Lekeler, Çiller Salyangoz özlü krem hakkında

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ben numune istediğim mail adresini yazayım xxxxxxxxxxxxxx espaş kozmetik

salyangoz kremi ve 5ml lik 5 erkek 5 kadın parfüm numuneleri 2 anahtarlık ve broşür geliyor kargo ücreti alıcıya ait ama değer parfümleri çok güzel.

Salyangoz kreminden cayıp parfümünü almıştım.
canım sadece kargo ücretimi alıyorlar ne kadar o ücret bide kremden menun kaldınmı çokmu küçük

Son düzenleyen: Moderatör:
ben elleza yı kullanmıştım... kesin etkili vss die reklam yapıolardı bende reklamlarına aldandım 3 ay kullandım bi faydasını görürüm belki die parama yazık ettim saakın elleza kullanmayın paranıza yazık arkadaşlar..öptüm çok sevgiler :)

kullandım işe yaramıyor. bunun yerine inci tozu kremi kullanın daha iyi

slm kızlar bende bi zmanlar kullandım bu kermden hemde 2 kutu bitirdim hiç bi işe yaramıyor. netten siparış vermıştım kuççuk bişe zaten .hiç öyle aman aman diyecek bi deişiklik yapmadı .hatta hiç yapmadı pişman oldum paracıklarım çöpe gıttı.

elicina'nın yeni kremi Elicina Plus Türkiye'ye geldi. ekstra salyangoz özütü ve nemlendiricilerle geliştirilmiştir. internetten bulabilirsiniz.

arkadaşlar merhaba;
arkadaşım talanın salyangoz özü kremini kullanıyor.yüzümdeki lekeler açıldı.çok memnunum diyor.toparlandı diyor.benimde bazı sivilce izlerim var.internetten almayı düşünüyorum kullananlar varsa yardımcı olabilir mi? çünkü elezamı neyden memnun kalmadık yazmışlar birde bunu sormak istedim?:KK61:

arkadaşlar merhaba;
arkadaşım talanın salyangoz özü kremini kullanıyor.yüzümdeki lekeler açıldı.çok memnunum diyor.toparlandı diyor.benimde bazı sivilce izlerim var.internetten almayı düşünüyorum kullananlar varsa yardımcı olabilir mi? çünkü elezamı neyden memnun kalmadık yazmışlar birde bunu sormak istedim?:KK61:

yaklaşık iki sene kadar önce alıp bitirene kadar azimle kullanmıştım.
sivilce izlerim vardı,izler üzerinde etkisi olmadı

yaklaşık iki sene kadar önce alıp bitirene kadar azimle kullanmıştım.
sivilce izlerim vardı,izler üzerinde etkisi olmadı

Ya bende kulladım ama zaten sivilcede etkili degilmiş salyangoz özü daha çok kırışıklık içinmiş ayol bende ne kırışıklıgı genciz daha :) Ama benim aldıgımda aleo vera ve kolojen vardı kaliteside baya bir yüksekti Kore ürünü tavsiye ederim bir denemeni tiara gold mecidiyeköy yazınca google a çıkıyor zannedersem.Ayyyyy birde gel mask var ama konu ile alakası yok hadi bedne bu kadar bu şeferlik şekerler :KK42:

X