Aileniz çok mu korumaciydi, çocukken riskli rahatsızlıklarınız fln var mıydı ?
Babamın işi gereği aylarca gelemezdi eve, annem yalnız yetiştirdi bizi, o yüzden çok korumacıydı 😔 ben biraz çekingen büyüdüm o yüzden. Eskiden içten içe kızardım ona ama şimdi kızamıyorum. Riskli bir rahatsızlığım yoktu.

Bende sevmem bazı adrenalin kaynaklarını
Kayak yapmak hiç bana göre değil mesela, güvendiğim biri ile bile bana enerji vermiyor zevk vermiyor hiç denemedim si 1 ders almışsınız
Yüzme severim, veya bowling becerememem diye korkmam
Tekne sevmezdim ama gittiğim bir turda çok eğlendim ve sosis ile suya girdim sonra çok keyifli gelmeye başladı. Aslinda bazıları doğru ortam ve tecrübe ile alakalı
Bunu da sizin için söyledim yoksa kimin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez nasil isterseniz öyle yaşayın
Ben deniyorum, keyif de alıyorum sonra bazı aktivitelerde korkularım ve ya yapamazsam çekincesinden dolayı devam etmiyorum. Panik oluyorum bir de. Ben böyleyim diyorum ve kabulleniyorum ama ara ara gelip yokluyor bu düşünce acaba çok mu korkak davranıyorum diye. Siz de baya bişey denemişsiniz sanki :)

Ben deniyorum, keyif de alıyorum sonra bazı aktivitelerde korkularım ve ya yapamazsam çekincesinden dolayı devam etmiyorum. Panik oluyorum bir de. Ben böyleyim diyorum ve kabulleniyorum ama ara ara gelip yokluyor bu düşünce acaba çok mu korkak davranıyorum diye. Siz de baya bişey denemişsiniz sanki :)

Beni hiç cezbetmeyen bir tek kayak var
Oda sanırım ciddi omurga problemlerim var yıllardır ağrı çekerim ama öncesinde de ilgim yoktu yok yani napiyim
En son plastik bot ile bataklık gole açıldık:KK70: ben ortamların prenses tarafı asla kürek çekemem beceremem ztn :KK70:
Ama panik olmam ya, kendimle eğlenmeyi biliyorum kanun değil yahu olduğu kadar napalim yani

Mesela scooter benide çok korkutur, bisikletide bisiklet yolu olmayan yerde kullanamam. Bu başkalarından utandığım için değil Türkiyede bi kesimin berbat araba kullanması yüzünden. Canımı sokakta bulmadım. Ama bisey yaparken birilerinin izlemesi benide rahatsız ediyor
Geçtiğimiz aylarda birisi bana çok sakinsin demişti. Ama böyle kötü birşey gibi söylemişti. Napiyim bağırıp çağırayım mi anlamadım ki. Hala aklımdadir böyle söylenilmesine kırılmıştım biraz. İnsanlar o kadar kavga edilmesine alışmış ki benim sakinliğim rahatsız etmiş :/
Öyle bir topluma dönüşmedik mi son zamanlarda, dışarıya ne zaman adım atsam birileri sürekli tartışıyor, kavga ediyor. Bazen ben de bir haksızlıktan dolayı tartışmanın içinde buluyorum kendimi. Alıştık böyle tiplere insanlara tuhaf geliyor o yüzden sakinlik.

Ben de bisiklet ya da scooter olayında hep olumsuz düşünürüm, yaşadığımız şehirler bisiklet kullanımına hiç uygun değil ki. Bazen bazı anneler görüyorum mesela 2 yaş bebelerini bisiklette arkasına çocuk koltuğuna oturtmuş yollarda giden, ben asla yapmam, aklıma bin türlü ihtimal gelir. Biraz kaygı bozukluğu gibi de benimki, ortaya karışık 😂

Bu arada ciddi boğulma tehlikem oldu, bisiklet konusu apayrı
Cennet cehennemi indim çıktım astım mağarasinda düştüm ve bembeyaz şort ile öyle gezdim hatta oturarak indim bazı yerleri kimsede bu şortu giyme demedi :KK70:
Üniversitede çok kötü düşmüştüm ama sonra şoka girdim bayıldım çenem kilitlendi sırtım mosmordu ve bence hala izi var

Eşim motor istiyor ama kazadan kurtulan ben görmedim asla izin vermiyorum ki ben Herseye karışmam
Scooter fln güvenlik açısından istemem
Ben her arabayı bile guvenli bulmam scooter ile trafige hic cikmam o bence apayri konu

Bu arada ciddi boğulma tehlikem oldu, bisiklet konusu apayrı
Cennet cehennemi indim çıktım astım mağarasinda düştüm ve bembeyaz şort ile öyle gezdim hatta oturarak indim bazı yerleri kimsede bu şortu giyme demedi :KK70:
Üniversitede çok kötü düşmüştüm ama sonra şoka girdim bayıldım çenem kilitlendi sırtım mosmordu ve bence hala izi var

Eşim motor istiyor ama kazadan kurtulan ben görmedim asla izin vermiyorum ki ben Herseye karışmam
Scooter fln güvenlik açısından istemem
Ben her arabayı bile guvenli bulmam scooter ile trafige hic cikmam o bence apayri konu
Ayy sizin başınıza gelmeyen kalmamış. Geçmiş olsun, yanlış anlamayın biraz motive de oldum açıkçası yazdıklarınızla😂 Motor çok sıkıntılı, bir de ona başlayıp da vazgeçebilen görmedim, çok da ölüm oldu motordan etraftan, tanıdıklardan. Umarım eşiniz vazgeçer

Ayy sizin başınıza gelmeyen kalmamış. Geçmiş olsun, yanlış anlamayın biraz motive de oldum açıkçası yazdıklarınızla😂 Motor çok sıkıntılı, bir de ona başlayıp da vazgeçebilen görmedim, çok da ölüm oldu motordan etraftan, tanıdıklardan. Umarım eşiniz vazgeçer

Yok beni kırmaz almaz ama istiyor
Ben kaza yapıp kurtulan bilmiyorum dönüşü yok istediği kdr ekipman vs densin benim hayatımda olmayacak bir risk
Niye yanlış anlayacağım ztn onun için yazdım
Deniz çok severim ve Karadeniz'de çukur beni çekmişti arkadaşım kurtarmıştı saçımdan çekerek. Oysa ortamda çok güvenmem gereken biri vardi. O bana kızmayı tercih etti yaş 12 13
Ama ben denizsiz yapamam her sene ilerliyorum her sene daha çok suda kalıyorum her sene eşimle çalışıyorum
Bosverin siz herkesi keyfinize bakın

sakin olmak sıkıcılık değil
adrenalin sevmemek de problem değil
ama etrafınızdaki insanlarla aynı zevklere sahip olmamak hayatı zorlaştırabilir
ben de adrenalin seven biri değilim en basit örnek
bu yaz lunaparka gittik ve ben seneler seneler önce, gencecikken gondol'a binmeyi çok severdim
hiç korkmazdım keyif alırdım
geçen gittiğimizde tekrar bindim ve nefret ettim resmen
güya keyif almam gereken oyuncak bana işkence oldu
daha da binmem :KK70:
bu bi anormallik mi ? hayır. sıkıcılık mı ? bence hayır
kayak falan beni de cezbetmiyor mesela kar tatili denen şeye de anlam veremiyorum
oraya gidince buz gibi havada yapabileceğim tek şey kayak, neden dünya para verip o tatile gideyim

sakinlik demeyelim de cesaret diyelim bide canınız fazla tatlı sanırım herkesin ki tatlı ama siz baya bay dikkat ediyorsunuz ben umursamam mesela deliyim o konularda motorda kullanırım, bisiklet de sürerim

X